Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

USA. Wystarczyła chwila nieuwagi. 2-latek porwany z kościoła

16
Podziel się:

Noah Gabriel Trout został zabrany przez rodziców do kościoła. Wystarczył jeden moment nieuwagi, aby chłopca uprowadziła tajemnicza kobieta. W ciągu kilku godzin o porwaniu 2-latka wiedziała już cała okolica.

USA. Wystarczyła chwila nieuwagi. 2-latek porwany z kościoła
Noah Gabriel Trout został uprowadzony z kościoła baptystów w Ripplemead w stanie Wirginia. Jego porywaczka nie działała sama (FBI)

Do porwania dziecka doszło w kościele baptystów w Ripplemead w stanie Wirginia. Moment uprowadzenia dziecka został zarejestrowany przez kamery monitoringu – okazało się, że stała za nim kobieta w średnim wieku. Rodzice 2-latka zaprzeczali, aby ją znali.

Porwanie dziecka w USA. 2-latek został uprowadzony z kościoła

W ciągu kilku godzin od zdarzenia funkcjonariusze policji wszczęli child alert, uznając, że dziecko znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Udostępnili również zdjęcia, na których zarejestrowano, jak Noah odchodzi z kościoła z nieznaną kobieta.

Funkcjonariusze policji zdołali ustalić prawdopodobne miejsce pobytu dziecka. Okazało się, że Noah Trout został ukryty w oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od Ripplemead przyczepie kempingowej. Na szczęście 2-latek nie odniósł żadnych obrażeń – porywaczka zdążyła jedynie zgolić mu włosy.

Zobacz także: Zobacz też: Akcja CBŚP. Bandyci chcieli porwać dziecko

Funkcjonariusze z Biura Szeryfa Hrabstwa Giles zatrzymali kobietę, która prawdopodobnie odpowiada za porwanie 2-latka. Okazało się, że to Nancy Renee Fridley. 44-latka usłyszała zarzuty uprowadzenia oraz sprowadzenia niebezpieczeństwa na dziecko. Z ustaleń śledczych wynika, że Noah był przypadkową ofiarą.

Fridley nie jest jedyną osobą, którą zatrzymano w związku z porwaniem 2-latka. Funkcjonariusze podejrzewają, że udział w przestępstwie brał również Bobby Lee Taylor, jej partner. Policjanci skontaktowali się również z kolegami po fachu z innych hrabstw, odkrywając, że prawdopodobnie 44-latka ma na sumieniu więcej przewinień.

Poprzez współpracę z innymi agencjami i jurysdykcjami zebraliśmy dowody, że Fridley może usłyszeć oskarżenia za dokonanie podobnych czynów również w innych hrabstwach – wyjaśnił rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Giles.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
DynamicMoher
rok temu
Co ty pitolisz. Kosciół jest tylko jeden apostolski, a reszta to sekty i renegaci. Jezus nie tworzył/powoływał różnych kościołów tylko trn jeden apostolski wybudowany na Piotrze/skale i dalszych kego sukcesorach. Takie historyczne fakty. Weź sie za pisanie o wyższosci jednego koloru teczy nad drugim. To ci lepiej wyjdzie.
buuuuuki
rok temu
gdzie jest Bóg jak umierają dzieci ? gdzie jest Bóg jak pedofile gwałca dzieci, gdzie jest Bóg jak pijany ojciec bije matkę i dzieci ? gdzie jest Bóg jak pijany kierowca pakuje sie na rodzinę jadącą na wczasy, gdzie jest Bóg ? ja wiem gdzie ...w dupie ....jego nie ma to jest fantazja a fantazja jest od tego aby bawic sie na całego :-)
Oki
rok temu
Niezwykle interesujący artykuł. Wydaje mi się, że szeryf powinien wyjaśnić od jak dawna fridley przebywała na terenie hrabstwa Giles i czy lubi słodycze. Należy też sprawdzić czy jest fryzjerką. Drżę z niecierpliwości.
Mr Bełkot
rok temu
"Poprzez współpracę z innymi agencjami i jurysdykcjami" - czym są te tajemnicze jurysdykcje? Guglowski translator nie podpowiedział redachtorowi, jak to umiejętnie przetłumaczyć?
a co mnie
rok temu
sprawy jankesów obchodza piszcie co w kraju tu dopiero sie chryje dzieja
szela
rok temu
To w Stanach w kościołach rosną zarośla ? W jaki sposób można uprowadzić dziecko będące pod opieką rodziców nie stosując przemocy ?
Polo
rok temu
A w Polsce dzieci są gwałcone przez księży w kościele!
George
rok temu
Pewnie lgbt+. Ten duży plusik z końca ...
Mama
rok temu
Nasz kolega- przy okazji zapalony sportowiec- zaliczył imprezę po szczepieniu i wylądował na SOR. Sytuacja była nieciekawa- wiec nie tylko Pan Minister powinien odradzać, ale wręcz zakazywać.
Fajne
rok temu
panele
Koko
rok temu
To jest chyba najbardziej przerażajace jak uprowadzają dziecko, zarówno dla dziecka jak i rodziców to koszmar. Tacy porywacze powinni mieć bardzo surowa karę aby inni się bali.
birton
rok temu
krew z dziecka na rytualną macę jak zwykle
Luuss
rok temu
Eddy Pulawski z gry Gta San Andreas 😃
????
rok temu
mało to mafii na świecie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić