o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Poseł PiS: Obajtek jest atakowany bo jest zręcznym managerem

34
Podziel się

Kazimierz Smoliński stanął w obronie Daniela Obajtka. Prezes Orlenu mierzy się w ostatnim czasie z wieloma publikacjami na swój temat.

Poseł PiS: Obajtek jest atakowany bo jest zręcznym managerem
Kazimierz Smoliński (Twitter.com)
bErynYKZ

"Gazeta Wyborcza" rozpoczęła lawinę artykułów o Danielu Obajtku. Informacje dotyczące szefa polskiego giganta naftowego i ulubieńca Jarosława Kaczyńskiego podłapały inne media i obecnie nie ma dnia, by nie została opublikowana nowa rewelacja na jego temat.

Początek artykułów

Pod koniec lutego ukazał się pierwszy artykuł "Wyborczej" poświęcony Obajtkowi. Z tekstu dowiedzieliśmy się, że obecny prezes Orlenu w czasie pełnienia urzędu wójta Pcimia miał kierować spółką TT Plast. Działanie to łamie prawo, ponieważ ustawa zabrania łączenia posady wójta z działalnością w biznesie.

bErynYLb

Kolejne dni to dalsze grillowanie Obajtka. Na wierzch wypłynęła sprawa dworku remontowanego za publiczne pieniądze czy wreszcie zaskakująca ilość nieruchomości należących do obecnego prezesa Orlenu.

Z artykułu Jakuba Korusa w Newsweeku wynika, że Daniel Obajtek jest właścicielem lub współwłaścicielem przynajmniej 7 domów, pałaców, posiadłości, działek i mieszkań o szacowanej łącznej wartości 8,7 mln zł.

Obajtek i jego pałacyki, zegarki, domki, to jeszcze nie jest oligarchia w stylu rosyjsko-ukraińskim. Ale to ten kierunek. Następny krok, to kupowanie klubów piłkarskich i telewizji. Odpowiednio podporządkowana prokuratura i zaorane sądy, a dojdziemy do tego samego w kilka lat - komentuje dziennikarz Mariusz Kowalczyk.
bErynYLh

Władza broni Obajtka

W obronie prezesa Orlenu stają politycy PiS na czele z premierem Mateuszem Morawieckim.

Musiał nacisnąć na odcisk niejednej grupie interesów. Jestem przekonany, że dlatego jest atakowany - stwierdził szef rządu.
bErynYLi

W podobnym tonie komentarz umieścił w sieci poseł Kazimierz Smoliński. Zdaniem polityka PiS Obajtek jest atakowany, ponieważ jest... "zręcznym managerem".

Potężny atak opozycji i sprzyjających jej mediów na Daniela Obajtka pokazuje jak w praktyce działa przemysł nienawiści. Powód tego panicznego ataku jest prosty i wszystkim dobrze znany - strach przed zręcznym managerem - pisze Smoliński.
bErynYLj
Zobacz także: Andrzej Duda a Daniel Obajtek. W Pałacu "wielki podziw"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErynYLC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
Liza
5 miesięcy temu
zręczny manager Obajtek, po wyliczeniach, zatwierdził koszt litra benzyny dla maluczkich- 5,35 zł ; zachodniopomorskie pozdrawia prezesa Obajtka
Gdańszczanin
5 miesięcy temu
Menager kryształ,ale kryształy są kruche i lubią się tłuc.
vad
5 miesięcy temu
Było dobrze jak zdrajcy i złodzieje z PO sprzedali połowę Polski
bErynYLD
Gość2
5 miesięcy temu
To już żyjemy w San Escobar na całego.
GOść
5 miesięcy temu
Jak zwykle dyżurni opozycji chcą zmieniać obraz prawdy w zakłamanie . Niewygodne no bo jak oni naprawili przynoszą zyski kraj się rozwija złodzieje płaczą . Więc próbują wciskać kit szukać dziury w całym . Przecież to tragedia Tak się mówi w opozycji nasi kradli i było normalnie a teraz nie mogą , tragedia to kto nas wybierze .
Do rzeczy
5 miesięcy temu
Obajtek dlaczego jest takie drogie paliwo.
Jpdl
5 miesięcy temu
Następny kryształ PiS.
H1120
5 miesięcy temu
Zręcznego menagera potrzebuje służba zdrowia .
pzt
5 miesięcy temu
z wyglądu podobny do Macierewicza . Dziwna fizjonomia twarzy
JóziÓ
5 miesięcy temu
""Obajtek jest atakowany bo jest zręcznym managerem""--tak jak ten ksiądz,zręczny menadżer,który dziwnie szybko zmarł jak zaczęto "węszyć" koło jego zręczności.haha!Cała wasza organizacja jest zręcznymi "menadżerami" okradającymi kraj
Ironik
5 miesięcy temu
Ale ci Polacy to zawistny naród. Naprawdę nie możecie zrozumieć, że jemu po prostu się należy?
Asas
5 miesięcy temu
Taki Dyzma Kaczyńskiego
Qwerty
5 miesięcy temu
Wystarczy nie kraść,tylko po cichu załatwić po zaniżonych cenach ,dotacje sobie załatwić,Film , Miś,to pięknie pokazuje jak legalnie okradać społeczeństwo
bErynYLv
???
5 miesięcy temu
Zręczny menadżer,nawet z mafią się dogadać umie??
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić