Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. Przerażająca wizja, która mrozi krew w żyłach

245

Krzysztof Jackowski obawia się przyszłego roku. Z jego wizji wynika, że Polskę czeka bardzo trudny czas. - Będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu - mówi jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. Przerażająca wizja, która mrozi krew w żyłach
Krzysztof Jackowski przepowiedział 2021 rok (YouTube)

Krzysztof Jackowski założył kanał w portalu YouTube, gdzie regularnie komentuje bieżące wydarzenia, ale także przepowiada przyszłość. Ostatnio mówił, jak jego zdaniem będzie wyglądał świat za 10 lat. Teraz przyszedł czas na przepowiednie dotyczące bliższej przyszłości.

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Jackowski na temat tego, jak będzie wyglądać 2021 rok, rozmawiał z innym jasnowidzem Krzysztofem "Atorem" Woźniakiem. To on zasugerował, że ludzie będą pozbawiani "określonych typów własności", a rząd będzie musiał dawać Polakom coraz więcej pieniędzy, aby ci nie wyszli na ulice. Jasnowidz z Człuchowa zgodził się ze swoim rozmówcą.

- Wyraźnie od samego początku, od marca czy kwietnia, było zauważalne to, jak nasz premier bardzo często zaznaczał, że "już stoimy w obliczu największego kryzysu od II Wojny Światowej". Jesteśmy do tego przyzwyczajani. Ta polityka jest prowadzona bardzo skuteczna (...) Uważam, że w 100 procentach masz rację. Doznamy czegoś w rodzaju pewnego komunizmu, dziwnego komunizmu ekonomicznego. Nie ma ku temu najmniejszej wątpliwości - mówi Jackowski.

Najpopularniejszy jasnowidz w kraju od dawna ostrzega, że czeka nas bardzo niespokojny czas. Teraz zdradził, co konkretnie kryje się za jego wizjami.

- Chaos, rozbicie w Europie, od protestów, powstań, cudów. Dlatego, żeby pod tym pozorem rozwalić Unię Europejską albo ją tak przebudować, że ona będzie niedemokratyczna. Kilka krajów posiądzie resztę krajów, biedniejsze, w tym też Polska i zgodzimy się na to, że będziemy krajem B, C lub D! To się przełoży na gorszą gospodarkę, gorsze finansowanie, będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu - tłumaczy.

Niebawem na własnej skórze przekonamy się, czy tym razem Krzysztof Jackowski ma rację.

Zobacz także: Co nas czeka w 2021 Przepowiednia Analityczna
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić