"Jezu, dziecko!". Padły strzały. Dramatyczne nagranie z Wrocławia

343

W niedzielę we Wrocławiu rozegrały się dramatyczne sceny. Policja oddała strzały w kierunku złodzieja uciekającego samochodem. W sieci pojawiło się zatrważające wideo ze zdarzenia, na którym widać, jak podejrzany niemal taranuje idącego chodnikiem mężczyznę z wózkiem. "Jezu, dziecko" - krzyczy świadek na nagraniu.

"Jezu, dziecko!". Padły strzały. Dramatyczne nagranie z Wrocławia
Uciekający mężczyzna prawie potrącił mężczyznę z wózkiem (Facebook)

W niedzielę w godzinach popołudniowych policja we Wrocławiu otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców, który rozpoznał sprawców kradzieży swojego mienia. Na miejscu mundurowi zatrzymali dwóch podejrzanych. Trzeci z domniemanych sprawców na widok policjantów rzucił się do ucieczki samochodem.

Strzały we Wrocławiu. Jest nagranie ze zdarzenia

Do internetu trafiło dramatyczne nagranie z incydentu. Na wideo widać, jak mężczyźnie udaje się wyrwać z rąk funkcjonariuszy, którzy probowali wydostać go z samochodu, po czym na oślep rusza przed siebie, przejeżdżając przez chodnik.

Na drodze uciekiniera znajdował się akurat mężczyzna prowadzący dziecięcy wózek. "Jezu, dziecko!" - krzyczy osoba, która nagrywała przerażające zdarzenie. Kierowca cudem uniknął potrącenia pieszych. Brakowało dosłownie kilku centymetrów. W tym momencie policja oddała strzały w kierunku auta.

Nie reagował na wielokrotnie wydawane przez mundurowych wyraźne sygnały do zatrzymania i w pewnym momencie ruszył gwałtownie z parkingu, na którym się znajdował. Policjanci oddali w sposób bezpieczny jeden strzał z broni służbowej w oponę, celem zatrzymania pojazdu - podano w komunikacie KMP we Wrocławiu.

Uwaga, na nagraniu padają wulgarne słowa!

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mężczyzny nie udało się zatrzymać. Policja prowadzi jego poszukiwania. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu.

Zobacz także: Sejfy na dnie jezior. Nowy trop policyjnej specgrupy w głośnej sprawie gangu złodziei
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić