o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
GGG
|

Jaki atakuje UE: chcą stworzyć "nowego Europejczyka" bez zasad

15
Podziel się

Unia Europejska chce stworzyć "nowego Europejczyka"? Takiego zdania jest europoseł Patryk Jaki. Polityk Prawa i Sprawiedliwości gościł w piątkowy poranek na antenie rozgłośni katolickiej "Siódma9".

Jaki atakuje UE: chcą stworzyć "nowego Europejczyka" bez zasad
Patryk Jaki (PAP, Paweł Supernak)
bEruuwmt

W czwartek Parlament Europejski przyjął rezolucję ustanawiającą UE "Strefą wolności LGBTIQ". Europejscy politycy upomnieli się tym samym o przestrzeganie praw osób LGBT w krajach członkowskich. Rezolucja jest pokłosiem wprowadzonych w Polsce tzw. "Stref wolnych od LGBT". Za rezolucją zagłosowało 492 polityków, 141 - przeciw, 46 - wstrzymało się od głosu.

Ta rezolucja nie ma wyłącznie symbolicznego charakteru. Jest potężną bronią dla adwokatów/ek reprezentujących w sądach aktywistów i aktywistki oraz inne osoby życia publicznego pozwane za obnażanie prawdy o homofobii w Polsce - chwali dokument prawniczka Anna Błaszczak- Banasiak.
bEruuwmv

Jaki atakuje UE

Z wściekłością na działanie UE zareagował Patryk Jaki. Europosłowi nie podoba się, że Parlament Europejski zajmuje się sprawą osób LGBT podczas gdy w jego opinii są ważniejsze sprawy. Polityk podkreśla, że kraje zachodnie nie będą nas uczyły kultury. 

Znów w UE oskarżają Polskę o „gorszą kulturę”. Odpowiedziałem, że narody, które tworzyły przemysły zbrodni w Afryce i nazizm nie będą znów uczyły nas kultury. Dość kolonialnego myślenia i kłamstw o „strefach wolnych od LGBT” w Polsce! - zwrócił się Jaki do europejskich polityków.
bEruuwmB

Cel Unii Europejskiej

Zdaniem Patryka Jakiego Unia Europejska chce stworzyć "nowego Europejczyka". Osoba ta w opinii europosła PiS miałaby nie być przywiązana m.in. do zasad Kościoła katolickiego.

Jest taka konsekwentna realizacja budowy dużego państwa europejskiego, a do tego jest potrzebne stworzenie nowego Europejczyka i tym nowym Europejczykiem ma być człowiek, który ma być wyemancypowany od wszystkiego, szczególnie od tych zasad w Polsce konserwatywnych, opartych na chrześcijaństwie, filozofii greckiej, takiej starej Europy, w której jasna jest hierarchia, w której ceni się życie. Jest to nowa inżynieria społeczna pod tytułem róbta co chceta no i jakby do tego potrzebna jest ta cała ideologia gender i tworzenie nowego człowieka - mówił Jaki na antenie radia "Siódma9". 
bEruuwmC
Zobacz także: Zakupy po pandemii. "Niektóre zachowania pozostaną"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEruuwmW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
Belfer
4 miesiące temu
"Znów w UE oskarżają Polskę o „gorszą kulturę”. Odpowiedziałem, że narody, które tworzyły przemysły zbrodni w Afryce i nazizm nie będą znów uczyły nas kultury." xxx "Doktor" JakiNijaki czy odpowiedział po angielsku?, pewnie tak jak PAD.
Hania
5 miesięcy temu
Jaki wyszedł z blokowiska, ale blokowisko z niego nie. Jak zawsze tempy,jak obuch siekiery.
Szkoda czasu
5 miesięcy temu
Jaki jest tak beznadziejnie głupi że jego absurdalnych teorii nie da się nawet czytać.,
bEruuwmX
Tom
5 miesięcy temu
Panie Jaki na jaką to hierarchię Pan się powołuje? Polityczno-kościelną czy odwrotnie?
Marek
5 miesięcy temu
Niech już nic nie mówi!
Ksiadz
5 miesięcy temu
Pytam się pana, do czego doprowadzliscie rządzący, aby w biały dzień napadać ludzi na ulicy, dlaczego macie się za takich gorliwych katolików, i macie taką nienawiść do innych ludzi, orientacji, emigrantów itd. Czy tak trudno zrozumieć, że jak świat światem zawsze będą geje i lesbijki, takim się człowiek rodzi, i nie ma tu żadnej ideologii, którą sami wymyślacie, żeby nas zniszczyć. Unia już dawno powinna podjąć drakońskie środki, i nie cackac się z wami. Jak panie jaki, może mieć tyle nienawiści, tyle złego co robicie, wróci do was podwojnie, codziennie się o to modlę!
Tyuu
5 miesięcy temu
Chyba nie widzi co jego koledzy z PiS robią w PL
Gosc2
5 miesięcy temu
Zakladam, ze wychodzi z zalozenia, "byle gadac" i on ma nasz kraj reprezentowac?
Polo
5 miesięcy temu
Za twoje „zasady” serdecznie dziękuję!
Polska zasada
5 miesięcy temu
Zasady w rozumieniu Jakiego to jak on okradnie to dobry uczynek jak jego okradają to zły uczynek.
Widzowie
5 miesięcy temu
Jaki do taboru cygańsko i do lasu stąd pochodzisz wymowa denna w parlamencie europejskim
Zen.
5 miesięcy temu
No raczej... Co jak co, ale kultury pisowcow to nikt uczył nie będzie. W końcu jako dorośli nie mają jej za grosz, więc szanse już zmarnowane.
Marcin
5 miesięcy temu
Pan Jaki to najlepszy polityk w parlamencie europejskim Panie Patryku trzymam za Pana kciuki
bEruuwmP
Gosc2
5 miesięcy temu
Uzasadnienie to nic innego to jest maslo maslane. Kompletne 0
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić