aktualizacja 

Makłowicz nie przestaje zaskakiwać. Kolejny hit sieci!

52

Robert Makłowicz coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem w ramach akcji promowania weganizmu zamieścił humorystyczne nagranie z "kebsem".

Makłowicz nie przestaje zaskakiwać. Kolejny hit sieci!
Robert Makłowicz promuje wegańskiego kebaba. (Instagram)

Odkąd Robert Makłowicz zakończył współpracę z TVP, prowadzi swój kanał kulinarno-podróżniczy na YouTube oraz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem zaskoczył swoich fanów niezwykłą kreatywnością i humorem w ramach akcji promującej weganizm.

Popularny krytyk kulinarny i podróżnik w zabawnym nagraniu przypomina Polakom, że w styczniu na całym świecie trwa akcja Vegenuary, czyli coroczna inicjatywa mająca zachęcić ludzi do wegańskiego stylu życia.

W nagraniu zamieszczonym na InstaStory widać Makłowicza odpoczywającego na kanapie trzymając przy okazji kebaba w dłoni. Nie sposób nie zauważyć zakręconego pod nosem czarnego wąsa, wyeksponowanego brzucha pod białym, obcisłym podkoszulkiem i złotej bransolety na dłoni.

W styczniu na całym świecie trwa akcja Vegenuary, czyli promocja kuchni roślinnej i dlatego też zamówiłem se wegańskiego kebsa - mówi Makłowicz w nagraniu.

Makłowicz podkreślił, że jedzenie można zamówić przez internet, co jest "proste jak konstrukcja gaźników w Poldku". Popularny kucharz zachęca do wzięcia udziału w akcji nawet najzatwardzialszych mięsożerców, choćby z ciekawości.

Tak wygląda mój początek akcji Vegenuary, czyli - za przeproszeniem - "czelendżu" promującego na całym świecie kuchnię roślinną. Nawet najzatwardzialszych mięsożerców zapraszam do udziału, choćby z ciekawości- napisał pod zdjęciem na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zobacz też: Makłowicz o wyrzuceniu z TVP. "Zaprotestowałem, no i taki jest efekt"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić