Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Jerzy Stuhr w szpitalu. Jego stan jest ciężki

311

"Wirtualna Polska" podaje, że znany aktor Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Informacje zostały potwierdzone przez jego małżonkę Barbarę Stuhr oraz przyjaciela Jerzego Radziwiłowicza. Do wiadomości publicznej podano, w jakim stanie znajduje się Stuhr oraz co mu dolega. Fani i bliscy mają powody do obaw.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Jego stan jest ciężki
Jerzy Stuhr trafił do szpitala w stanie ciężkim (PAP, Piotr Polak)

W ostatnich miesiącach Jerzy Stuhr pozostawał w domku na wsi. Artysta chronił się przed pandemią COVID-19 oraz przygotowywał na powrót do pracy w teatrze.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Co się stało?

Informację o pogorszeniu zdrowia artysty początkowo potwierdził tylko Jerzy Radziwiłowicz. Przyjaciel Jerzego Stuhra nie znał dokładnego powodu pobytu kolegi w szpitalu.

Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem – wyjaśnił w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Z pierwszych doniesień medialnych wynikało, że Jerzy Stuhr doznał wylewu. "Gazeta Wyborcza" potwierdziła, że w nocy z niedzieli 12 na poniedziałek 13 lipca aktor został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Artystę przetransportowano z Nowego Targu z powodu podejrzeń udaru mózgu. Jego stan oceniono jako ciężki.

Artysta od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. W 2011 roku był zmuszony podjąć leczenie z powodu nowotworu krtani, a w 2016 roku trafił do szpitala z powodu podejrzenia zawału serca.

Zobacz także: Zobacz też: Szczera rozmowa z Jerzym Stuhrem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić