Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Justyna Socha szaleje na scenie. Śpiewa hit antyszczepionkowców

7
Podziel się:

Justyna Socha, jedna z liderek ruchu antyszczepionkowego w Polsce, pokazała, że nie tylko mocno walczy o swoje prawa, ale także dobrze czuje się z mikrofonem w ręku. Próbkę swoich umiejętności pokazała na marszu w Poznaniu.

Justyna Socha szaleje na scenie. Śpiewa hit antyszczepionkowców
Justyna Socha szaleje na scenie. Śpiewa popularny hit (foto: Youtube)

W sobotę strajkowali nie tylko medycy w Warszawie. W stolicy Wielkopolski uczestnicy protestu, w samo południe zebrali się przy pomniku Powstańców Wielkopolskich i rozpoczęli przemarsz ulicami Poznania. Protestowano głównie przeciwko segregacji i dyskryminacji związanej z odmową zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi.

Sprzeciwiamy się projektowi zmiany ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nr 1449 oraz osobnemu projektowi rządowemu (w formie projektu poselskiego z pominięciem konsultacji publicznych) o segregacji pracowników przez pracodawców. Ten drugi pod presją naszego środowiska właśnie został wycofany przez rząd zanim trafił na posiedzenie sejmu - napisali organizatorzy.

Na koniec marszu w Poznaniu na scenie pojawiła się Justyna Socha, która zaśpiewała popularny hit wśród antyszczepionkowców.

Włącz myślenie, wyłącz telewizor, jesteś wolnym człowiekiem, murem za swoją ojczyzną. Nasi przodkowie kiedyś za nas walczyli i teraz my im pokażemy, że się nie poddamy nigdy" - śpiewała Socha w Poznaniu.

Kim jest Justyna Socha?

44-latka jest prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP. W mediach nazywają ją liderką antyszczepionkowców.

W przeszłości pełniła również funkcję asystenta społecznego posła Kukiz'15 Pawła Skuteckiego. Aktualnie w tej samej roli występuje u boku Grzegorza Brauna, posła Konfederacji.

Zobacz także: Zamęt po słowach polityków PiS. Jasne stanowisko wicerzecznika partii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Pol
6 miesięcy temu
Takie kretyństwo to tylko w Polsce.
Na Eurowizję
11 miesięcy temu
w sam raz, muzycznie nic a nic nie odbiega od polskich reprezentantów z ostatnich lat.
Dno i 3 metry...
11 miesięcy temu
Ha ha ha. A co to za baleronowaty wyjec? Jak to śpiewał kiedyś Jerzy Stuhr - Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... ... nie ma takiej rury na świecie której nie można odetkać.
Zniesmaczony
11 miesięcy temu
Można się i w taki sposób promować, jeśli już czujemy rozpaczliwy strach w sobie i obawę o to, że inaczej nikt nas w ogóle nie zauważy. Można i tak...
sok
11 miesięcy temu
To nie jest śpiew, tylko jakaś melorecytacja. Słoń jej na ucho nadepnął.
niki
11 miesięcy temu
Dziwni ci ludzie.. smieją się z antyszczepionkowców a nie wiedzą w ogóle o co oni walczą.. ale po co używać mózgu? można łykać bez zastanowienia slogany i powtarzać je z mądrą miną jako swoje przemyślenia.
Jeżyna K.
11 miesięcy temu
Nie jestem szczepionkowcem...ale taka liderka związana z Kukizem, Braunem, może co najwyzej zgłosić się do dobrego specjalisty ;)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić