o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. Przerażająca wizja, która mrozi krew w żyłach

174
Podziel się

Krzysztof Jackowski obawia się przyszłego roku. Z jego wizji wynika, że Polskę czeka bardzo trudny czas. - Będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu - mówi jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. Przerażająca wizja, która mrozi krew w żyłach
Krzysztof Jackowski przepowiedział 2021 rok (YouTube)
bDozauKt

Krzysztof Jackowski założył kanał w portalu YouTube, gdzie regularnie komentuje bieżące wydarzenia, ale także przepowiada przyszłość. Ostatnio mówił, jak jego zdaniem będzie wyglądał świat za 10 lat. Teraz przyszedł czas na przepowiednie dotyczące bliższej przyszłości.

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Jackowski na temat tego, jak będzie wyglądać 2021 rok, rozmawiał z innym jasnowidzem Krzysztofem "Atorem" Woźniakiem. To on zasugerował, że ludzie będą pozbawiani "określonych typów własności", a rząd będzie musiał dawać Polakom coraz więcej pieniędzy, aby ci nie wyszli na ulice. Jasnowidz z Człuchowa zgodził się ze swoim rozmówcą.

bDozauKv
- Wyraźnie od samego początku, od marca czy kwietnia, było zauważalne to, jak nasz premier bardzo często zaznaczał, że "już stoimy w obliczu największego kryzysu od II Wojny Światowej". Jesteśmy do tego przyzwyczajani. Ta polityka jest prowadzona bardzo skuteczna (...) Uważam, że w 100 procentach masz rację. Doznamy czegoś w rodzaju pewnego komunizmu, dziwnego komunizmu ekonomicznego. Nie ma ku temu najmniejszej wątpliwości - mówi Jackowski.

Najpopularniejszy jasnowidz w kraju od dawna ostrzega, że czeka nas bardzo niespokojny czas. Teraz zdradził, co konkretnie kryje się za jego wizjami.

- Chaos, rozbicie w Europie, od protestów, powstań, cudów. Dlatego, żeby pod tym pozorem rozwalić Unię Europejską albo ją tak przebudować, że ona będzie niedemokratyczna. Kilka krajów posiądzie resztę krajów, biedniejsze, w tym też Polska i zgodzimy się na to, że będziemy krajem B, C lub D! To się przełoży na gorszą gospodarkę, gorsze finansowanie, będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu - tłumaczy.
bDozauKB

Niebawem na własnej skórze przekonamy się, czy tym razem Krzysztof Jackowski ma rację.

Zobacz także: Co nas czeka w 2021 Przepowiednia Analityczna
bDozauKW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(174)
Zbigniew
2 tyg. temu
Widzicie, wystarczy smartfon i tło za plecami oraz dojście do internetu żeby być powiem sławnym,a mówić dyskutować bez skutków to wiatr w polu. Miłego dnia.
Goldengecko
2 tyg. temu
U nas sporo lekarzy już robi jako Jasnowidze (Tele porady)
Radek
2 tyg. temu
Polskie wróżki są lepsze od rumuńskich
bDozauKX
Jezus
2 tyg. temu
Telepatyczne porady rozjaśniające za 1000+ . No niestety ceny rosną. Wpłacasz na moje konto i telepatycznie będziesz oświecony.
Kazik
2 tyg. temu
Wróżki, znachorzy i święcona woda. Od 5 lat tak wygląda polska medycyna.
Najnowsze komentarze (174)
Obserwator
wczoraj
Kto to pisze te artykuły że wszystkie mówią o mrożeniu krwi w żyłach to już czwarty taki czemu ma służyć to straszenie czy to zapowiedz mroźnej zimy
bez kodu
1 tyg. temu
Jeżeli Polska nie chce być w grupie B,C i dalszej -widzę tylko jedno sugerowane działanie -pogonić tę władzę ,która sieje zamęt nie tylko w ojczyznie ale i w Europie !
Anioł
1 tyg. temu
Miałem taką wizję że dużo ludzi będzie szukała otwartego sklepu.tak się zacznie 2021
PrawdziwyJas
1 tyg. temu
Panie Jackowski nie kłam pan ludzi ja też jestem jasnowidzem, ale nic takiego nie przewidziałem.
Ala ela
1 tyg. temu
Jackowski coraz mocniejszy towar bierze...
Zbigniew
1 tyg. temu
Chciałbym żeby pan panie Jackowski też z lepszego objektywu spojżał na świat czy naprawdę taki ciemny i szary ja myślę że nie. Miłego dnia.
alka
1 tyg. temu
Jacy wy jesteście beznadziejni!Nie widzicie i nie rozumiecie, że to wszystko już się powoli(i od dawna)dzieje??!! Nic dziwnego, że "dobre wujki" manipulują Wami, jak chcą ! Lepiej wiec darujcie już sobie może te swoje popisy, bo się słabo robi, gdy się je czyta!
Zosia
1 tyg. temu
Trzeba dobitnie stwierdzic jedno,ze Polska nie jest demokratyczna.
bDozauKP
65+
1 tyg. temu
Ale jaja!!! Robert mówi, że Autor jest jasnowidzem!!! No, ok. A kim albo czym jest Robert? Laureatem nagrody Super Najlepszego Prawdziwego Redachtora! Nie wierzycie? Przecież o tym wszędzie piszą, nawet w gazetkach w zadupiach amerykańskiego zadupiach.
PS81
2 tyg. temu
Na którym portalu bym nie czytał to Pan Jackowski ma dramatyczne przepowiednie dla Polski...czy naprawdę NIC dobrego Pan nie widzi ?? Nic dosłownie Nic ???
icha cha
2 tyg. temu
Masmendia obrabiają Nas , a on robi tylko polerkę ich wyrobów , taka technologia - obrabiania pospólstwa . Panie kiedy dasz ludziom wyniki losowania Jak Twój przyjaciel na "wielkiej Pardubickiej" , konik i jasnowidz .
Jack Daniel's
2 tyg. temu
Nie polewajcie już Jackowi i nie gadajcie z nim o jego wizjach, przecież on musi odpocząć!
kiki
2 tyg. temu
Pani Jackowski to już się dzieje nie trzeba przepowiedni.
ja:)
2 tyg. temu
buhaha BREDNIE
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić