Jakub brutalnie zamordował Anię. Wstrząsający wyrok

297

16-letnia Ania Ż. została brutalnie zamordowana przez swojego partnera. Jakub B. udusił ją paskiem od spodni, gdy ścieliła łóżko. W Sądzie Okręgowym w Siedlcach zapadł wyrok w tej sprawie.

Jakub brutalnie zamordował Anię. Wstrząsający wyrok
Jakub B. udusił Anię Ż. paskiem

W Sądzie Okręgowym w Siedlcach zapadł wyrok w sprawie zabójstwa 16-letniej Ani Ż. 21-letni Jakub B. został skazany na 15 lat więzienia. Będzie musiał również zapłacić 650 tys. zł. zadośćuczynienia dla rodziny zamordowanej.

Wyrok nie jest prawomocny. Rodzina Ani Ż. nie jest zadowolona z decyzji sądu i zapowiada apelację.

Spodziewałyśmy się, że morderca Ani dostanie 25 lat więzienia, a tu proszę jaki mały wyrok. Nie zgadzamy się z tym, bo ten człowiek za to, co zrobił powinien gnić za kratkami do końca życia. Odwołamy się od wyroku – powiedziały w rozmowie z "Super Expressem" siostry zamordowanej.

Zabił 16-latkę, bo chciała z nim zerwać

Do brutalnej zbrodni doszło w grudniu ubiegłego roku. Jakub A. udusił 16-latkę paskiem od spodni, gdy ścieliła jego łóżku. Zwłoki dziewczyny zakopał w lesie. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic towarzyszył rodzinie Ani w poszukiwaniach.

Jakub A. miał zamordować Anię, ponieważ chciała z nim zerwać. "Bardzo się wkurzyłem, bo kochałem ją" - wyznał.

21-latek przebywa w więzieniu w monitorowanej celi, ponieważ chciał popełnić samobójstwo. Lekarze psychiatrzy uznali, że w chwili morderstwa był w pełni świadomy.

Zobacz także: Wojna hybrydowa nabiera tempa. Gen. Skrzypczak: im zależy na sianiu strachu i chaosu

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić