Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

Aktorka filmów dla dorosłych. Podała zarobki, zdradza kulisy pracy

247
Podziel się:

Courtney Tillia z Phoenix w Arizonie przez lata pracowała jako nauczycielka. Sfrustrowana i zmęczona swoim zawodem postanowiła spróbować sił jako aktorka filmów dla dorosłych. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Tillia zarobiła już dzięki temu milion dolarów, a we wszystkim wspiera ją rodzina.

Aktorka filmów dla dorosłych. Podała zarobki, zdradza kulisy pracy
Courtney rzuciła pracę w szkole. (Instagram)

Courtney Tillia z Phoenix w Arizonie pochwaliła się niedawno, że dzięki OnlyFans zarobiła milion dolarów. Jeszcze trzy lata temu pracowała jako nauczycielka i nie mogła pozwolić sobie na wiele przyjemności. Dziś zmianę zawodu poleca każdemu, kto pracuje w szkole.

Ze szkoły do serwisu z pikantnymi treściami

Courtney dodała, że jako nauczycielka pracowała przez ponad 6 lat. Zarabiała wówczas około 40 tys. dolarów rocznie. Na milion dolarów musiałaby pracować w szkole przez 25 lat.

Kobieta zapewnia, że bardzo tęskni za uczniami, ale nie za samą pracą. Często powtarza, że praca nauczyciela nie jest doceniania i odpowiednio opłacana. Nie miała także możliwości rozwoju, a wiele rzeczy było jej narzucanych z góry. Teraz sama decyduje o swoim losie i ma więcej pieniędzy.

W zarabianiu na OnlyFans wspiera ją rodzina. Mąż Courtney nie tylko uważa, że to dobry pomysł, ale często pomaga jej w prowadzeniu profilu. Robi zdjęcia i zajmuje się finansami. Jest dumny ze swojej żony i tego jak dużo zarabia.

Była nauczycielka zarabia na różne sposoby i nie ogranicza się tylko do rozbieranych zdjęć. W mediach społecznościowych ogłosiła, że jest trenerem. Jak sama twierdzi "pomaga wrócić kobietom do blasku ich kobiecej energii". Jeden trening z Courtney kosztuje około 1297 dolarów. W wersji rozbieranej jest to już 3497 dolarów.

Obecnie, kiedy konto Courtney jest rozwinięte, zarabia około 750 tysięcy dolarów rocznie. Influencerka posiada również konto darmowe, ale dzięki mikro opłatom ma z niego zyski. Courtney uważa, że każda osoba, która nie jest szczęśliwa w zawodzie nauczyciela, powinna spróbować zarabiać we wspomnianym serwisie.

Zobacz także: Mówi, czy śmierć Elżbiety II wpłynie na jego postawę na KSW 74
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(247)
TenTego
6 dni temu
Uwaga, teraz trochę o nauczycielach. Znam to środowisko bardzo dobrze, żona jest nauczycielką, mam sporo znajomych nauczycieli. Słyszę co mówią, jak narzekają, obserwuję na codzień jak pracują. Podam przykład: jeden znajomy nauczyciel wf narzeka jak to ciężko w szkole, jak trzeba tyrać i jak mało płacą. Narzeka, że żeby zarobić 5500 zł na rękę musi dodatkowo w tygodniu pracować w innej szkole 4 godziny i jego cały tydzień pracy to 22 godziny. To jego zdaniem bardzo dużo, i ciężko pracuje tzn. podaje dzieciom pilkę do gry w zbijaka, do kosza, do nożnej i jeździ z dziećmi na basen. On uważa, że za tak śmieszne pieniądze tzn. 5500 netto nikt w przemyśle nie pójdzie do pracy nawet na produkcji. I co wy na to, nauczyciele? Będziecie go bronić?
Marek
6 dni temu
40000$ rocznie to ok 15000 PLN miesięcznie jak na nauczycielkę to chyba nie najgorzej w stanach życie tańsze niż w Polsce - ciekawa decyzja.
Hahaha
6 dni temu
Przynajmniej nie żyje z 500 Plus Jak połowa Włocławka 🤣
Ktosik
7 dni temu
Tzn. aktor to m.in. taki ktoś kto rozbiera się przed kamerką a może coś więcej, by jakiś facet mógł sobie zwalić konia? Tak to rozumiem. 😁
Family
1 tyg. temu
Wspierała ją rodzina, hmm... :D
kamyk87
1 tyg. temu
Ciekawe co na to Czarnek?
Ks. Adam
1 tyg. temu
Niewiasto nawróć sie i nie grzesz wiecej !
wikary
1 tyg. temu
ta to się ale naciągła
związki zawod...
1 tyg. temu
Powinna dostać służbową pastę do zębów.
ADAM M
1 tyg. temu
TEN ARTYKÓŁ SKIEROWANY DO NASZYCH NAUCZYCIELI NA BANK .NIE PODOBA SIĘ ZMIEŃ PRACE TAM DAJĄ WIECEJ :)
rewq
1 tyg. temu
Jaka aktorka? Proszę nie deprecjonować zawodu aktora. Na to co robi ta Pani są inne słowa bardziej odpowiadające rodzajowi wykonywanej pracy. No ale aktorka brzmi dumnie.
rock
1 tyg. temu
Pieniądze nie śmirdzą
Facet
2 tyg. temu
Ja jestem 24 letnim facetem i ostatnio na poczatku września miałem kleszcza w pośladku i na udach i wyjmowała mi go całkiem ładna pielęgniarka na oko między 35 a 40 lat i się bardzo pytała i usmiechala była przeciekawa co ja takiego robiłem ze tam mam kleszcza. Ja jej powiedziałem że wiele razy latem robiłem grubszą potrzebę w pozycji kucznej w plenerze i że wtedy najpewniej podczas jednego razu załapałem. Ona się wtedy uśmiechnęła i powiedziała że gdy nastepnym tak będę robił to abym lepiej nogami ugladzil miejsce przy ziemi przy którym za chwilę będę stosował pozycję kuczną tak żeby ani trochę trawy nie dotknęło mnie wiadomo gdzie
Wrze
2 tyg. temu
No to w sieci wrze
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić