Jechała pustym autobusem, aż stało się to. Nagranie jest hitem TikToka

98

Użytkownik TikToka opublikował nagranie z podróży autobusem. W środku było niemalże pusto, jednak w pewnym momencie wsiadł nieznajomy mężczyzna i chciał usiąść obok jednej pasażerki. Jego zachowanie i ton, w jakim mówił, skłoniło świadka, by chwycił za telefon i zaczął go nagrywać. Filmik ma już prawie 7 milionów wyświetleń.

Jechała pustym autobusem, aż stało się to. Nagranie jest hitem TikToka
Mężczyzna zaczepiał kobietę w autobusie. Fot. TikTok/ceowally (Licencjodawca)

Być może nie raz byliście świadkiem sytuacji, kiedy to do komunikacji miejskiej wsiadła osoba, której zachowanie wzbudzało niepokój. Często zdarza się tak, że odbywamy podróż w pustym autobusie, może to być niebezpieczne szczególnie wieczorami, jednak zawsze na każde nietypowe i groźne zachowanie pasażerów, kierowca pojazdu powinien zareagować.

Incydent w autobusie

Dość nietypowego incydentu doświadczyła jedna pasażerka. Jechała niemalże pustym autobusem, aż nagle wsiadł nieznajomy mężczyzna i zdecydował, że mimo wolnych miejsc, chce usiąść właśnie obok kobiety. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nerwowo w opozycji. "Obrazili się na sondaż"

Inny pasażer, który także znajdował się w środku, opublikował na TikToku nagranie z całego zajścia. Nie wiadomo jednak, w jakim kraju powstało. Filmik ma już ponad 7 milionów wyświetleń, nie brakuje także wychwalających kobietę i jej reakcji komentarzy. 

Na nagraniu słychać, jak zdziwiona kobieta mówi do mężczyzny, że jego zachowanie jest nieco dziwne, ponieważ jest pusty autobus, a on chce usiąść akurat obok niej. 

Ten z kolei odpowiedział, że nie widzi w tym nic złego i stwierdził, że jest ona nieuprzejma, chwilę później mężczyzna zaczął się bardzo denerwować. 

"Zamknij się! Jesteś bardzo wredna. (...) Myślisz, że jesteś lepsza od innych?" - wykrzyczał mężczyzna. 

Inny pasażer stanął w obronie kobiety

Inny pasażer postanowił interweniować. Zapytał mężczyznę, dlaczego naprzykrza się pasażerce i dlaczego nie nie jest w stanie uszanować jej prośby. Jednak ten także do niego zaczął się odzywać w agresywny sposób. 

James, bo tak ma na imię pasażer, który był świadkiem zdarzenia, zatytułował nagranie: "Kto siada obok kobiety, która jest na swoim pojedynczym miejscu w pustym autobusie? To bezczelność!".

Jeden z użytkowników skomentował nagranie i napisał, że: "Rzeczy takie jak te, napełniają mnie nadzieją, że moje koleżanki czegoś takiego nie doświadczają, ale wiem, że coś takiego zdarza się zbyt często". Inni chwalą postawę kobiety, która stanowczo odmawia mężczyźnie, by usiadł obok niej, gdy wokół jest mnóstwo innych wolnych miejsc.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić