o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Jarosław Kaczyński może się załamać! Ten sondaż to duży cios dla PiS

115
Podziel się

Jarosław Kaczyński ma powody do zaniepokojenia. Wszystko dlatego, że jego partia ma coraz mniejszą przewagę nad rywalami. Najnowszy sondaż nie może napawać optymizmem członków PiS.

Jarosław Kaczyński może się załamać! Ten sondaż to duży cios dla PiS
Jarosław Kaczyński (Getty Images)
bErNCXyt

Zjednoczona Prawica w ostatnim czasie ma sporo problemów. Rozpoczęła się trzecia fala koronawirusa, był protest mediów, a do tego w koalicji pojawiły się wewnętrzne spory.

Różne czynniki sprawiają, że PiS stopniowo traci zaufanie Polaków. Najnowszy sondaż dot. wyborów parlamentarnych jest wręcz fatalny dla rządzącego ugrupowania.

bErNCXyv

Sondaż. PiS w tarapatach

PiS nadal prowadzi, ale przewaga tej partii nad innymi jest już niewielka. Tak prezentują się wyniki sondażu Kantar na zlecenie "Polityki".

  • PiS - 28 proc.
  • Polska Szymona Hołowni - 25 proc.
  • Koalicja Obywatelska - 17 proc.
  • Lewica - 10 proc.
  • Konfederacja - 8 proc.
  • PSL - Koalicja Polska - 2 proc.
  • 8 proc. wyborców nie wie, na kogo oddałby swój głos.
bErNCXyB

Badanie zrealizowano na próbie 100 osób. Zostało przeprowadzone 19 marca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErNCXyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(115)
Zbigniew
4 miesiące temu
Bolszewicka rewolucja obecnie jest prowadzona w innej strategi którą żeśmy poznali. Red. Michalkiewicz (prawicowiec, jak by nie było) powiada tak że. Komuna dla utrzymania władzy wprowadzała tzw. strategię bolszewicką ; 1.Totalne przekształcenia własnościowe 2.Totalny zamordyzm 3.Totalne duraczenie . Natomiast ja mówię że Kaczyński robi to samo tylko odwrotnie 1.Totalne duraczeniue (obecnie w reżimowych mediach) 2.Totalny zamordyzm (z tym że trzeba go stosować rozsądnie i razie potrzeby, tym bardziej że duraczenie przynosi znakomite rezultaty) 3. Totalne przekształcenia własnościowe (Już to zapowiada choćby repolonizacji mediów, i przejmowanie firm w razie podejrzenia o przestępstwa gospodarcze) Więc historia uczy że z historii ludzie niczego się nie nauczyli, to straszne.
Zbigniew
4 miesiące temu
Bolszewicka rewolucja obecnie jest prowadzona w innej strategi którą żeśmy poznali. Red. Michalkiewicz (prawicowiec, jak by nie było) powiada tak że.,,Komuna dla utrzymania władzy wprowadzała tzw. strategię bolszewicką; 1.Totalne przekształcenia własnościowe 2.Totalny zamordyzm 3.Totalne duraczenie . Natomiast ja mówię że Kaczyński robi to samo tylko odwrotnie 1.Totalne duraczeniue (obecnie w reżimowych mediach) 2.Totalny zamordyzm (z tym że trzeba go stosować rozsądnie i razie potrzeby, tym bardziej że duraczenie przynosi znakomite rezultaty) 3. Totalne przekształcenia własnościowe (Już to zapowiada choćby repolonizacji mediów, i przejmowanie firm w razie podejrzenia o przestępstwa gospodarcze) Więc historia uczy że z historii ludzie niczego się nie nauczyli, to straszne.
Australopitek
4 miesiące temu
Apostoł raczył zlecieć ze świętego cokołu i powiedział co wiedział. Buk zapłać i ci pa, bo już runął piedestał i nikt na nim nie stał.
bErNCXyX
Australopitek
4 miesiące temu
Był "Kevin sam w domu" będzie "Tadek sam w celi".
Polak
4 miesiące temu
tylko Symonek placzek uratuje Polske
Robex
4 miesiące temu
"Badanie przeprowadzono na grupie 100 osób". 50 pochodziło z Wyborczej i 50 z TVN-u. Dlatego Kaczyński załamany. :-)
Remix
4 miesiące temu
Badanie przeprowadzone na grupie 100 osób ??? Jaja sobie z ludzi robicie ???
Remix
4 miesiące temu
Badanie przeprowadzone na grupie 100 osób ??? Jaja sobie z ludzi robicie ???
***** POPiS!
4 miesiące temu
Trzydzieści lat tym państwem "rządzi" kasta PiS-PO-SLD-PSL, a wy dalej ich wybieracie!!!!!!!
Wojskowy
4 miesiące temu
Oszczędności Polaków -80% Oszczędności polityków +5000%
tw1
4 miesiące temu
Badanie zrealizowano na próbie 100 osób , a można było na 1 osobie , byłoby bardziej wiarygodne.
Kameleon
4 miesiące temu
Raczej przy takim spadku widać że wyraźnie niedoszacowana jest Konfederacja ale wydaje się że to żadne pocieszenie dla PiS.Trudno się dziwić niemal z tygodnia na tydzień pokazują ludziom że są tylko nieudolnymi krętaczami łamiącymi prawo właściwie non stop
Proboszcz od ...
4 miesiące temu
A może durni wyborcy zrozumieją że państwo jest bogate bogactwem swoich obywateli a nie wtedy kiedy łupi podatkami wszystkich bez wyjątku ,rozdaje na lewo i prawo 500+ i inne ochłapy z tych zrabowanych srodków i opowiada patriotyczne piardy .
bErNCXyP
prorok
4 miesiące temu
Sytuacja w kraju robi się coraz bardziej brutalna i niebezpieczna epidemicznie. Może być tak że za 3 lata nikt nie będzie chciał wygrać wyborów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić