o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Mówi, co czeka Polaków w 2021 roku

258
Podziel się

Jasnowidz Krzysztof Jackowski co kilka dni dzieli się swoimi wizjami z internautami na swoim kanale z YouTube. Tym razem mówił o wiośnie.. niestety nie są to dobre wieści.

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Mówi, co czeka Polaków w 2021 roku
Jasnowidz Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi wizjami z internautami na swoim kanale z YouTube. (YouTube)
bDIrhYad

Krzysztof Jackowski mówił o swoich kolejnymi wizjami. W ostatnim nagraniu wspomina o najbliższym czasie. Jaka będzie wiosna dla Polaków? Przepowiednie nie są optymistyczne.

Kiedy myślę o wiośnie, to czuję ukojenie. Trochę się do wszystkiego przyzwyczailiśmy, wiosna wydawać by się mogła zbawienna. Roślinność się budzi, słońce... a mi się kojarzy chaos. Szkoda, że tylko tak mogę do Was mówić. W tym roku, być może się mylę, w tym roku inaczej przywitamy wiosnę. A dokładniej ta sytuacja przywita nas jeszcze przed wiosną - mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski.
bDIrhYaf
Wszyscy zauważamy, że jest coś nie tak. Europa i Polska na coś czekają. Aż mi się wciska taka myśl, że politycy europejscy już są zaniepokojeni, że jeszcze nie zaczyna się coś, co ma się zacząć. Oni muszą swoją narrację prowadzić dalej, ale ludzie się buntują. Sytuacja ta długo trwać nie może - kontynuuje jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski przewiduje, że sytuacja w naszym kraju będzie się tylko pogarszać.

Żyjemy w czasie, w którym doświadczymy poważnych spadków na giełdach z powodu wydarzeń. Dopiero doświadczymy chaosu gospodarczego, gdzie naprawdę zaczniemy się obawiać o proste, codzienne rzeczy. (...) Dochodzimy do sytuacji, kiedy mniej możemy patrzeć na rządzących, a bardziej na siebie. I to my, musimy teraz zadbać o to, co mamy. O rodziny, o bliskich, na tym trzeba się skupiać i pilnować naszych rzeczy i miejsc. To wydaje się jeszcze niezagrożone, ale ta sytuacja potęguje, idzie do przodu w różnych kwestiach. Pierwsze, to przegrzana sytuacja na Bliskim Wschodzie. Tego nie wolno lekceważyć, choć jest fizycznie daleko. Tam się waży spokój świata w tej chwili. (...) Cały czas chodzi mi po głowie, że w Polsce nic szczególnego się nie wydarzy, ale obawiam się o Polski suwerenność. Powtarzam to dalej - mówi jasnowidz.
bDIrhYal

Jasnowidz z Człuchowa mówi także o sytuacji w Europie i twierdzi, że ten kontynent znajduje się w bardzo dużym niebezpieczeństwie.

My nie żyjemy już w normalnych świecie. Europa jest kontynentem bardzo zagrożonym od wewnątrz. Żyjemy w bardzo niebezpiecznym momencie. Oczywiście możemy sobie z tego nie zdawać sprawy lub nie chcieć zdawać sprawy, ale to nic nie zmienia - mówi popularny wizjoner.
Zobacz także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna
bDIrhYam
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIrhYaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(258)
Mss
miesiąc temu
Po co piszecie te głupoty??? Gościu ewidentnie nadużywa wódy lub co gorsza czegoś mocniejszego. Czytałem o tych jego wizjach na koniec roku i co? Jakoś nie było żadnego ognia z nieba. Typ wyczuł złe nastroje w związku z koronawirusem i robi sobie pożywkę dla swoich bredni. Straszyć ludzi.
Wróżbita
miesiąc temu
Problem z tą wizją jest taki, że każdy kto czyta gazety orientuje się w sytuacji nastworzyć świecie może taķą wizję również stworzyć. To co opowiada Pan Jackowski można poczytać na różnych blogach ludzi, którzy hobbystycznie zajmują się "polityką" i to że sporym wyprzedzeniem wizji Pana Jackowskiego :-)
UWAGA
miesiąc temu
Moderator dlaczego usuwasz tą opinię,to prawda i nikogo nie obraża,ale prawda boli.W dniu 4 kwietnia 2014 roku niemal jednogłośnie Sejm przegłosował nowelizację Kodeksu karnego wprowadzając nowy przepis art. 200 § 5 i uznając, że karze pozbawienia wolności do lat 3 podlega: Kto prowadzi reklamę lub promocję działalności polegającej na rozpowszechnianiu treści pornograficznych w sposób umożliwiający zapoznanie się z nimi małoletniemu poniżej lat 15.
bDIrhYaH
Twój nick
miesiąc temu
Skoro ma takie zdolności to dlaczego w 2004 nie zgarnął miliona dolarów oferowanych przez Jamesa Raniego?
J-25
miesiąc temu
Za dużo radia i niektórych stacji TV
Najnowsze komentarze (258)
jbb
1 tyg. temu
jak daleko sięgasz w przyszłość ?? miesiąć ?? dwa?? ba na końcu zawsze jest "bomba"....... neutronowa ma ją wiele państ bo atomowa została zakazana i potem za X lat archeolodzy znowu będą się zastanawiać kto zbudował te budowle one przeżyją, My nie. tylko garstka co zejdzie pod ziemie ale nie do pancernych bunkrów. Moja wizja. Tak już było i tak Będzie.
GOŚĆ
1 tyg. temu
A Ja myśląc o wiośnie widzę potopy i to nie takie jak wylewają rzeki tylko MORZE które zalewa Miasta. No i co wy na to .
lysy
2 tyg. temu
"W tym roku, być może się mylę, w tym roku inaczej przywitamy wiosnę. A dokładniej ta sytuacja przywita nas jeszcze przed wiosną..." wow no I to jest przepowiednia
Pedro
2 tyg. temu
Zdecydowałem się napisać kilka zdań na temat jasnowidzów oraz ich przepowiedni i komentarzy na temat przyszłości ludzkości i tego świata. Wiem, że wiele osób interesuje się tymi kwestiami. Osobiście interesuję się także tą problematyką od bardzo wielu lat i zamieszczam swoje komentarze i spostrzeżenia na tematy dotyczące przyszłości i czekających ludzkość "niespodzianek"? Na przestrzeni wielu lat odnotowałem sporo nietrafionych przepowiedni znanych jasnowidzów. Dotyczy to, bez wyjątku, każdego "przepowiadacza przyszłości ", także p.Jackowskiego. Nie ma ludzi nieomylnych, także w tych kwestiach. Do nich zaliczam również p. Nazara Ibraimowa, pochodzącego z Kazachstanu. Obserwuję od pewnego czasu również jego funkcjonowanie i prowadzoną działalność na tym polu. Podobnie jak u innych jasnowidzów obserwuję niezwykły natłok spraw i wydarzeń, które rzekomo mają mieć miejsce w różnych częściach świata. W gąszczu tych "rewelacji" wymienia również ciekawostki, a nawet wizje przerażające, dotyczące także Polski. Od jesieni ub.roku w harmonogramie tych wizji jasnowidczych, miały być wojny, bomby atomowe, napaść Rosji na Litwę i Polskę, blokady militarne Skandynawii i inne groźne wydarzenia w Europie. I co z tego wynika.? Otóż namnożenie zagrożeń i niemalże Armagedon dla Europy i świata. To jest po prostu brak zahamowań i niezdolność do zjawiska prekognicji. Moim zdaniem, zwykła przesada i nadinterpretacja zjawisk i wydarzeń, które dzieją się wokół nas. Tak nie będzie. Szkoda wysiłku tych ludzi, bo wiem, że starają się coś trafić, gdyż obecnie jest moda na przepowiadaczy przyszłości? Niektórzy na tym zarabiają. Najmilsze pozdrowienia. Pedro
Jola
2 tyg. temu
Stek bzdur pomyśleć ze zamiast pracować ktoś bzdurzy i zarabia tak pieniądze bo durnie to czytają
mitus
miesiąc temu
Pan Jasnowidz Tarocista Nazar Ibraimov jest Naklepszym Polskim Jasnowidzem i ma sprawdzalnosc 100 procent watpiacy przekonajcie sie sami a zreszta przekonamy sie wszyscy.
Krokiet
miesiąc temu
Po co on takie głupoty wypisuję niech zajmie się pracą a nie straszy ludzi głupotami
M1306
miesiąc temu
Napewno Jackowskiemu przepowiednie się spełnią
bDIrhYaz
Znudzony1
miesiąc temu
Juz wole sluchac Kaczora
Aleksandra49
miesiąc temu
Jackowski ma niska sprawdzalność. Może z 25 procent. Nie jedt taki dobry jak go media kreują. Kiedyś słuchałam Jackowskiego, ale na YT siostra poleciła mi kanał JASNOWIDZ NAZAR Ibraimow. I tam jest prawdziwy jasnowidz w punkt mega dobry, tam to dopiero jest jasnowidz! Aż dziwie się, że tak mało znany jest Pan Nazar.
Ktoś napewno
miesiąc temu
Typie spoko to co robisz bo wiele ludzi wie że to kłamstwa choć nie zawsze nimi są ale wiele ludzi sie tego boi więc można napisać lub na filmie na youtube powiedzieć że jeśli sie boisz to wyjć z tego filmu czy to takie trudne?
Ola
miesiąc temu
Przepowiadał że ta zima będzie ciepłe i łagodna a tymczasem śnieżyce,i siarczysty mróz taki z niego wizjoner jak ze mnie baletnica
Aldrade
miesiąc temu
Nie hejtuje, ale wróż Jackowski po prostu mnie śmieszy!
Nie ukrywam
miesiąc temu
Miał parę minut jak perszing wystawiał mu sprawy kto ma wiedzieć to wie a sam nie umie nawet wody zgrzac tak się trzęsie do wizji adrenalinę dostaje w nie małych ilościach kto ma wiedzieć
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić