o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Jeden kraj, prawie 170 tys. zakażeń. W ciągu doby

103
Podziel się

Indie zajmują niechlubne trzecie miejsce na liście państw najbardziej dotkniętych pandemią COVID-19. W ciągu ostatniej doby liczba potwierdzonych zachorowań w kraju znowu gwałtownie wzrosła. To najczarniejsza doba od początku pandemii.

Jeden kraj, prawie 170 tys. zakażeń. W ciągu doby
Pochówek zakażonej osoby w Indiach. W ciągu ostatniej doby w kraju odnotowano aż 169 243 nowych zachorowań na COVID-19. (Getty Images)
bDZNleut

Jak podaje agencja informacyjna BNO News, w ciągu ostatniej doby w Indiach potwierdzono 169 243 nowych przypadków koronawirusa. - To zdecydowanie najwyższy dobowym wzrost w historii – informuje agencja.

Koronawirus w Indiach. Rekordowa liczba nowych przypadków COVID-19

Według danych WHO Indie, w których mieszka ponad 1,3 mld ludzi, są trzecim miejscu listy państw najbardziej dotkniętych pandemią koronawirusa. Stwierdzono tam ponad 13,3 mln zakażeń koronawirusem. Wyższa liczba zachorowań została potwierdzona tylko w USA i Brazylii.

bDZNleuv

Władze Indie nie ustają w wysiłkach, aby jak najszybciej zaszczepić całą populację i zwalczyć pandemię COVID-19. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem państwowego resortu zdrowia tylko na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy mieszkańcom podano około 100 milionów dawek szczepionek. Do końca lipca ta liczba ma wzrosnąć do pół miliarda.

bDZNleuB
Zobacz także: Zobacz też: Australia o szczepionce AstraZeneca. Nadzwyczajne posiedzenie sztabu medycznego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZNleuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(103)
Dyzio
miesiąc temu
To zdjęcie jest z 20 września ub.roku !
Autmex
miesiąc temu
No git, 170 tys. to dużo, ale tam mieszka miliard ludzi, u nas mieszka niecałe 37 mln. To stosunkowo do Indii nie powinniśmy mieć dziennie więcej jak 5tys., a miewamy po 30 tys.!!! Nie szukajmy gorszych od nas, bo nie znajdziemy!!!
~rico
miesiąc temu
Cymbaliści, którzy nie wierzą w pandemie, podobno poluzowały wam się chipy i widzicie matrix. Czy to prawda? 💾😂
bDZNleuX
Pseudopandemi...
miesiąc temu
170 tyś na 1.3 mld ludzi zamieszkujacych Indie faktycznie tragedia. Czy wy dalej myślicie że ludzie są cały czas naiwni??? Wasza tuba propagandy covidowej juz dogorywa
bezrobotny
miesiąc temu
przyjmę dowolną ilość zegarków, a nawet majbacha
król Alojzy X...
miesiąc temu
tam w Indiach to zawsze syf brud i malaria kapią sie w rzece Ganges skarzonej trupim jadem i wiele innymi patogenami co się dziwić przeciez nędza brud głód babki stare wyglądają ja żywe mumie to samo i z dziadkami każdy jeden nosi wąsiska to juz nie modne było to modne za panowania królowej i cesarzowej Wiktorii
Słowianin
miesiąc temu
Wszyscy straszą Pandemią której Nie Ma . Wszystkie zgony to z powodu bakterii SARS-CoV-2 powodującej zachowanie na Grypę COVID-19. Już nik nie umiera że Starości, Zawału serca czy Raka. Z głodu terż nikt. ???? Badura . COVID-19, potem będzie COVID-20 itd. Politycy i Medja za pieniądze koncernów medycznych lansują to i Wielu w To wierzy. Szybciej Was Zabije Maseczka i wyrobów medyczny w postaci szczepionki Niż Grypą COVID-19.
Jaion
miesiąc temu
Oglądałam nagrania z Ameryki,sterty trumien plastikowych. Byli już przygotowani wcześniej na wirusa.Skoro jego wyprodukowali, to wiedzieli co czeka świat.
Micek
miesiąc temu
Trzeba wziąć pod uwagę, że Indie zamieszkuje 1.300 miliarda ludzi.
heh
miesiąc temu
Jeszcze dopiszcie, że śmiertelność na COVID w Indiach jest ponad 10 razy niższa niż w Polsce. Tam ludzie mają dostęp do leków na malarię, która jest pomocna w walce z COVID, a w Polsce takich leków się zakazuje, bo rzekomo mogą wywoływać komplikacje. Jak ktoś umiera, to komplikacje ma gdzieś, nawet to nie jest zbadane. U nas pewnie średnio więcej osób umiera na grypę, niż tam na COVID...
amen
miesiąc temu
W stosunku do całej populacji w Polsce jest 4 razy więcej zarażonych dziennie niż w Indiach.
pl-owiec
miesiąc temu
5,5 raza więcej u nas zakażeń w stosunku do liczby mieszkańców. To jest tragedia a nie Indie.
Gość
miesiąc temu
Nieźle wyrafinowana psychoza strachu ale na pewno bekniecie za to. Na początku mniemanej pandemii media pokazywały rzędy trumien z Włoch jakoby to były ofiary zbrodniczego świrusa tylko że to były zdjęcia z ofiar trzęsienia ziemi.
bDZNleuP
gosc
miesiąc temu
tam rozdaja IWERMEKTNE , a zwloki pala a nie chowaja
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić