o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Jarosław Kaczyński rozpoczął #StopFurChallenge. Nominował premiera

82
Podziel się

Prezes PiS Jarosław Kaczyński rozpoczął w mediach społecznościowych #StopFurChallenge. W filmiku namawia do poparcia projektu ustawy ws. zakazu hodowli zwierząt na futra. Nagranie pojawiło się na Facebooku, Twitterze i TikToku.

Jarosław Kaczyński rozpoczął #StopFurChallenge. Nominował premiera
Jarosław Kaczyński wziął udział w akcji #StopFurChallenge. (Twitter)
bDKjqKNx

Prezes PiS Jarosław Kaczyński jako pierwszy wziął udział w akcji #StopFurChallenge. Prawo i Sprawiedliwość chce, aby jego uczestnicy mogli wyrażać poparcie dla nowego projektu, czyli tzw. piątki dla zwierząt. Przewiduje zakaz hodowli zwierząt na futra i wzmocnienie kontroli warunków, w jakich te zwierzęta są przetrzymywane.

To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - mówi na nagraniu Kaczyński.
bDKjqKNz

Filmik został udostępniony w sobotę na Facebooku, Twitterze i TikToku. Prezes PiS nominował w nim kolejne osoby, które są zobligowane do wzięcia udziału w akcji.

Zobacz także: Koronawirus na weselach. "Miałem dwa zgony, może już starczy?"
Chciałbym nominować dwie osoby: pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego zarządu naszej partii Krzysztofa Sobolewskiego do tego, by dalej w tym kierunku działali, żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom - dodał prezes PiS.
bDKjqKNF

Poseł Krzysztof Sobolewski już odpowiedział już na wyzwanie. Podziękował za nominację i pokazał na nagraniu swoje trzy koty. Do wyzwania nominował kolejne osoby: Pawła Szefernakera, Anetę Kordowską i Witolda Bańkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKjqKNG
bDKjqKOa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(82)
Paranoja
6 miesięcy temu
Znowu chce się załapać na jadący wóz bez najmniejszego pojęcia co oni robią.
Ka,ik
6 miesięcy temu
Chłopie daj sobie spokój , spóźniłeś się jakieś 30 lat. Oni radzą sibie bardzo dobrze bez ciebie.
Swojak
6 miesięcy temu
Pan prezes ma konto na tik toku a zgodę obojga rodziców ma
bDKjqKOb
economy
6 miesięcy temu
Inflacja często opisywana jest jako ukryta forma opodatkowania. Rząd wywołuje ją drukując pieniądze, więc choć formalnie stawki podatków nie rosną, to zamiast tego rosną ceny. Pusty pieniądz zwiększa popyt na towary, ale nie nadąża za nim wzrost podaży. 100 mld zł dodrukowane Od 19 marca do końca czerwca NBP za dodrukowane pieniądze skupił obligacje skarbowe za 50,8 mld zł oraz obligacje BGK i PFR za 45,4 mld zł. I tyle właśnie pieniędzy przybyło w obiegu. Żeby nie być gołosłownym, od lutego do maja według danych NBP podaż pieniądza M3 wzrosła o aż 139 mld zł, czyli o 8,8 proc., z czego ilość pieniądza gotówkowego w obiegu przyrosła o 53 mld zł (+23 proc.). I to wszystko przy prawie pewnym spadku gospodarki. Innymi słowy gospodarka produkuje mniej, a pieniądza jest na rynku coraz więcej. Nowy pieniądz nie ma pokrycia w realnych zmianach ekonomicznych, więc działa inflacyjnie.
Brak słów
6 miesięcy temu
Pięknie wypudrowany i w formie .... jak zwykle !!!
Najnowsze komentarze (82)
Rvvi
6 miesięcy temu
Chore
Paweł
6 miesięcy temu
Z doświadczenia i obserwacji widzę, że Lewica w Polsce NIGDY nie powinna być u władzy!!!
lili
6 miesięcy temu
A TATO MOWIL UWAZAJCIE BO TO KONIEC POLSKI
Konfederat.
6 miesięcy temu
Zwierzęta futerkowe cierpią i trzeba zniszczyć cały polski przemysł ale kurczaki sprzedawane z McDonalds i w KFC to już nie cierpią bo przecież PiS nie postawi się wielkim amerykańskim koncernom. Czyli jak śpiewa Kazik ból futerkowych jest lepszy od bólu kurczaków??
Bogdan
6 miesięcy temu
Ma rację to jest gigantyczny biznes dla szpitali
lili
6 miesięcy temu
A KTO TO JEST KACZYNSKI ?????
John di
6 miesięcy temu
U nas tego zabronią, a będę importować. Standard kupować to co polskie ale wyprodukowane poza naszymi granicami.
realnie
6 miesięcy temu
Chyba czas na emeryturę. Nawet papież to rozumie, że są młodsi i sprawniejsi. Dobry to jest Pan Bóg, a ludzie nie mają prawa oceniać innych kto jest dobry, kto zły. Czy dobry człowiek łamie konstytucję? Zawracanie bani zwierzętami.
bDKjqKNT
4321
6 miesięcy temu
ten facet dąży do rozlewu krwi jest niebezpieczny dla Polski i polaków JAK NAJSZYBCIEJ POWINNA STANĄĆ CAŁA POLSKA
asdfghjkjhgf
6 miesięcy temu
Ty prezes czas odejść
Kupiec
6 miesięcy temu
Jarek ma spokój. Oni już was nabyli.
Okrutnik
6 miesięcy temu
Notes się zacina.Czas na wymianę notesu.
Okrutnik
6 miesięcy temu
Notes się zacina.Czas na wymianę notesu.
HEJ
6 miesięcy temu
co chodzi o zwierzęta to nalezy dbać by im warunki życia zapewniono dobre ale wszystkie zwierzęta maja służyc nam do zycia więc nie przesadzajmy i nie traktujmy ich jak ludzi , co do futer to jestem za tym by nosic sztuczne ale to znowu zanieczyszcza środowisko bo długo sie rozkładaja a te ze zwierząt to naturalne i szybko integrują sie z naturą , trzeba tez pamietac ,ze te zwierzeta futerkowe środowisko chronia zjadając te pozostałości po uboju zwierząt miesnych to taki łańcuch pokarmowy --podnieść kulturę i empatię hodowców wobec zwierząt ale czy zabraniać ?to tez duzy przemysł i podatki płacone są --no nalezy taką ustawę zbudowac co bedzie wilk syty i owca cała --hej
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić