Robert Czykiel| 

Janusz Grudziński odszedł z "Kultu". Wiadomo, kto go zastąpi

1

"Kult" bardzo szybko znalazł nowego klawiszowca, który zastąpi Janusza Grudzińskiego. Postawiono na człowieka, który już miał okazję współpracować z Kazikiem Staszewskim.

Janusz Grudziński odszedł z "Kultu". Wiadomo, kto go zastąpi
Konrad Wantrych zastąpił Janusza Grudzińskiego (Facebook)

Fani "Kultu" w ostatnich dniach mają wiele powodów do niepokoju. Z zespołem najpierw pożegnał się saksofonista Tomasz Glazik. W jego ślady poszedł klawiszowiec Janusz Grudziński, o czym poinformowano w środę.

Jasiu życzymy Ci jak najlepiej chociaż jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Łudziliśmy się, że może zmienisz swoją decyzję ale niestety stwierdziłeś, że jest ona nieodwołalna - poinformował zespół.

"Kult" ma nowego klawiszowca

Pojawiły się obawy, że to może być początek końca zespołu, którego liderem jest Kazik Staszewski. Przedstawiciele formacji jednak uspokajali, że próby do koncertów trwają, a skład zespołu niebawem zostanie uzupełniony.

Na potwierdzenie tych słów nie trzeba było długo czekać. Legendarna kapela poinformowała, że nowym klawiszowcem został Konrad Wantrych.

- Informujemy, że nowym klawiszowcem zespołu KULT został Konrad Wantrych. Konrad współpracował m in. przy ostatniej solowej płycie Kazika "Zaraza". Witamy Konradzie w naszej ekipie - czytamy na FB zespołu.

Wantrych ma na koncie współpracę z zespołami Believe oraz Mr. Gil. Jest także kompozytorem muzyki teatralnej i filmowej.

Zobacz także: Kazik o swojej nowej płycie: "Ja się w ogóle nie spodziewałem, że będzie nawet połowa egzemplarzy sprzedanych"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić