Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JKM
|

Jackowski doznał nagłej wizji. Niepokojące. Chodzi o sąsiadów Polski

247
Podziel się

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski usiłował w piątek podczas transmisji na żywo odpowiedzieć na pytanie, jak skończy się kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Ocenił, że problem może eskalować na cały kraj. Nagle doznał kolejnej wizji. Chodzi o Niemcy.

Jackowski doznał nagłej wizji. Niepokojące. Chodzi o sąsiadów Polski
Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. kryzysu na granicy polsko-białoruskiej (YouTube)

Pochodzący z Człuchowa jasnowidz podzielił się z Polakami swoją wizją na temat trwającego kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej. Krzysztof Jackowski podkreślił, że w ostatnim czasie mogło stać się dużo złego. Opinia publiczna ma być o tym jednak nie informowana.

Nie mówię, że setki uchodźców, nawet gdyby się przez granicę przedarły, są w stanie doprowadzić do problemu w kraju. Ale ten kryzys został sztucznie wywołany i jest zaplanowany, więc spodziewajmy się czegoś dodatkowego. Jest to podstęp w stosunku do Polski, za którym stoi wiele państw i ich interesy – stwierdził Jackowski.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Mówił o kryzysie na granicy

Jasnowidz ocenił także, że Polska powinna w zupełnie inny sposób radzić sobie z problem na granicy. Zdaniem Jackowskiego gromadzenie wojsk jest nieskuteczne.

Nie powinniśmy się dawać wciągać w narrację o rosyjskich samolotach bojowych nad Białorusią. Te samoloty mają do tego pełne prawo, bo Białoruś jest w układzie z Rosją. To są celowe manewry, żeby wzbudzić poczucie zagrożenia – podkreślił Krzysztof Jackowski.

Lockdown energetyczny? Jackowski: Niemcy i Rosja mogą mieć w tym interes

Znany jasnowidz zabrał również głos w sprawie ewentualnego lockdownu energetycznego. Jackowski przypomniał, że już jakiś czas temu pojawiały się doniesienia o ewentualnym masowym wyłączeniu światła w Europie.

Niemcy i Rosja mogą mieć w tym interes. Polska sprzeciwiała się gazociągowi Nord Stream 2 i można nas obwinić, że to przez nas brakuje prądu – ocenił.

W swojej wizji Jackowski zobaczył coś jeszcze. Nagle zamknął oczy i powiedział dziwną rzecz. Chodzi o naszych sąsiadów z zachodu. Jego zdaniem Niemcy mogą wkrótce zacząć odgradzać się od Polski.

Coś się wydarzy, że Niemcy zaczną odgradzać się od Polski. Będzie to spowodowane jakimiś wydarzeniami, ale nie wiem czym. Może to być symboliczne. Ale to by oznaczało, że jest jakiś problem z Polską – stwierdził.

Obejrzyj także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(247)
dziadek1933
35 min. temu
Gorzała czy dopalacze,a może miesza
Kiki
2 miesiące temu
Nic sie nie sprawdza komentarze po faktach
Dziadek
2 miesiące temu
Sredniowiecze w czystej formie
Dziadek
2 miesiące temu
Sredniowiecze w czystej formie
Respect
2 miesiące temu
Widać że ogląda każde wiadomości z czołowych stacji i wyciąga w miarę logiczne wnioski.
Polak
2 miesiące temu
Nie mam nic przeciwko murowi na granicy zachodniej i pozostawieniu za nim wrogów Polski, którzy domagają się aby Unia szkodziła Polsce.
Polak
2 miesiące temu
Co sie wydarzy zacznac sie odgradzac bo migranci wkoncu rusza po ich socjal i tyle
Adam M
2 miesiące temu
czytałem tydzień temu ze Niemcy postawiły plot w Świnoujściu może to mu się przypomniało:)
Hahahaha
2 miesiące temu
Przewidział kryzys na granicy z Białorusią jakiś miesiąc po jego rozpoczęciu?
danny
2 miesiące temu
najgorsze, to wpuszczenie tego tałatajstwa przy jednoczesnym zamknięciu granic przez Niemcy. Juz tam gdzieś koło Ahlbeck budują jakieś ogrodzenie, rzekomo ochronę przez świńskim pomorem. Mnie to wygląda na ochronę przez beżowym pomorem. Swoją droga Merklowa powinna ponieść konsekwencje swojej polityki sprowadzania migrantow. Obyśmy nie zostali z tym tałatajstwem zamknięci w swoich granicach.
dadiv
2 miesiące temu
Jego analizy są całkiem prawdopodobne, porozumienie krajów zachodnich i Rosji jest całkiem możliwe, historycznie - Rosja, Prusy, Austria, rozbiory, później w Jałcie GB, USA i ZSRR. Jeżeli wybuchnie konflikt to wkroczą do nas i ze wschodu i zachodu i tak jak kiedyś stwierdzą, że Polska sobie nie poradziła i trzeba ją "wesprzeć".
Eto
2 miesiące temu
FLAKA go czesze ladnie
Kłamięzapieni...
2 miesiące temu
Niech on lepiej powie, kto zabił Leppera
Jasnowidzessa...
2 miesiące temu
Czy pan Jackowski przewidział już dla siebie przyszłość w zakładzie karnym jako karę za oszustwa prasowe, których wielokrotnie się dopuścił?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić