o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Krzysztof Jackowski mówi, co będzie po pandemii. "System się rozpadnie"

28
Podziel się

Jak będzie wyglądać świat po pandemii koronawirusa? Na to pytanie podczas ostatniego live'a z fanami próbował odpowiedzieć jasnowidz Krzysztof Jackowski. Mówił o limitach, "dziwnej" edukacji, ale i o superpaństwach.

Krzysztof Jackowski mówi, co będzie po pandemii. "System się rozpadnie"
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bEhpIKmZ

Każdy jest ciekawy, co będzie, gdy pandemia koronawirusa już się skończy. O swoich przewidywaniach na "lepszy" czas opowiedział Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewiduje ogromne zmiany.

Widzę to z lotu ptaka. To jest potężny prostokątny obiekt, jak market, ale nie jest to centrum handlowe. Ja wiszę nad tym obiektem. Nie wiem, co to znaczy. To chyba nic logicznego nie znaczy, ale ciągle to do mnie wraca. Później zaczęło mi się kojarzyć, że powstaną w Europie dwa lub trzy superpaństwa, jak to nazywam. To tak by wyglądało, jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie (...). Ich będzie kilka, a Polska będzie w jednym z nich - powiedział Jackowski.
bEhpIKnb

Później zaznaczył, że w okresie lipca i sierpnia "coś nam popsuje wypoczynek". "Nie wiem co, tak czuję, mówiłem to już wcześniej. Jeżeli chodzi o zarazę, to ten oddech, który teraz mamy, jest to oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście, które będzie wyjątkowo długie (...). "Ludzie ślepi", ale nie chodzi tu o przenośnię. W tej całej przemianie najgorszy czas jest przed nami. Ślepną ludzie, szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję" - dodał.

Krzysztof Jackowski przewiduje masowe emigracje i limity

Słynny jasnowidz przekazał też, że czuje, iż wiele osób będzie chciało opuścić Polskę i wyemigrować do Afryki, która zagwarantuje im więcej wolności. Ponadto Jackowski mówił dużo o limitach.

bEhpIKnh
System się rozpadnie, być może Unia się rozpadnie w ostatni roku tych 3,5 lat. To nie będzie taki oczywisty rozpad. To będzie stworzenie trzech superpaństw, których członkowie będą mogli sobie wybrać, do którego z nich należą. Polska będzie pewnie zlepiona z krajami ościennymi. Być może będzie to nadal Unia Europejska, ale wyraźnie podzielona na trzy części. Każda będzie miała oddzielną autonomię, ale państwa w niej będą funkcjonowały w jednej części. Będą limity. Słowo "limit" w tamtym czasie będzie miało głębokie znaczenie. Będziemy mieli na wiele rzeczy limit. Pewne rzeczy będą nam wydzielone, będziemy mieli dostęp, ale będziemy mieli to wydzielone. Mnie się to kojarzy ze służbą zdrowia, ale będzie obowiązywało w wielu zakresach, znaczeniach. Będziemy mieli coś przydzielone i będzie tego limit - przyznał.

Wizjoner odniósł się też do edukacji. Tutaj również przewiduje udziwnienia.

bEhpIKni
Szkoły będą, ale dziwne. Na czas edukacji, może tych starszych dzieci, dzieci będą musiały wyjechać i na czas edukacji będą w obrębie szkoły, w jakimś ośrodku, jak gdyby odizolowanie od rodziny. Nie miałem takiego wrażenia, że młodzież idzie do szkoły i wraca do domu. Będzie inaczej. Wiem, że to brzmi dziwnie (...). Ludzie będą to wszystko pokornie tolerować, bo to, co przejdziemy, nauczy nas pokory. Nie będzie pieniędzy, ale będą limity. Będą ważniejsze niż pieniądze. Ktoś, kto ma niezużyty limit, będzie czuł się lepiej, niż jakby miał pieniądze - podsumował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhpIKnC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
prawda
2 tyg. temu
tylko że to Jackowski pierwszy poinformował o tym że będzie pandemia zanim ktośkolwiek o tym wiedział z kim on ma układy???? ze to wszystko widzi?/?/////???
gośćMirka
miesiąc temu
Nie wierzę mu,nie ma jasnowidzów na tej ziemi. Był i jest tylko jeden,wszechmocny.
Piotr
miesiąc temu
Dobra intuicja i mądra głową to tyle.Powiedz o mnie coś.
bEhpIKnD
M1306
miesiąc temu
Przepowiednia Jackowskiego na pewno się spełni
roger
miesiąc temu
Na to czekali juz nasi dziadkowie. Kompletny reset w Europie. Polska trafi do tych 3 Superpanstw jak w czasie zaborow. Dlatego to tez szansa dla wielu nacji. Szczegolnie dla nas Slazakow aby przepedzic okupantow...
Mg2
miesiąc temu
Może zmniejszyć dawkę...
Daro
miesiąc temu
Jacek że Ty jeszcze nie masz depresji ,same czarne scenariusze
Tyj
miesiąc temu
Jackowski jasnowidzi lepiej po 0,7 litra.
04:58 29
miesiąc temu
Z Tym jego przewidzeniem może tak być serio
Polak RS
miesiąc temu
Według niego pademia już miała się skoń.. moja przepowiednia... On wyleci ze stanowiska i przejmę bo więcej widzę.
Darek
miesiąc temu
Od czasu gdy blednie przewidział wygrana Trumpa a nie Bidena, to już mu nie wierze. W końcu prawdopodobieństwo wynosiło 50%, wiec jego „ekstra zmysł” zawiódł skoro wskazał na Trumpa.
rzeczywistość...
miesiąc temu
W USA miał mieć druga kadencję Trump - to nie moje słowa tylko tego przepowiadającego
S O S
miesiąc temu
Co się stanie? Biedny będzie biedniejszy a bogaty bogatszy to się stanie to mogę wam powiedzieć już teraz zaczną wybuchać wojny domowe będziemy jak króliki i szczury chować się przed wilkami wybuchnie najpierw wojna na tle religijnym później światowa na końcu 4 wojna pochłonie wszystko przez atom zaraza głód zniszczenie aż do 06 12 2042 roku kiedy smoczy ogon spadnie z nieba i pochłonie ostatnie tchnienie i świat narodzi się na nowo
bEhpIKnv
Nyczjam
miesiąc temu
Hahahahaha!!!!😁😁😁😁 Brak słów na tego gościa, i nie chodzi tylko o ten artykuł, ale o całokształt jego "kariery"😁 Niech w końcu któryś sąd wyśle go na przymusowe leczenie, ze szczególną obserwacją! 😁😉😁
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić