o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Zapytali Jackowskiego o ojca Rydzyka. Odpowiedź może zaskoczyć

258
Podziel się

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najsłynniejszy polski jasnowidz, który regularnie organizuje transmisje na YouTube. Podczas jednej z ostatnich został zapytany o ojca Tadeusza Rydzyka. Jak zareagował?

Zapytali Jackowskiego o ojca Rydzyka. Odpowiedź może zaskoczyć
Ojciec Tadeusz Rydzyk i Krzysztof Jackowski (Wikipedia, Youtube)
bEgzPpZx

Krzysztofa Jackowskiego zna chyba każdy. Jasnowidz z Człuchowa regularnie wygłasza swoje przepowiednie. Podczas audycji na YouTube odnosi się do rozmaitych tematów.

Tym razem przyszło mu się zmierzyć z pytaniem o ojca Tadeusza Rydzyka. Jeden z internautów zapytał, czy podejmie się oceny tego duchownego.

bEgzPpZz

Jackowski mówi o ojcu Rydzyku: "stworzył coś potężnego"

Powiem wam tak: na pewno gdyby ksiądz Rydzyk na mój temat miałby się wypowiedzieć i podjąć ocenę moją, to mógłby, nie chcę wyrokować, ale skoro jestem jasnowidzem, to mógłby uznać, że jestem demonem, lub kimś niedobrym - mówił Krzysztof Jackowski.
bEgzPpZF

Później odniósł się do potęgi duchownego z Torunia. - Licząc się z tym, że księża mogą mieć takie myślenie, choć mam zaprzyjaźnionych księży, to otwarci, rozsądni ludzie, to uważam, że ojciec Rydzyk, to, zostawiając kwestie ekonomii, nie mi w to zaglądać, to ojciec Rydzyk stworzył coś potężnego. Stworzył odskocznię wielkiej nagonki na naszą tradycję, a naszą religię ta nagonka wylewa się od wielu lat z różnych źródeł. Sami to widzicie - kontynuował.

Jackowski nawiązywał także do błędów kapłanów. - Oczywiście, to, że kościół, czy księża narobili wiele błędów, sfera intymna, film pana Sekielskiego, któremu nie można zaprzeczyć, jest to naga prawda, moralność księży, którzy zostali pokazani i ich ofiary. Temu nie da się zaprzeczyć. Można zakłamywać rzeczywistość, że było inaczej. Okazuje się, że tak było. Nie mówię o księżach, o całej religijnej polityce, ale sama nasza wiara jest bardzo ważna. Dzieją się rzeczy na co dzień z pogranicza tamtego, a tego życia. Myślę, że od pokoleń, kiedy nasza religia, a też inne wyznania są, to uwierzcie mi nie jesteśmy niewolnikami wiary - dodawał.

Uważam, że ludzie dawno by to odrzucili, pokoleniowo, bo uznaliby, że to nie ma sensu. To ma sens, który jest symboliczny i ma sens, który jest bardzo żywy, w momentach, kiedy to my jesteśmy bardzo słabi. Wtedy odnośnik wiary jest bardzo mocny, kiedy w pewnym tłumie kobieta krwawiąca z pewnej rany dotknęła szat Jezusa, ozdrowiała. Jezus jej powiedział: to nie ja cie uzdrowiłem, tylko twoja wiara - podsumował Jackowski.
bEgzPpZG
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgzPqaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(258)
Ciekawe
miesiąc temu
Dlaczego jego wizje są komentowane w Rosji? A dlaczego niekorzystne?
dezerter
miesiąc temu
Kościół katolicki powstał w IV wieku, z inicjatywy cesarza Konstantyna, na fundamencie sojuszu ołtarza z tronem czyli praktyki potępionej w nauczaniu Jezusa oraz jego apostołów. W związku z powyższym ma on tyle wspólnego z kościołem Jezusa co krzesło elektryczne z krzesłem.
pric
miesiąc temu
trwa to juz 2 000 lat. czas to skonczyc
bEgzPqab
ewa
miesiąc temu
bredzi
Szum
miesiąc temu
Wiem , ale nie powiem. Najgorsze jest to , że głupota ciagle się rodzi i ma się dobrze.
WC Piker
miesiąc temu
Jeden wart drugiego ...Czyli kruk krukowi oka nie wykole...A ciemna masa w to wszystko wierzy...
Beti
miesiąc temu
No ale to nie jasnowidztwo tylko psychologia. Każdy to widzi . JEDEN WART DRUGIEGO.
Tomasz1329
miesiąc temu
Dziwne jest to że jak ktoś w tym przypadku Jackowski,powie prawdę i to szczerą prawdę to jak zwykle kluje to ludzi w oczy i nie potrafią przyznać tego że tak wreszcie ktoś właściwie ocenił sytuację, prawidłowo podsumował i nazwał rzecz po imieniu.gdyby nie rydzyk i jego bunt przeciwko europeizacji naszego narodu bylibyśmy już w tym pokoleniu nacja bez własnej historii, godności narodowej i wiary.a co do bibli w której opisane zdarzenie przez Jankowskiego miało miejsce...są tacy którzy na siłę próbują wykorzenic te księgę z życia ludzi. Trwa to już 2000 lat. I trwać będzie.tylko że, nie da się wymazać czegoś co jest podstawą norm moralnych i prawidłowego funkcjonowania człowieczeństwa.dekalog zawarty w nowym i starym testamecie jest kwintesencją moralności.
umu
miesiąc temu
Ludzie wierzą w takie bzdury.....
Z góry było w...
miesiąc temu
Obaj działają w sposób korzystny dla rosji, dlatego jackowski wykręcił się od oceny rydzyka. Jackowski i jego złe prognozy dla Polski, są ciągle cytowane w rosyjskich mediach. Przypadek?
ECH
miesiąc temu
Blubranie na bani. Straciłam tylko czas czytając
inż mechanik
miesiąc temu
Nagadał się i nie powiedział co chciał powiedzieć
ciekawy
miesiąc temu
Po co Go pytać jak nie ma nic do powiedzenia ?
bEgzPpZT
jadzia
miesiąc temu
W jakim to języku?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić