Jest w ciąży z byłym uczniem. Chce rodzić "piękne dzieci" za pieniądze

30

Będąca z zawodu nauczycielką Amy Kupps wyleciała z pracy po tym, jak wyszło na jaw, że publikuje swoje zdjęcia na portalu dla dorosłych. Jakby tego było mało, 33-latka z Karoliny Północnej zaszła w ciążę z byłym uczniem. Teraz kobieta ogłosiła, że będzie wystawiać swoje ciało na aukcji, aby rodzić "piękne dzieci" za pieniądze.

Jest w ciąży z byłym uczniem. Chce rodzić "piękne dzieci" za pieniądze
33-letnia Amy Kupps cały czas publikuje swoje zdjęcia na portalu dla dorosłych (Instagram, Amy Kupps)

Ta kobieta doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Amy Kupps z Karoliny Północnej pracowała jakiś czas jako nauczycielka. Została jednak wyrzucona z pracy, gdy jej były mąż doniósł władzom szkoły, że kobieta publikuje swoje gorące zdjęcia na portalu OnlyFans.

Okazuje się, że 33-latka nie ubolewała długo nad utratą pracy. Kupps twierdzi, że jest "profesjonalną kochanką" i dostawała regularnie od mężczyzn prezenty warte kilkaset tysięcy dolarów.

Była nauczycielka zaszła w ciążę z uczniem. Wpadła na nowy plan na zarabianie

Na początku roku media obiegła informacja, że Amy Kupps zaszła w ciążę ze swoim byłym uczniem. Brytyjskie media podają, że mężczyzna w momencie zbliżenia był pełnoletni.

Zaawansowana ciąża nie przeszkadza jednak 33-latce w aktywności na portalach społecznościowych. Kobieta opracowała kolejny plan, jak zarobić pieniądze. Na czym polega?

Była nauczycielka historii chce wystawiać swoje ciało na aukcji. Twierdzi, że w ten sposób będzie mogła rodzić "piękne dzieci" za pieniądze.

Mężczyźni ciągle proszą mnie, żebym urodziła im dzieci. Chcę zostać surogatką i masowo produkować ładne dzieci z nieznajomymi – opisuje 33-latka cytowana przez "Daily Mirror".

Chce przekazywać swoje geny nieznajomym. "Myślę, że świat byłby lepszym miejscem"

Okazuje się, że kobieta ma jednak pewne ograniczenie. Twierdzi, że nie chce urodzić więcej niż 25 dzieci. Po wpisach w mediach społecznościowych widać, że Kupps nie cierpi na brak pewności siebie.

Myślę, że świat byłby lepszym miejscem, gdyby ludzie wyglądali lepiej i mieli moje geny. Na pewno przekażę moje niesamowite oczy, włosy, mocne rysy twarzy, wysoki metabolizm i inteligencję. Nie ma znaczenia, czy mężczyzna jest brzydki, dziecko będzie piękne, jeśli będę jego matką. (…) Kiedy dzieci dorosną, mogą mieć również piękne dzieci i cykl będzie kontynuowany – akcentuje 33-latka.

Obecnie kobieta dzięki aktywności na portalu OnlyFans zarabia średnio 25 tys. dolarów (ok. 122 tys. zł) miesięcznie. Twierdzi, że kilku byłych kolegów z pracy oraz uczniów cały czas płaci za jej zdjęcia.

Obejrzyj także: Natalia Siwiec o urządzaniu mieszkania w Tulum i kryzysie w związku

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić