Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Jego syn został porwany w dzieciństwie. Odnalazł się po 58 latach

3
Podziel się

Luo Yajun miał zaledwie dwa lata, kiedy został uprowadzony przez nieznanych sprawców w Chinach. Jego ojciec przez dekady próbował dowiedzieć się, jaki los spotkał chłopca. Prawda wyszła na jaw dopiero 58 lat od zdarzenia, a mężczyźni wreszcie mogli się spotkać.

Jego syn został porwany w dzieciństwie. Odnalazł się po 58 latach
Luo Fengkun czekał prawie 60 lat, by poznać los swojego porwanego w dzieciństwie syna (YouTube, China Today News)
bEJVvGwR

Jak informuje China Today News, do porwania doszło na stacji kolejowej. 32-letni wówczas Luo Fengkun na ułamek sekundy stracił 2-letniego syna z oczu. Tak krótka chwila wystarczyła, aby Luo Yajun został uprowadzony i mimo wysiłków bliskich, nie udało się odnaleźć ani malucha, ani jego porywaczy.

Porwanie dziecka. Ojciec i syn zobaczyli się po 58 latach

Luo Fengkun nie tracił nadziei, że pewnego dnia dowie się, co się stało z jego dzieckiem. Gdy w 2015 roku pojawiła się możliwość przekazania próbek DNA do policyjnej bazy, nie wahał się ani chwili. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę – w 2021 roku Departament bezpieczeństwa publicznego w Zaozhuang we wschodnich Chinach odnalazł ofiarę porwania sprzed lat.

bEJVvGwT

Jak się okazało, Luo Yajun przed laty padł ofiarą handlarzy żywym towarem. Wywieźli oni dziecko do Szanghaju, gdzie następnie zostało – najprawdopodobniej nielegalnie – adoptowane. Na szczęście 90-letni dziś Luo Fengkun nie tylko dożył poznania losu swojego syna, lecz mógł się z nim zobaczyć. W trakcie spotkania obaj mężczyźni nie kryli wzruszenia.

bEJVvGwZ
Płakałem przez cały dzień po otrzymaniu tej wiadomości. Jestem szczęśliwy. Szukałem go przez te wszystkie lata i teraz nie żałuję – wyznał Luo Fengkun (China Today News).
Zobacz także: Zobacz też: Udało jej się uniknąć porwania. Uczennica przerywa milczenie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJVvGxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
He,he, he
4 miesiące temu
Ciekawość mnie zżera co dalej ? Tego nie wie nikt
Gabriela
4 miesiące temu
Gdzie matka była wtedy !!!!🤱🏻😡
Pan 🌾👞
4 miesiące temu
Winna stoi po stronie ojca,po 1 i ostatnie mógł pilnować zanim doszło jednak do tragedii!!! 🤬 A nie stać jak jakaś Klara na bazarze gdzie się winn pilnuje by nie zostały 👨🏻‍zbite . 😡👨🏻‍
bEJVvGxv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić