Jackowski był przerażony. Polacy będą musieli uciekać

960

Słynny jasnowidz podzielił się swoją najnowszą wizją. Nie jest ona, niestety, przepełniona optymizmem. Co gorsza dotyczy Polaków, a mianowicie tego, że prawdopodobnie będziemy zmuszeni do tego by... uciekać do innych krajów.

Jackowski był przerażony. Polacy będą musieli uciekać
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz. Niejednokrotnie współpracował z policją i pomagał funkcjonariuszom szukać zaginionych osób. Obecnie skupia się na karierze w internecie.

Ostatnio po raz kolejny podzielił się z internautami swoją wizją. Ta jest dość przerażająca. Zresztą sam Jackowski nie ukrywał, że ta perspektywa samego go przeraża.

Polacy będą uciekać?

Słynny jasnowidz w poniedziałek prowadził live'a na Youtube, gdzie odpowiadał na pytania internautów oraz dzielił się swoimi wizjami i przemyśleniami. Jedno z nich zaniepokoiło obserwujących. Przypomniało mu się na wizji, jak mówił to do swojej córki, Moniki.

(...) w pewnym momencie będziemy musieli uciekać. Rumunia i Bułgaria - to będą dla nas bezpieczne miejsca.(...) To mnie przeraża. Ja tego kompletnie nie rozumiem, ale tak to czuję - powiedział.

Nie jest to pierwsze przeczucie Jackowskiego. Dokładnie tak samo czuł wiele lat temu! A jak będzie naprawdę? To się okaże. Ale czy to nie przerażające?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić