Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Jarosław Kaczyński rozpoczął #StopFurChallenge. Nominował premiera

156

Prezes PiS Jarosław Kaczyński rozpoczął w mediach społecznościowych #StopFurChallenge. W filmiku namawia do poparcia projektu ustawy ws. zakazu hodowli zwierząt na futra. Nagranie pojawiło się na Facebooku, Twitterze i TikToku.

Jarosław Kaczyński rozpoczął #StopFurChallenge. Nominował premiera
Jarosław Kaczyński wziął udział w akcji #StopFurChallenge. (Twitter)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński jako pierwszy wziął udział w akcji #StopFurChallenge. Prawo i Sprawiedliwość chce, aby jego uczestnicy mogli wyrażać poparcie dla nowego projektu, czyli tzw. piątki dla zwierząt. Przewiduje zakaz hodowli zwierząt na futra i wzmocnienie kontroli warunków, w jakich te zwierzęta są przetrzymywane.

To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - mówi na nagraniu Kaczyński.

Filmik został udostępniony w sobotę na Facebooku, Twitterze i TikToku. Prezes PiS nominował w nim kolejne osoby, które są zobligowane do wzięcia udziału w akcji.

Zobacz także: Koronawirus na weselach. "Miałem dwa zgony, może już starczy?"
Chciałbym nominować dwie osoby: pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego zarządu naszej partii Krzysztofa Sobolewskiego do tego, by dalej w tym kierunku działali, żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom - dodał prezes PiS.

Poseł Krzysztof Sobolewski już odpowiedział już na wyzwanie. Podziękował za nominację i pokazał na nagraniu swoje trzy koty. Do wyzwania nominował kolejne osoby: Pawła Szefernakera, Anetę Kordowską i Witolda Bańkę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić