Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Jeden kraj, prawie 170 tys. zakażeń. W ciągu doby

103
Podziel się:

Indie zajmują niechlubne trzecie miejsce na liście państw najbardziej dotkniętych pandemią COVID-19. W ciągu ostatniej doby liczba potwierdzonych zachorowań w kraju znowu gwałtownie wzrosła. To najczarniejsza doba od początku pandemii.

Jeden kraj, prawie 170 tys. zakażeń. W ciągu doby
Pochówek zakażonej osoby w Indiach. W ciągu ostatniej doby w kraju odnotowano aż 169 243 nowych zachorowań na COVID-19. (Getty Images)

Jak podaje agencja informacyjna BNO News, w ciągu ostatniej doby w Indiach potwierdzono 169 243 nowych przypadków koronawirusa. - To zdecydowanie najwyższy dobowym wzrost w historii – informuje agencja.

Koronawirus w Indiach. Rekordowa liczba nowych przypadków COVID-19

Według danych WHO Indie, w których mieszka ponad 1,3 mld ludzi, są trzecim miejscu listy państw najbardziej dotkniętych pandemią koronawirusa. Stwierdzono tam ponad 13,3 mln zakażeń koronawirusem. Wyższa liczba zachorowań została potwierdzona tylko w USA i Brazylii.

Władze Indie nie ustają w wysiłkach, aby jak najszybciej zaszczepić całą populację i zwalczyć pandemię COVID-19. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem państwowego resortu zdrowia tylko na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy mieszkańcom podano około 100 milionów dawek szczepionek. Do końca lipca ta liczba ma wzrosnąć do pół miliarda.

Zobacz także: Zobacz też: Australia o szczepionce AstraZeneca. Nadzwyczajne posiedzenie sztabu medycznego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(103)
Dyzio
2 lata temu
To zdjęcie jest z 20 września ub.roku !
Autmex
2 lata temu
No git, 170 tys. to dużo, ale tam mieszka miliard ludzi, u nas mieszka niecałe 37 mln. To stosunkowo do Indii nie powinniśmy mieć dziennie więcej jak 5tys., a miewamy po 30 tys.!!! Nie szukajmy gorszych od nas, bo nie znajdziemy!!!
~rico
2 lata temu
Cymbaliści, którzy nie wierzą w pandemie, podobno poluzowały wam się chipy i widzicie matrix. Czy to prawda? 💾😂
Pseudopandemi...
2 lata temu
170 tyś na 1.3 mld ludzi zamieszkujacych Indie faktycznie tragedia. Czy wy dalej myślicie że ludzie są cały czas naiwni??? Wasza tuba propagandy covidowej juz dogorywa
bezrobotny
2 lata temu
przyjmę dowolną ilość zegarków, a nawet majbacha
król Alojzy X...
2 lata temu
tam w Indiach to zawsze syf brud i malaria kapią sie w rzece Ganges skarzonej trupim jadem i wiele innymi patogenami co się dziwić przeciez nędza brud głód babki stare wyglądają ja żywe mumie to samo i z dziadkami każdy jeden nosi wąsiska to juz nie modne było to modne za panowania królowej i cesarzowej Wiktorii
Słowianin
2 lata temu
Wszyscy straszą Pandemią której Nie Ma . Wszystkie zgony to z powodu bakterii SARS-CoV-2 powodującej zachowanie na Grypę COVID-19. Już nik nie umiera że Starości, Zawału serca czy Raka. Z głodu terż nikt. ???? Badura . COVID-19, potem będzie COVID-20 itd. Politycy i Medja za pieniądze koncernów medycznych lansują to i Wielu w To wierzy. Szybciej Was Zabije Maseczka i wyrobów medyczny w postaci szczepionki Niż Grypą COVID-19.
Jaion
2 lata temu
Oglądałam nagrania z Ameryki,sterty trumien plastikowych. Byli już przygotowani wcześniej na wirusa.Skoro jego wyprodukowali, to wiedzieli co czeka świat.
Micek
2 lata temu
Trzeba wziąć pod uwagę, że Indie zamieszkuje 1.300 miliarda ludzi.
heh
2 lata temu
Jeszcze dopiszcie, że śmiertelność na COVID w Indiach jest ponad 10 razy niższa niż w Polsce. Tam ludzie mają dostęp do leków na malarię, która jest pomocna w walce z COVID, a w Polsce takich leków się zakazuje, bo rzekomo mogą wywoływać komplikacje. Jak ktoś umiera, to komplikacje ma gdzieś, nawet to nie jest zbadane. U nas pewnie średnio więcej osób umiera na grypę, niż tam na COVID...
amen
2 lata temu
W stosunku do całej populacji w Polsce jest 4 razy więcej zarażonych dziennie niż w Indiach.
pl-owiec
2 lata temu
5,5 raza więcej u nas zakażeń w stosunku do liczby mieszkańców. To jest tragedia a nie Indie.
Gość
2 lata temu
Nieźle wyrafinowana psychoza strachu ale na pewno bekniecie za to. Na początku mniemanej pandemii media pokazywały rzędy trumien z Włoch jakoby to były ofiary zbrodniczego świrusa tylko że to były zdjęcia z ofiar trzęsienia ziemi.
gosc
2 lata temu
tam rozdaja IWERMEKTNE , a zwloki pala a nie chowaja
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić