Komik na dywaniku. Wojewódzki aż się skulił po tym żarcie

11

Piotr Szumowski to znany polski komik i stand-uper. Ostatnio zasiadł na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Odpowiedź na jeden z poruszonych tematów zupełnie zaskoczyła prowadzącego. Nie wiedział, co odpowiedzieć.

Komik na dywaniku. Wojewódzki aż się skulił po tym żarcie
Szumowski zaskoczył Wojewódzkiego. Król TVN-u aż się skulił (YouTube, TVN)

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN-u. I nic dziwnego, od lat jego program nie schodzi z anteny. Wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Ostatnio dziennikarz na dywanik bierze postacie z internetu, a nawet... kabaretu. Prawdopodobnie dlatego, że w show-biznesie raczej nie ma nikogo, kogo by już nie przepytał...

Słynne są już jego odcinki, gdzie zaprasza youtuberów. Internauci często śmieją się, że nie musi się nawet wysilać, bo "sami się pogrążają". Tak było np. w programie z Marcinem Dubielem, gdzie prowadzący zapytał gościa, jaka jest jego profesja, a ten po dłuższej chwili namysłu stwierdził "eeee... jestem znany z tego, że jestem znany".

Tą swoją odpowiedzą sam siebie skreślił - pisała pod opublikowanym na YouTube fragmencie odcinka jedna z użytkowniczek.
Mogłeś zaprosić randomowego menela spod biedronki, miałby więcej do opowiedzenia - wtórował inny użytkownik.

W końcu do programu Wojewódzki zaprosił Piotrka Szumowskiego. To słynny komik i stand-uper. I tutaj role się odwróciły, bo to Kuba zaniemówił. Takiej odpowiedzi komika się nie spodziewał!

Włosy stanęły mu dęba

Wojewódzki poruszył temat popularnych słów w stand-upie, jednak gość nie zrozumiał jego intencji. Szumowski uznał, że ostatnio na topie jest "aborcja". Prowadzący jednak powiedział, że chodziło mu o słowo "poru****".

Nie byłem daleko wbrew pozorom - wypalił stand-uper.

Wojewódzki aż się skulił i zaczął kręcić głową. Później zażartował tylko "obiecuję państwu, że on jest u mnie przedostatni raz".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić