Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Krzysztof Jackowski mówi, co będzie po pandemii. "System się rozpadnie"

18
Podziel się:

Jak będzie wyglądać świat po pandemii koronawirusa? Na to pytanie podczas ostatniego live'a z fanami próbował odpowiedzieć jasnowidz Krzysztof Jackowski. Mówił o limitach, "dziwnej" edukacji, ale i o superpaństwach.

Krzysztof Jackowski mówi, co będzie po pandemii. "System się rozpadnie"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Każdy jest ciekawy, co będzie, gdy pandemia koronawirusa już się skończy. O swoich przewidywaniach na "lepszy" czas opowiedział Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewiduje ogromne zmiany.

Widzę to z lotu ptaka. To jest potężny prostokątny obiekt, jak market, ale nie jest to centrum handlowe. Ja wiszę nad tym obiektem. Nie wiem, co to znaczy. To chyba nic logicznego nie znaczy, ale ciągle to do mnie wraca. Później zaczęło mi się kojarzyć, że powstaną w Europie dwa lub trzy superpaństwa, jak to nazywam. To tak by wyglądało, jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie (...). Ich będzie kilka, a Polska będzie w jednym z nich - powiedział Jackowski.

Później zaznaczył, że w okresie lipca i sierpnia "coś nam popsuje wypoczynek". "Nie wiem co, tak czuję, mówiłem to już wcześniej. Jeżeli chodzi o zarazę, to ten oddech, który teraz mamy, jest to oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście, które będzie wyjątkowo długie (...). "Ludzie ślepi", ale nie chodzi tu o przenośnię. W tej całej przemianie najgorszy czas jest przed nami. Ślepną ludzie, szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję" - dodał.

Krzysztof Jackowski przewiduje masowe emigracje i limity

Słynny jasnowidz przekazał też, że czuje, iż wiele osób będzie chciało opuścić Polskę i wyemigrować do Afryki, która zagwarantuje im więcej wolności. Ponadto Jackowski mówił dużo o limitach.

System się rozpadnie, być może Unia się rozpadnie w ostatni roku tych 3,5 lat. To nie będzie taki oczywisty rozpad. To będzie stworzenie trzech superpaństw, których członkowie będą mogli sobie wybrać, do którego z nich należą. Polska będzie pewnie zlepiona z krajami ościennymi. Być może będzie to nadal Unia Europejska, ale wyraźnie podzielona na trzy części. Każda będzie miała oddzielną autonomię, ale państwa w niej będą funkcjonowały w jednej części. Będą limity. Słowo "limit" w tamtym czasie będzie miało głębokie znaczenie. Będziemy mieli na wiele rzeczy limit. Pewne rzeczy będą nam wydzielone, będziemy mieli dostęp, ale będziemy mieli to wydzielone. Mnie się to kojarzy ze służbą zdrowia, ale będzie obowiązywało w wielu zakresach, znaczeniach. Będziemy mieli coś przydzielone i będzie tego limit - przyznał.

Wizjoner odniósł się też do edukacji. Tutaj również przewiduje udziwnienia.

Szkoły będą, ale dziwne. Na czas edukacji, może tych starszych dzieci, dzieci będą musiały wyjechać i na czas edukacji będą w obrębie szkoły, w jakimś ośrodku, jak gdyby odizolowanie od rodziny. Nie miałem takiego wrażenia, że młodzież idzie do szkoły i wraca do domu. Będzie inaczej. Wiem, że to brzmi dziwnie (...). Ludzie będą to wszystko pokornie tolerować, bo to, co przejdziemy, nauczy nas pokory. Nie będzie pieniędzy, ale będą limity. Będą ważniejsze niż pieniądze. Ktoś, kto ma niezużyty limit, będzie czuł się lepiej, niż jakby miał pieniądze - podsumował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
J....H
4 miesiące temu
BEŁKOT. .
gośćMirka
rok temu
Nie wierzę mu,nie ma jasnowidzów na tej ziemi. Był i jest tylko jeden,wszechmocny.
M1306
rok temu
Przepowiednia Jackowskiego na pewno się spełni
roger
rok temu
Na to czekali juz nasi dziadkowie. Kompletny reset w Europie. Polska trafi do tych 3 Superpanstw jak w czasie zaborow. Dlatego to tez szansa dla wielu nacji. Szczegolnie dla nas Slazakow aby przepedzic okupantow...
Mg2
rok temu
Może zmniejszyć dawkę...
Daro
rok temu
Jacek że Ty jeszcze nie masz depresji ,same czarne scenariusze
Tyj
rok temu
Jackowski jasnowidzi lepiej po 0,7 litra.
Polak RS
rok temu
Według niego pademia już miała się skoń.. moja przepowiednia... On wyleci ze stanowiska i przejmę bo więcej widzę.
S O S
rok temu
Co się stanie? Biedny będzie biedniejszy a bogaty bogatszy to się stanie to mogę wam powiedzieć już teraz zaczną wybuchać wojny domowe będziemy jak króliki i szczury chować się przed wilkami wybuchnie najpierw wojna na tle religijnym później światowa na końcu 4 wojna pochłonie wszystko przez atom zaraza głód zniszczenie aż do 06 12 2042 roku kiedy smoczy ogon spadnie z nieba i pochłonie ostatnie tchnienie i świat narodzi się na nowo
Wanda
rok temu
Wróżka zerosiódemka podpowiedziała?
Nom
rok temu
A kto umarl ten nie zyje...
XYZ
rok temu
Niech mi lepiej powie, czy znajdę pracę.
pitagoras
rok temu
a sprawdzi się to bo np. w ub roku 30 .06 .2020 jarosław kaczyński miał zawału udaru dostać nic z tych rzeczy
Anna
rok temu
Niech zgadne Pierwsze supermocarstwo to Rosja Drugie Niemcy Trzecie Francja albo Anglia Ale Anglia wyszla z Uni wiec odpada Pytanie czy dane bedzie Polsce wybrac supermocarstwo Chyba nie Wielki Reset szykuje sie tylko czy wypali ? Bo w Uni diabel karty rozdaje panie Jackowski
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić