Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Kaczyński brata się z Kukizem

74
Podziel się

Lider Kukiz'15 pod koniec ubiegłego tygodnia spotkał się z prezesem PiS w sprawie wsparcia konkretnych projektów m.in. projekt ustawy dotyczącej sędziów pokoju. Paweł Kukiz liczy, że Kaczyński poprze projekt tej ustawy.

Kaczyński brata się z Kukizem
Paweł Kukiz (PAP)
bEUlmXWt

Paweł Kukiz, lider Kukiz 15 miał rozmawiać z Jarosławem Kaczyńskim o tzw. Nowym Ładzie (nowy program gospodarczy PiS-u po epidemii koronawirusa), który ma być przedstawiony opinii publicznej w sobotę, 20 marca.

Ustaliliśmy, że dalej będą trwały rozmowy o konkretnych projektach. Moje są znane, PiS ma przedstawić swoje. Zawsze dla mnie kluczowe są postulaty, a nie rozgrywki klanowe, ale można skorzystać z tych rozgrywek, aby przeforsować swoje postulaty, aby w przyszłości takich rozgrywek już nie było – powiedział PAP Kukiz.
bEUlmXWv

Oprócz tego rozmowy dotyczyły daniny solidarnościowej od mediów, jaką Kukiz chciałby przeznaczyć na wsparcie dla pracowników kultury. Ugrupowaniu Kukiza zależy również na poparciu projektów ws. sędziów pokoju czy ustawy antykorupcyjnej.

W ubiegłą środę, 10 marca, lider Kukiz'15 miał widzieć się również z liderem Porozumienia, Jarosławem Gowinem. Przyznał zarazem, że postulaty tej partii są mu najbliższe.

Być może w jakimś tam czasie podpiszemy porozumienie z Porozumieniem na wspieranie się wzajemne przy realizacji wspólnie ustalonych postulatów - powiedział wówczas Kukiz.
bEUlmXWB

Dalsze rozmowy, jeśli do nich dojdzie, będą musiały być przeprowadzone na Linii Kukiz - wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, szef klubu PiS Ryszard Terlecki i były wicemarszałek Sejmu, Stanisław Tyszka.

Zobacz także: Kaczyński to "szczwany lis"? Paweł Kukiz odpowiedział wprost
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUlmXWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(74)
Koleżka
6 miesięcy temu
Muzyka łagodzi obyczaje.
Waldemar
9 miesięcy temu
Dla mnie ten pseudopolityk muzycznego pochodzenia to człowiek całkowicie pozbawiony wiarygodności. On tylko chce zaistnieć by być tak popularny, jak gwiazdor disco polo..
JKK2
9 miesięcy temu
Dla Kaczyńskiego Kukiz to papier toaletowy i zostanie tak potraktowany ,Giertych nie dał rady a co dopiero Kukiz ni to artysta ni to polityk
bEUlmXWX
xls
9 miesięcy temu
Kukiz ty idź lepiej zaśpiewaj kołysankę Jarkowi do ucha, od dawna do niego oko polityczne puszczasz.Każdy to widzi.
GGGGGGG
9 miesięcy temu
Kukiz, chyba tak nisko to nie upadłeś.
Doktor
9 miesięcy temu
Naiwny Kukiz
Hufff
9 miesięcy temu
Kukiza dla utrzymania się w polityce potrafi się zeszmacić żal go
Much
9 miesięcy temu
Prawiczek i pseudoartysta
paw
9 miesięcy temu
szkoda ze o kaczce nic nie spiewal - dzisiaj to bylby hit dnia
Były fan
9 miesięcy temu
Gdzie zgodnie z jego obietnicą można splunąć mu w twarz ???
koli
9 miesięcy temu
Kukiz jak możesz bratać się z kimś takim, a ja wierzyłem w Ciebie, poparłem na samym początku,na pewno będziesz tego żałował w przyszłości. Szkoda słów.
xcvxv
9 miesięcy temu
Oj Panie Pawle.. zapomnial juz Pan jak prezes pana olal... krotka ma sie pamiec
nikt
9 miesięcy temu
W 2015 głosowałam na Kukiza. Myślałam, że on "posprząta" te układy. Ale teraz widzę, że parcie do władzy jest silniejsze niż idee
bEUlmXWP
3333
9 miesięcy temu
Rozmowy z Kaczyński to nobilitacja dla Kukiza. Kaczyński jest doktorem nauk a Kukiz ma zaledwie maturę. O czym mieliby rozmawiać? Twierdzenie Lenina że sprzątaczka też może rządzić krajem, nie wytrzymało próby czasu, czego dowiódł "Bolek" w Polsce. Ale czego to nie piszą niedouczeni propagandyści.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić