Julita Olszewska odwiedziła Sejm. Zaprosił ją Bosak. "Powiedziałam to, co chciałam"

249

O Julicie Olszewskiej zrobiło się głośno przy okazji protestu rolników. Kobieta na co dzień prowadzi gospodarstwo na Podlasiu. W nagraniu na TikToku w ostrych słowach zwróciła się do Kołodziejczaka "Panie Kołodziejczak, na czyich plecach pan tam doszedł? A teraz siedzisz tam i co robisz, debilu?" - mówiła rozgoryczona. Dziś poinformowała, że odwiedziła Sejm. Zaprosił ją tam Krzysztof Bosak.

Julita Olszewska odwiedziła Sejm. Zaprosił ją Bosak. "Powiedziałam to, co chciałam"
Rolniczka odwiedziła Sejm (TikTok, X)

Po zamieszczeniu w sieci kontrowersyjnego nagrania, na którym rolniczka zwróciła się bezpośrednio do Michała Kołodziejczaka, zadzwonił do niej i usiłował wymusić usunięcie filmiku z sieci. Jak informuje wPolityce.pl Kołodziejczak groził Olszewskiej pozwem. Miał nawet ją zastraszyć.

Po paru godzinach od umieszczenia tego filmu, przyjechało do mnie dwóch panów – nie wiem, jak szybko mnie znaleźli, ale widocznie teraz wszystkich można znaleźć – i powiedziało mi, że mam ten film usunąć i na temat Michała nie odzywać się, bo ja go nie znam i nie mam prawa –powiedziała kobieta w kolejnym z filmów opublikowanych w mediach społecznościowych.

Julita Olszewska poznała Michała Kołodziejczaka kilka lat temu podczas protestów Agrounii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wspiera rolników. Mocne słowa w Poznaniu: "Plują nam w twarz, chcą zabrać wszystko"
Był taki moment, że w Kołodziejczaku widziałam drugiego Leppera, ale bardzo się pomyliłam - relacjonowała Olszewska w rozmowach w wPolityce.pl.

Po zaognieniu atmosfery w Sejmie doszło do spięcia między posłami PiS Dariuszem Mateckim i Sebastianem Łukaszewiczem a Michałem Kołodziejczakiem.

Odwiedziła Sejm, ale konfrontacji z Kołodziejczakiem nie było

Do Sejmu Julitę Olszewską zaprosił Krzysztof Bosak.

Powiedziałam to, co chciałam powiedzieć. O was, o nas. A teraz bierzemy się za robotę! Bo dzisiaj padają decyzje o kolejnych strajkach. - zapowiedziała Julita Olszewska w nagraniu z Sejmu.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Tam chłopcy na tych granicach - trzymajcie się! Skoro ja daję radę, to wy tym bardziej! Rolnicy działamy - dodała.

W komentarzach posypały się gratulacje i słowa nadziei. Jednak nie brakowało też sugestii, że Julita Olszewska robi to wszystko po to, żeby wkręcić się do polityki.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić