Jego ofiarą miała paść 14-latka. Podniebny pedofil miał na sumieniu dużo więcej

36

Dla wielu osób lot samolotem bywa stresujący. Obowiązek stawienia się na czas, kontrola bagażu i kilka, a nawet kilkanaście, godzin w przestworzach, nie dla każdego jest komfortową sytuacją. O komfort pasażerów stara się więc dbać personel pokładowy samolotu. Jeden ze stewardów w USA postanowił to wykorzystać.

Jego ofiarą miała paść 14-latka. Podniebny pedofil miał na sumieniu dużo więcej
Mężczyźnie może grozić nawet kilkadziesiąt lat więzienia (Pixabay)

Historia sięga września ubiegłego roku, kiedy w locie z Charlotte do Bostonu jeden z członków załogi postanowił zastawić pułapkę. Jego ofiarą padła, niczego nie podejrzewająca, 14-letnia pasażerka.

Nastolatka chciała skorzystać z toalety. Jednak steward poinformował ją, że ta w klasie ekonomicznej, którą podróżuje, jest nieczynna. Mężczyzna zaprowadził 14-latkę do toalety w pierwszej klasie.

Na szczęście dziewczyna do ostatniej chwili była czujna. Na toalecie dostrzegła podklejone czerwone naklejki. Okazało się, że był do nich przymocowanych iPhone.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Samolot w ogniu na lotnisku w Tokio. Pasażer nagrał, co działo się w środku

14-latka zrobiła zdjęcie tej sytuacji, po czym poinformowała o zajściu swoich rodziców, z którymi podróżowała. Oni przekazali tę informację załodze samolotu, która wszczęła odpowiednie działania natychmiast po wylądowaniu.

To nie była jego pierwsza ofiara

Według "Boston Herald" 36-letni mężczyzna został natychmiast odsunięty od obowiązków. Estes Carter Thompson trafił w ręce policji. Usłyszał zarzuty i obecnie przebywa w areszcie.

Jak się okazało, podniebny pedofil miał więcej ofiar. W jego telefonie śledczy znaleźli nagrania z czwórką innych nieletnich pasażerów w wieku od 7 do 14 lat. Prawdopodobnie filmy pochodziły z lotów, które wcześniej obsługiwał Thompson.

Dodatkowo na wirtualnym dysku 36-latek okazał się mieć nagranie z udziałem dziewięcioletniego chłopca oraz setki materiałów pornografii dziecięcej wygenerowanej przez sztuczną inteligencję. Za to wszystko mężczyźnie może grozić kara nawet kilkudziesięciu lat więzienia.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić