aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Mówi, co czeka Polaków w 2021 roku

329

Jasnowidz Krzysztof Jackowski co kilka dni dzieli się swoimi wizjami z internautami na swoim kanale z YouTube. Tym razem mówił o wiośnie.. niestety nie są to dobre wieści.

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Mówi, co czeka Polaków w 2021 roku
Jasnowidz Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi wizjami z internautami na swoim kanale z YouTube. (YouTube)

Krzysztof Jackowski mówił o swoich kolejnymi wizjami. W ostatnim nagraniu wspomina o najbliższym czasie. Jaka będzie wiosna dla Polaków? Przepowiednie nie są optymistyczne.

Kiedy myślę o wiośnie, to czuję ukojenie. Trochę się do wszystkiego przyzwyczailiśmy, wiosna wydawać by się mogła zbawienna. Roślinność się budzi, słońce... a mi się kojarzy chaos. Szkoda, że tylko tak mogę do Was mówić. W tym roku, być może się mylę, w tym roku inaczej przywitamy wiosnę. A dokładniej ta sytuacja przywita nas jeszcze przed wiosną - mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski.
Wszyscy zauważamy, że jest coś nie tak. Europa i Polska na coś czekają. Aż mi się wciska taka myśl, że politycy europejscy już są zaniepokojeni, że jeszcze nie zaczyna się coś, co ma się zacząć. Oni muszą swoją narrację prowadzić dalej, ale ludzie się buntują. Sytuacja ta długo trwać nie może - kontynuuje jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski przewiduje, że sytuacja w naszym kraju będzie się tylko pogarszać.

Żyjemy w czasie, w którym doświadczymy poważnych spadków na giełdach z powodu wydarzeń. Dopiero doświadczymy chaosu gospodarczego, gdzie naprawdę zaczniemy się obawiać o proste, codzienne rzeczy. (...) Dochodzimy do sytuacji, kiedy mniej możemy patrzeć na rządzących, a bardziej na siebie. I to my, musimy teraz zadbać o to, co mamy. O rodziny, o bliskich, na tym trzeba się skupiać i pilnować naszych rzeczy i miejsc. To wydaje się jeszcze niezagrożone, ale ta sytuacja potęguje, idzie do przodu w różnych kwestiach. Pierwsze, to przegrzana sytuacja na Bliskim Wschodzie. Tego nie wolno lekceważyć, choć jest fizycznie daleko. Tam się waży spokój świata w tej chwili. (...) Cały czas chodzi mi po głowie, że w Polsce nic szczególnego się nie wydarzy, ale obawiam się o Polski suwerenność. Powtarzam to dalej - mówi jasnowidz.

Jasnowidz z Człuchowa mówi także o sytuacji w Europie i twierdzi, że ten kontynent znajduje się w bardzo dużym niebezpieczeństwie.

My nie żyjemy już w normalnych świecie. Europa jest kontynentem bardzo zagrożonym od wewnątrz. Żyjemy w bardzo niebezpiecznym momencie. Oczywiście możemy sobie z tego nie zdawać sprawy lub nie chcieć zdawać sprawy, ale to nic nie zmienia - mówi popularny wizjoner.
Zobacz także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić