Jasnowidz Jackowski o wielkim skażeniu. "Ludzie będą ropieć". Wskazał datę

241

Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich transmisji podzielił się przerażającą wizją. Zdaniem popularnego jasnowidza już jesienią dojdzie do katastrofy, podczas której "ludzie będą ropieć".

Jasnowidz Jackowski o wielkim skażeniu. "Ludzie będą ropieć". Wskazał datę
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się wizjami na swoim kanale na YouTube. Jedna z jego ostatnich przepowiedni przeraża. Jackowski ostrzega przed "całkowitą ciemnością i niezdrową żółcią". Koszmarna wizja ma ziścić się już we wrześniu lub październiku tego roku.

Mimo że jest dzień, na świecie robi się ciemno, a potem z tej ciemności robi się żółto. Ciężko jest wskazywać termin jakikolwiek co do przyszłości, ale powiedzmy, że jest to wrzesień. W dzień robi się ciemno, a z tego ciemnego robi się żółto, niezdrowo żółto. Wydawać by się mogło, że robi się ciemno, a po ciemności wychodzi słońce żółte - to nie jest to. Czerń przeobrazi się w żółć, ale ta żółć nie będzie zdrowa. Może wrzesień, może październik, może przełom – mówił Jackowski.

"Ludzie będą ropieć"

Najpopularniejszy polski jasnowidz wspomina także o wielkim pożarze, który spowoduje wielkie skażenie. Jego skutki będą katastrofalne dla ludzkości.

To zrobi wielki pożar, ale tak ogromny, że naprawdę będzie mowa o skażeniu nie tylko lokalnym, ale skażeniu wędrującym. Tak tego dużo będzie. A tam, gdzie to skażenie dojdzie, ludzie będą ropieć, będzie ropa na ludziach. Nie ropa naftowa, tylko będą ropieć. Będą mieli miejsca na ciele, które będą obłożone ropą, będą ropiały im części ciała - opowiada jasnowidz.

Krzysztof Jackowski przewiduje straszne czyny, których dopuści się ludzkość.

- Będzie się mówiło o ohydnym czynie ludzkości. To nie będzie globalne, ale będzie coś takiego, że będzie się mówiło o tym, że ludzkość zrobiła jedną z najohydniejszych rzeczy, jaką mogła zrobić - mówił Jackowski.

Jasnowidz wskazał, że katastrofa może mieć miejsce na południu Europy lub na Bliskim Wschodzie.

Po tym czymś widzę owoce, które będą… Rozsądnie byłoby ich nie jeść. Ale przecież wrzesień i październik w naszym kraju to już nie owoce, to jest już jesień. To będzie miejsce, gdzie są jeszcze owoce: południe Europy, Bliski Wschód, tamte rejony, to tam jeszcze mogą być owoce - mówił.
Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska wejdzie do polityki? Były prezydent odpowiada
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić