aktualizacja 

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Podano szczegóły

364

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości przekazał na środowej wieści najnowsze wieści dotyczące Jarosława Kaczyńskiego. Prezes partii trafił do szpitala na wcześniej zaplanowaną wizytę. Zapowiedziano, że polityk będzie w tym czasie nieaktywny.

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Podano szczegóły
Jarosław Kaczyński trafił do szpitala (PAP)

21 grudnia odbyła się konferencja prasowa rzecznika Prawa i Sprawiedliwości. Rafał Bochenek przekazał informację, o której zrobiło się głośno w mediach w całym kraju. Okazało się, że prezes Jarosław Kaczyński trafił do szpitala.

Rzecznik prasowy PiS uspokoił wszystkich zmartwionych, że wizyta Jarosława Kaczyńskiego była zaplanowana. Ponadto zapewnił, że "wszystko przebiega zgodnie z planem". Polityk w czasie pobytu "jest wyłączony z jakichkolwiek aktywności". Jednocześnie Rafał Bochenek nie zdradził powodu wizyty 73-latka w placówce medycznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klapa ludzi Morawieckiego? "To postępująca erozja"
Proszę się nie martwić. Naprawdę wszystko jest w porządku – zapewnił rzecznik Rafał Bochenek.

Dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski zdradził swoje podejrzenia dotyczące wizyty Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu. Jego zdaniem prezes PiS trafił do placówki medycznej ze względu na swoje problemy z kolanem. Polska Agencja Prasowa wskazuje, że 73-latek przeszedł "planowany od dawna zabieg ortopedyczny, który przebiegł pomyślnie".

Problemy ze zdrowiem Kaczyńskiego

To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć o dolegliwościach zdrowotnych Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS ma mieć od kilku lat problemy z kolanami. W 2017 roku pojawiły się informacje, że politykowi udzielono specjalistycznej pomocy w związku ze zwyrodnieniem stawu kolanowego. Dwa lata później po wielu miesiącach zmagania się z bólem Kaczyński poddał się zabiegowi wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Warto zwrócić uwagę, że szef partii rządzącej był niejednokrotnie widywany podczas chodzenia o kulach.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić