Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Jackowski miał gorzką wizję. Chodzi o Rosję i Putina

69

Tym razem znany jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił sprawdzić, co myśli Władimir Putin. Tradycyjnie użył do tego zdjęcia z podobizną osoby, nad którą skupia swoją nadświadomość. Chcecie wiedzieć, co - według Jackowskiego - myśli Putin?

Jackowski miał gorzką wizję. Chodzi o Rosję i Putina
Jackowski nie ma złudzeń. Wie, co zamierza Putin. (YouTube, Jasnowidz Jackowski)

Co myśli Putin? Nowa wizja jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Tym razem na temat prezydenta Rosji, Władimira Putina. Jak się okazało, tym razem nie było łatwo.

Trudno się czyta Putina. Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie – podkreślił jasnowidz.

Jasnowidz Jackowski mówi o polityce międzynarodowej. Wyczuwa, że prezydent chce zachować neutralność.

Rosja jest troszeczkę zapadnięta w siebie. Jest to manewr celowy. Absolutnie Rosja nie chce wtrącać się w to, co dzieje się obecnie na świecie. Rosja jest w ustawieniu pasywnym. Mam wrażenie, że nie jest też w specjalnie dobrych stosunkach z Chinami - mówi jasnowidz Jackowski.
Myślenie przyszłościowe Putina to jest zachowanie kompletnej neutralności, niedanie się wciągnąć w cokolwiek, co się działo. Kompletna, naiwna neutralność - podkreśla jasnowidz.

Jackowski daje przykład Ukrainy. Ma wrażenie, że Putin chce poprawy stosunków z Ukrainą. Ma do niej całkiem pokojowe nastawienie, i na pewno idzie w kierunku pojednania, jeśli chodzi o Ukrainę. Jak podkreśla jasnowidz, być może jest to związane z tym, co będzie się działo w Europie.

Putin przypuszcza, że w Europie będą rewolucje, będzie się kotłowało. To drugi polityk, który widzi przegraną Europy. […] Europa będzie pierwszym przegranym tego, co się będzie dziać. Putin chce być od tego jak najdalej, nie bierze w tym udziału – dodaje Krzysztof Jackowski.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić