o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
BOB
|

Kaczyński ma dość polityki?! Mówi, że to już "ostatni raz"

54
Podziel się

Jarosław Kaczyński jasno wypowiedział się na temat tego, czy będzie startować w nadchodzących wyborach na prezesa PiS. Skomentował także protesty kobiet, które były skierowane m.in. w niego.

Kaczyński ma dość polityki?! Mówi, że to już "ostatni raz"
(AKPA)
bDSztgaJ

Niebawem odbędzie się kongres Prawa i Sprawiedliwości, na którym zostanie wybrany nowy prezes partii. W mediach wiele się plotkuje na temat tego, czy Jarosław Kaczyński będzie ubiegać się o kolejną kadencję. Lider PiS zabrał głos w tej sprawie.

Kiedy Jarosław Kaczyński odejdzie z polityki?

Kaczyński ma 71 lat, więc nikogo nie zdziwiłoby, gdyby postanowił odpocząć od polityki. Prezes jednak jeszcze nie ma takich planów, choć przyznaje, że to jego ostatnie lata w roli szefa PiS.

bDSztgaL
Jeżeli tylko Covid minie, to będzie kongres i wybory w PiS. Tym razem jeszcze będę kandydował. Ale na pewno ostatni raz. (...) Warto wierzyć starym, wielkim instytucjom. Wiek kanoniczny w Kościele to 75 lat. To wystarczy. Ale to nie oznacza, że będę w polityce do tego wieku. Może odejdę wcześniej - komentuje w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".
Zobacz także: Kaczyński utracił polityczny instynkt? Kwaśniewski nie ma wątpliwości
bDSztgaR

Kaczyński w ostatnich tygodniach nie ma lekkiego życia. Spowodowane jest to przede wszystkim protestami kobiet, które uderzają bezpośrednio w niego. Strajki wielokrotnie kierowały się pod jego dom.

One zmierzały pod mój dom i te bardzo brzydkie słowa było słychać nieustannie, bywało że pod moim adresem, ale też tak, można rzec, ogólnie. Te demonstracje są straszliwą szkodą dla Polski, złamały pewne reguły kulturowe i gdyby spojrzeć na to, czego by chcieli wrogowie Polski, to właśnie tego rodzaju degradacji - mówi prezes PiS.
bDSztgaS

Jarosław Kaczyński jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości od 18 stycznia 2003 roku. Wtedy zastąpił na tym stanowisku swojego brata Lecha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSztgbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(54)
babcia
4 miesiące temu
Lepiej dla Polski, aby odszedł, bo podzielił ludzi. Taniej, bo ochrona za dużo kosztuje, a skoro musi się aż tak kryć przed narodem, to dobrze jak zrezygnuje, ale teraz, nie za kilka lat.
Wierzący
4 miesiące temu
Daj Boże. Wszyscy modlimy się o KimCzyńskiego na emeryturze.
ddd
4 miesiące temu
potem tylko procesy niedzielskiego, morawieckiego ,szumowskiego, sasina i bedzie git !!
bDSztgbn
Andrzej
4 miesiące temu
Jarku zrób coś dla kraju....wyjedź do Mongolii...
Klaudia
4 miesiące temu
Ale to Ty jesteś największym wrogiem Polski.... Ty chcesz zniszczyć kobiety i cały nasz naród, zobacz do czego doprowadziłeś ?? człowieku odpuść bo my Ci nie odpuścimy.
Najnowsze komentarze (54)
Obywatel
4 miesiące temu
Jak śpiewał zespół VOX:"szczęśliwej drogi już czas..."
Car
4 miesiące temu
pełni funkcję dożywotnio a naczelnik ..., czas pokaże czy ZUS zaoszczędzi.
Odejdź
4 miesiące temu
Kończ waść zrób prezent Narodowi. Naród Cie nie chce
***** ***
4 miesiące temu
zrób prezent na święta narodowi i juz odejdź na wieczny odpoczynek
Gosc13
4 miesiące temu
Bardzo zycze emerytury az 1250 netto od nowego roku.. akurat wystarczy na reszte zycia
welarg
4 miesiące temu
... i gdyby spojrzeć na to, czego by chcieli wrogowie Polski, to właśnie tego rodzaju degradacji sprowokowanej przez prezesa PiS.
WkoncuPolska
4 miesiące temu
A Ja to wolałbym by żeby cała wladza odeszła ale kilku czołowych polityków po kilku z kazdej partii zostali doradcami np z 30% siło poparcia żeby nauczyć młodych ... pamiętajcie mamy dopiero kilkanaście lat po komunie.
Budapren
4 miesiące temu
Oczywiście , że nasz Prezes będzie kandydował i wygra te wybory, a wszyscy nasi członkowie mający inne zdanie będą długo tego żałowali.
bDSztgbf
wstyd...
4 miesiące temu
A ten ostatni raz , to na tym stanowisku ile lat będzie siedział. Pazerność nie ma granic, żal pozostawić TAKIE RZYWILEJE, niczym król i jak odejść...no jak i być starym emerytem bez panowania
bbb
4 miesiące temu
Prawie cała Polska czeka na to. Na księżyc z najgorszym z najgorszych Polaków. Dosyć szczucia nienawiści i skłócania narodu.
Zbovid-19
4 miesiące temu
Ostatnie lata?!!! - to ile jeszcze chce siedzieć w tej polityce???? Wiarygodność??? - Jak Kaczyński zostanie prezydentem to drugi Kaczyński nie będzie premierem - ile czasu wytrzymali z dotrzymaniem słowa?
jahwe
4 miesiące temu
Mylisz pojęcia starcze, nie "wrogowie Polski" tylko tylko przeciwnicy PiS.Odnośnie siania jadu i podziału Polaków , to jesteś mistrzem.
ollo
4 miesiące temu
Odpuść, kończ jak najszybciej
gość
4 miesiące temu
Najlepiej jakby odszedł na zawsze.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić