"Jestem już gotowy". Seryjny przestępca przyszedł na policję z partnerką

35

Gdańscy funkcjonariusze musieli się nieźle zdziwić, gdy niespodziewanie w drzwiach komisariatu stanął mężczyzna poszukiwany trzema listami gończymi. 49-latek wyznał, że... ma dość ukrywania. Sam oddał się w ręce policji.

"Jestem już gotowy". Seryjny przestępca przyszedł na policję z partnerką
Sam oddał się w ręce policji. Zdj. ilustracyjne (Facebook, KMP w Gdańsku)

Poszukiwany przez policjantów z gdańskiego Śródmieścia przestępca sam podał się mundurowym na tacy. Zaskoczenie było niemałe. Takie sytuacje nie zdarzają się często.

"Jestem już gotowy"

We wtorek 17 maja na komisariat przyszedł 49-letni mieszkaniec Gdańska. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna poszukiwany był aż trzema listami gończymi. Po jego oświadczeniu dyżurujący policjanci zdębieli.

Mam już dość ciągłego ukrywania się i chcę odbyć karę więzienia - powiedział gdańszczanin.

Na ostatniej drodze przed zamknięciem w celi mężczyźnie towarzyszyła jego partnerka. Para pożegnała się czule na oczach zszokowanych mundurowych, po czym 49-latek oddał się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Powiedział policjantom, że jest już gotowy, aby ponieść ciążące na nim konsekwencje - poinformował oficer prasowy KMP w Gdańsku Mariusz Chrzanowski.

Policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnych rejestrach, po czym go zatrzymali. 49-latka czeka roczna odsiadka w zakładzie karnym.

Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić