Jackowski prowadził transmisję. Nagle doznał wizji. "Płonie..."

524

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się ze swoimi widzami przerażającą wizją. Jasnowidz doznał jej podczas transmisji "na żywo". Opowiedział o płonącym budynku, który "będą pokazywać telewizje".

Jackowski prowadził transmisję. Nagle doznał wizji. "Płonie..."
Jasnowidz Jackowski miał wizję w trakcie transmisji "na żywo" (YouTube)

Krzysztof Jackowski dzięki swoim wizjom zyskał ogólnopolską sławę. Jasnowidz z Człuchowa niejednokrotnie przepowiadał przerażające wydarzenia, które miałyby się wydarzyć w bliższej lub dalszej przyszłości. Jego transmisje "na żywo" na YouTube regularnie gromadzą kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy widzów.

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny zaniepokoił Polaków. Podczas transmisji "na żywo" doznał bardzo niepokojącej wizji. Jackowski przewiduje, że dojdzie do bardzo niebezpiecznego pożaru dużego budynku. Podkreślił, że zdarzenie odbije się szerokim echem na całym świecie i nie będzie miało miejsca w Polsce. Niestety jasnowidz opowiadał również o innych stratach. Według niego sprawa ta będzie sprawiać wrażenie ataku.

Na pewno nie będzie to w Polsce. Płonie duży budynek, ale będą inne straty też. To będzie wyraźne wrażenie pewnego ataku - mówił Jackowski.

"To będą pokazywać telewizje"

Wizja jasnowidza jest bardzo niepokojąca. Pożar budynku ma być według niego na tyle znaczący, że będą go pokazywać telewizje na całym świecie. Po zdarzeniu mają nastąpić godziny ciszy, po której nastąpi odwet. Ten ma być na początku słaby, a drugi ma być nieadekwatny do tego, co wydarzyło się wcześniej. Ma to wzbudzić stan gotowości w wielu krajach. Jackowski nie miał pewności, czy wydarzy się to w tym roku, czy później.

To będą pokazywać telewizje. Te straty, ten pożar. Potem będzie cisza i odwet. Na początku słaby i symboliczny, a potem drugi bardzo nieadekwatny do tego co wydarzyło się wcześniej - tłumaczył jasnowidz.
Zobacz także: Generał Pacek o ustawie o "Obronie Ojczyzny". "Sam karabin już dzisiaj nie wystarczy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić