Robert Czykiel| 

Janusz Korwin-Mikke wziął udział w #Hot16Challenge. Rap w wykonaniu polityka hitem internetu

34

Politycy zaczęli brać udział w raperskim wyzwaniu #Hot16Challenge. Wszystkich zaskoczył Janusz Korwin-Mikke, który nie gryzie się w język i atakuje PiS oraz socjalistów.

Janusz Korwin-Mikke wziął udział w #Hot16Challenge
Janusz Korwin-Mikke wziął udział w #Hot16Challenge (YouTube)

Hot16Challenge początkowo było wyzwaniem dla raperów, którzy nagrywając 16-wersowe utwory, mieli promować zbiórkę na rzecz walki z koronawirusem. Szybko jednak zaczęli brać w nim udział nie tylko inni muzycy, ale także gwiazdy, które na co dzień nie mają nic wspólnego z muzyką.

Janusz Korwin-Mikke w Hot16Challenge

Wszystkich zaskoczył Janusz Korwin-Mikke. Europoseł postanowił podjąć wyzwanie i nagrał swój raperski kawałek. Powstał do tego profesjonalny teledysk, w którym polityk występuje z maczetą i pistoletem.

77-latek w swoim stylu nie gryzie się w język. Wykorzystał rap, by zaatakować Prawo i Sprawiedliwość oraz socjalistów. Jest kontrowersyjnie.

"Ja pierniczę różne PiSy, które żrą z państwowej misy. Choćby były zjednoczone, ale lecą w lewą stronę. Tak to zawsze robią szuje, wszystko wszystkim obiecuje. Że będziemy w mig bogaci, a nie pyta kto zapłaci. (...) Socjalistom wierzą głupi, ale na nas się to skupi. Więc pieprzeni socjaliści mają wisieć zamiast liści" - rapuje Korwin-Mikke.

Nie minęła jeszcze doba od publikacji filmu, a już obejrzało go prawie milion internautów. Janusz Korwin-Mikke na koniec nominował Grzegorza Brauna, Konrada Berkowicza i Artura Berkowicza. Dzięki Hot16Challenge uzbierano już prawie 1,3 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić