Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

"Jeden zły ruch!". Ostrzegają Izrael. Oto mapa celów

89
Podziel się:

Na pierwszej stronie irańskiej, anglojęzycznej gazety "Tehran Times" przedstawiono mapę celów, w które uderzy Iran, jeśli Izrael zrobi choćby "jeden zły ruch".

"Jeden zły ruch!". Ostrzegają Izrael. Oto mapa celów
"Jeden zły ruch!" - grzmi gazeta "Tehran Times" i pokazuje na mapie cele w Izraelu. Przytacza też groźbę najwyższego przywódcy Iranu Alego Chameneiego (YouTube)

W środę irańska gazeta "Tehran Times" opublikowała artykuł grożący Izraelowi atakami rakietowymi. Dołączono do niej mapę, na której oznakowano potencjalne cele zamachów.

Artykuł zatytułowano "Tylko jeden zły ruch!". "Nasilenie izraelskich gróźb militarnych przeciwko Iranowi wydaje się sugerować, że reżim syjonistyczny zapomniał, że Iran jest w stanie uderzyć w nich z dowolnego miejsca" - czytamy we wstępie.

Na poziomie strategicznym nie zamierzamy nikogo uderzyć, ale na poziomie operacyjnym i taktycznym jesteśmy gotowi na zdecydowaną reakcję oraz szybką i twardą ofensywę przeciwko wrogowi – powiedział cytowany przez gazetę Mohammad Bagheri, szef sztabu generalnego sił zbrojnych Iranu.

"Tehran Times nie musi przypominać nielegalnemu reżimowi Izraela o zdolnościach obronnych Iranu" - zaznaczyła gazeta. Na koniec artykułu podkreśliła jednak, że "Izrael musi coś zapamiętać" po czym przytoczyła groźbę najwyższego przywódcy Iranu Alego Chameneiego z 2013 r.

Czasami przywódcy syjonistycznego reżimu nawet nam grożą; grożą uderzeniem militarnym, ale myślę, że o tym wiedzą, a jeśli nie wiedzą, muszą wiedzieć, że jeśli popełnią błąd, Republika Islamska zniszczy Tel Awiw i Hajfę - powiedział.

Iran i Izrael straszą wojną

W ubiegłym tygodniu gazeta "The Jerusalem Post" poinformowała, że Izrael w ostatnich tygodniach zintensyfikował planowanie ataku na Iran. Przekazała, że minister obrony narodowej Benny Gantz przedstawił urzędnikom w USA harmonogram przygotowań do ataku, a Amerykanie nie wyrazili sprzeciwu.

Zobacz także: Atak nożownika w Izraelu. Policja opublikowała nagranie z palestyńskim napastnikiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(89)
dowcidupek
5 miesięcy temu
Toż to nasi w tym Iranie ! Każdy mówi o sobie : a ja to Lach !
icek
6 miesięcy temu
Kiedyś musi się skończyć bandyckie bombardowania wolnego kraju .
Wernyhora
7 miesięcy temu
Polska będzie od morza do morza.
Analityk
7 miesięcy temu
Jak mowia tak zrobia i wojna gotowa
roman
7 miesięcy temu
jakoś to izrael zabija w iranie a nie iran w ozraelu to kto agresywny jest?
R55
7 miesięcy temu
Widać policja izraelska zastrzeliła bezbronnego człowieka, zamiast go skuć kajdankami i ustalić co miał do tego obywatela
fanka Stasia ...
7 miesięcy temu
Fit for 55% Pięćdziesiątnica Pięciu % H2O w Holandii. Nie ma pieśni zwycięstwa po przejściu przez morze. Nie ma już Święta Namiotów w Białorusi z niewoli babilońskiego lotniska i kontenerowiec z niewoli w kanale sueskim... My znamy say ensy fikcji takie róże meta forumy Staśki Lema - Lwowiaka - Polaka... Takie naukowe afrykańskie odkrycie Marsa Naukowca z Uniwersytetu Afrykańskiego - pewnie z Egiptu nad Katarakta i Luneeta skręciła na morze czerwone i Marsa odkrył, ale to grudzień na koziołki, a nie baranki, choć jedne i drugie mają Rogi Obfitości, ale jeszcze Rogów Obfitości na CO2 nie było. no to rośnie ogonek zainteresowanych różki powoli przebijają i sie patrzy jak ciele na malowane po wroty jasnowidzów na okrętkę to samo Konie C Siwiata i stajenka dla kobyłki na siano i wodór ze tlenem i Fit 500 będzie albo fiat 126p i punto cińkłe cieńto do podziału za CO2. To Iran po ile u Was Kobyłki?
Kamil
7 miesięcy temu
po co komentujecie tematy które was przerastają pod każdym względem waszego IQ. Wypisujecie psalmy pochwalne nt.Iranu ile to ma rakiet, dronów, wspaniale wyszkolonych żołnierzy, itp., itd. Iran gdyby mógł to już dawno zaatakowałby Izrael i zrównał go z ziemią. Jedno jest pewne i zapamiętajcie to sobie, że jeżeli Iran zaatakowałby chociaż 1/10 tych punktów na mapie to Izrael użyje broni atomowej co już kilka razy podkreślał: w przypadku zagrożenia naszej egzystencji użyjemy broni atomowej i na pewno nie zawahają się tego zrobić
Swiecie
7 miesięcy temu
Brawo Iran To jest podle ze Syjonizm upozoruje Sobie prawo do napadania A ONZ w 1975 ustawa zakazal Komunizmu, Faszyzmu, Syjonizmu Swiat zapomnial Dzisiaj Syjonisci jada do Usrael I mowia na Kogo napadna
🐟🐟🐟
7 miesięcy temu
No no trzecia wojna światowa wisi w powietrzu,jak Izrael uderzy na Iran to otworzy puszkę Pandory z czego ruskie skorzystają uderzając na Ukrainę wciągając w to inne państwa, Chiny uderzą na Tajwan i trzecia wojna światowa stanie się faktem, oj biada nam wszystkim.
sceptyk
7 miesięcy temu
Już to widzę jak Iran coś zrobi. Jakby mogli, to już dawno by zbombardowali Żydów. A tak to sobie mogą co najwyżej postraszyć.
DODO
7 miesięcy temu
Lepiej pomóżcie obecnym władzom w Afganistanie, bo tam ludzi głodują i Taliban musi prosić USA (światowy szatan) o pomoc.
Krys
7 miesięcy temu
Brawo Iran !!! Kiedy wreszcie ten Barbarzynski i Zbrodniczy Rezim Zydoski , przestanie bombardowac inne Kraje i Szantarzowac !!!
Prala
7 miesięcy temu
Iran pokazał mapę z wieloma kropkami które pokazują cele w Izraelu. Izrael pokaże mapę Iranu z jedną wielką kropką pośrodku. Izrael to nie kraj z UE który jest bezbronny jak pijane dziecko w mgle
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić