Kaczyński miał kandydatkę na żonę. "Bardzo ją lubił"

1303
Podziel się:

Jarosław Kaczyński nigdy się nie ożenił. W młodości była jednak kobieta, która mogła być kandydatką na jego żonę. Dlaczego nie doszło do ślubu?

Kaczyński miał kandydatkę na żonę. "Bardzo ją lubił"
Jarosław Kaczyński jest kawalerem (Getty Images)

Jarosław Kaczyński poświęcił swoje życie polityce. Nigdy się nie ożenił i nie założył rodziny.

Dobro Polski to najważniejsza rzecz w jego życiu. Poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał, służąc Polsce - tłumaczył w Radiu ZET Marek Suski.

"Super Express" przywołuje jednak wywiad Jadwigi Kaczyńskiej z 2012 r. Matka braci Kaczyńskich w rozmowie z magazynem Viva zdradziła tajemnice z życia prywatnego syna.

Kandydatka na żonę dla Kaczyńskiego

Zapytano ją, czy żałuje, że Jarosław się nie ożenił. Wówczas Jadwiga Kaczyńska wyznała, że w jego życiu była pewna kobieta, która mogła zostać jego żoną.

Chciałabym, by miał żonę, nawet kiedyś próbowałam robić coś w tym kierunku, miałam swoją kandydatkę, Jarek ją nawet bardzo lubił, ale nic z tego nie wyszło. Później, właściwie od 1980 roku, Jarek już nigdy nie żył normalnie, te dawne koleżanki z młodości gdzieś znikły, wszystkie zresztą powychodziły za mąż, dawno mają dorosłe dzieci, często wnuki; te nowe, z polityki, to są z reguły dojrzałe kobiety, zamężne. I też często już z gromadką wnucząt. I tak to poszło - mówiła matka Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz także: Kaczyński przysypiał na konferencji? Adam Bielan odpowiada na złośliwy wpis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić