aktualizacja 

Aktorka filmów dla dorosłych. Podała zarobki, zdradza kulisy pracy

443

Courtney Tillia z Phoenix w Arizonie przez lata pracowała jako nauczycielka. Sfrustrowana i zmęczona swoim zawodem postanowiła spróbować sił jako aktorka filmów dla dorosłych. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Tillia zarobiła już dzięki temu milion dolarów, a we wszystkim wspiera ją rodzina.

Aktorka filmów dla dorosłych. Podała zarobki, zdradza kulisy pracy
Courtney rzuciła pracę w szkole. (Instagram)

Courtney Tillia z Phoenix w Arizonie pochwaliła się niedawno, że dzięki OnlyFans zarobiła milion dolarów. Jeszcze trzy lata temu pracowała jako nauczycielka i nie mogła pozwolić sobie na wiele przyjemności. Dziś zmianę zawodu poleca każdemu, kto pracuje w szkole.

Ze szkoły do serwisu z pikantnymi treściami

Courtney dodała, że jako nauczycielka pracowała przez ponad 6 lat. Zarabiała wówczas około 40 tys. dolarów rocznie. Na milion dolarów musiałaby pracować w szkole przez 25 lat.

Kobieta zapewnia, że bardzo tęskni za uczniami, ale nie za samą pracą. Często powtarza, że praca nauczyciela nie jest doceniania i odpowiednio opłacana. Nie miała także możliwości rozwoju, a wiele rzeczy było jej narzucanych z góry. Teraz sama decyduje o swoim losie i ma więcej pieniędzy.

W zarabianiu na OnlyFans wspiera ją rodzina. Mąż Courtney nie tylko uważa, że to dobry pomysł, ale często pomaga jej w prowadzeniu profilu. Robi zdjęcia i zajmuje się finansami. Jest dumny ze swojej żony i tego jak dużo zarabia.

Była nauczycielka zarabia na różne sposoby i nie ogranicza się tylko do rozbieranych zdjęć. W mediach społecznościowych ogłosiła, że jest trenerem. Jak sama twierdzi "pomaga wrócić kobietom do blasku ich kobiecej energii". Jeden trening z Courtney kosztuje około 1297 dolarów. W wersji rozbieranej jest to już 3497 dolarów.

Obecnie, kiedy konto Courtney jest rozwinięte, zarabia około 750 tysięcy dolarów rocznie. Influencerka posiada również konto darmowe, ale dzięki mikro opłatom ma z niego zyski. Courtney uważa, że każda osoba, która nie jest szczęśliwa w zawodzie nauczyciela, powinna spróbować zarabiać we wspomnianym serwisie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mówi, czy śmierć Elżbiety II wpłynie na jego postawę na KSW 74
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić