Ta gwiazda disco polo zagra dla o. Rydzyka. Po koncercie? Różaniec

517

Rodzina Radia Maryja już wkrótce odwiedzi Toruń, aby wziąć udział w 13. "Dziękczynieniu w Rodzinie". Podczas spotkania "rodziny" na scenie pojawi się nie byle kto, a jeden z najstarszych i najpopularniejszych zespołów disco polo. Wiemy, który.

Ta gwiazda disco polo zagra dla o. Rydzyka. Po koncercie? Różaniec
Ojciec Tadeusz Rydzyk. (PAP)

Na 13. "Dziękczynieniu w Rodzinie", dosłownie, będzie się działo. Okazuje się, że w harmonogramie wydarzenia pojawił się występ znanej gwiazdy disco polo - Bayer Full, podaje źródło DDToruń.

To właśnie ten zespół, po g. 14, zaśpiewa dla o. Rydzyka, a także dla słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam. Media podają, że patronat nad całym wydarzeniem objął natomiast sam prezydent Torunia Michał Zaleski.

Po koncercie disco polo, o godzinie 17 zaplanowano natomiast... procesję różańcową. Samą mszę przed koncertem poprowadzi ks. bp. Wiesława Śmigla.

Na wydarzeniu, jak co roku, pomijając poprzedni rok, ze względu na pandemię, z pewnością do Torunia przybędą tłumy zwolenników "ojca dyrektora". Sam o. Rydzyk nagłaśnia i zaprasza gorąco na wydarzenie, podczas którego nie zabraknie "atrakcji" zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Zobacz także: Bayer Full i Boys - "Szalona blondynka"
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić