o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Dzień z Jarosławem Kaczyńskim. Tak pracuje prezes PiS

484
Podziel się

Nie da się ukryć, że Jarosław Kaczyński to jedno z najgorętszych nazwisk w kraju, które od dawna nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali. Ochrona osobista, limuzyny. Jak wygląda dzień z życia prezesa?

Dzień z Jarosławem Kaczyńskim. Tak pracuje prezes PiS
Jarosław Kaczyński 8.12 po spotkaniu z premierem RP Mateuszem Morawieckim i liderem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobro i szefem Porozumienia Jarosławem Gowinem. (PAP, Paweł Supernak)
bDyJgrfp

Jarosław Kaczyński raczej strzeże swojej prywatności. Świadczy o tym również dość kosztowna ochrona osobista. Prezes zrezygnował z Służby Ochrony Państwa na poczet skorzystania z usług Grom Group, gdzie pracują byli komandosi jednostek do zadań specjalnych.

Miesięczny koszt takiej ochrony to 150 tys. zł, za które płaci partia PiS korzystając z budżetu państwa. Jak podaje Fakt w takim właśnie towarzystwie ochroniarzy, Jarosław Kaczyński wyrusza około godziny 10 wyrusza z Żoliborza do Kancelarii Premiera przy Alejach Ujazdowskich, gdzie ma swoje biuro.

bDyJgrfr

Gabinet, który przypadł prezesowi, według relacji tygodnika Sieci, jest wpisany do rejestru zabytków. Ma znajdować się tam naprawdę sporej wielkości biurko, stół, dwa fotele, stolik i lampa. Oprócz tego Jarosław Kaczyński ma mieć w gabinecie popiersie swojego zmarłego tragicznie brata i inne ozdobne płaskorzeźby.

Gazeta Wyborcza podaje z kolei, że Jarosław Kaczyński lubi też przebywać w gabinecie samego premiera. Podobno na wideokonferencjach często siedzą obok siebie.

bDyJgrfx

Z doniesień Faktu wynika, że prezes nie kończy pracy zbyt szybko. Jarosław Kaczyński wraca do domu zazwyczaj późnymi, wieczornymi godzinami. Wtorkowe spotkanie z premierem, ministrem sprawiedliwości, Zbigniewem Ziobro i szefem Porozumienia, Jarosławem Gowinem zakończyło się po 22. Prezes zazwyczaj o tej właśnie odprowadzany jest to domu przez swoich ochroniarzy.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński zostaje w rządzie. Adam Bielan komentuje
bDyJgrfS
KOMENTARZE
(484)
Obserwator
miesiąc temu
To tak jak Gomułka też siedział nocami bo bał się dnia
stary
miesiąc temu
Paraoks. Kaczyński jako zbawca narodu jest chroniony przez armię policjantów i prywatnych ochroniarzy. Jaruzelski jako wróg narodu nie był aż tak chroniony.
polka
miesiąc temu
nie zgadzam sie aby moje podatki szly na ochrone pana Kaczynskiego niech ten pan sam za siebie placi emeryture ma wysoka i zarobki tez duze a mnie nie stac na lekarstwa bo po raz drugi rzadzacy zabieraja mi podatek od marnej emerytury
bDyJgrfT
Szlag mnie
miesiąc temu
Nie rozumiem jak w czasach pandemii można przewalić 1,8 mln zł za ochronę tego kogoś.
czas
miesiąc temu
Porażka! mamy wzorową demokrację i praworządność. Dyktator tchórz sam sobie ustanowił ochronę, płacą polscy obywatele. Teraz wazelinuje ze gdyby nie PIS to Polska by wszystko straciła. Braciszka pochował na Wawelu jak króla. Może boi się kobiet za pałowanie!
Najnowsze komentarze (484)
Niko
miesiąc temu
Knuje spiski po nocach
stary 71 lat
miesiąc temu
on pracuje????chyba na sedesie!!!!!!!!!!!!starzec bez dzieci i bez męskich urządzeń---jeszcze nic nigdy nie zrobił---może do muszli
Ktoś
miesiąc temu
Żarty to Balbina pracuje? Całe jego życie to miganie się, przekręty i złodziejstwo od dziecka(nieudolnie zwinęli księżyc). Do czego się przypnie to spieprzy. Tego nie można nazwać pracą. A koszty ogromne jak z wżodem, mały a doskwiera.
polityk
miesiąc temu
J. Kaczyński to jak Nikodem Dyzma , samozwaniec urzędowy
Zbigniew
miesiąc temu
Wybór narodu, niech teraz nie płacze, nauczka na przyszłość idąc do urny wyborczej trzeba też jako wyborca myśleć,a nie na obiecane liczyć. Ja już od dawna liczę tylko na siebie i nie narzekam.Tych ludzi też będą w przyszłości sądzić to jest pewne.
kornik
miesiąc temu
Knowanie przeciwko narodowi polskiemu nazywacie pracą?
hwdpiSS
miesiąc temu
Jarosław pracuje? Buachahchahchahcha on rano wstaje tylko po to by knuć jak pozostać przy korycie bo dzięki temu ma wiernych piesków. Nigdy i nigdzie nie pracował, całe życie na naszych plecach.
jasnowidz
miesiąc temu
Jarkowi, to Naród jeszcze pomniki będzie stawiał.
bDyJgrfL
zorro
miesiąc temu
a kto bedzie go chronil jak to sie skonczy tylko azyl w wiezieniu moze go uratowac ale musi za to placic
Duch Gomółki
miesiąc temu
Typowe cechy przywódcy w okresie schylkowym. To już przerabialiśmy w latach 1968 -1970.
sand
miesiąc temu
chore państwo z papieru toaletowego
ruina
miesiąc temu
Tusk tez ciezko p4acowal, nawet latal samolotem do gdańska kopać piłę, taka byla jego praca. I taka byla wtedy polska w ruine,
GUT
miesiąc temu
TEN CZŁOWIEK KPI SOBIE ZE SWOICH WYBORCÓW.ODGRADZAJĄC SIĘ . TO JAK WYGLĄDAŁY JEGO SPOTKANIA PRZEDWYBORCZE? MOŻE MA SOBOWTÓRA JAK KACYKI WINNYCH REŻIMACH.
KpinyZfacetów
miesiąc temu
Za dnia siedzi w norze ze strachu przed miłującym go ludem. Dopiero w nocy wypełza ... w obstawie za 150 tysięcy miesięcznie!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić