Kaczyński wyszeptał to na wizji. Wszystko się nagrało

186

Prezes PiS Jarosław Kaczyński niezbyt często decyduje się na rozmowy z dziennikarzami. Gdy jednak dochodzi do wywiadów z liderem partii rządzącej, zawsze są one dość szeroko komentowane. Tym razem wiele osób zwraca uwagę na dwa słowa użyte przez doświadczonego polityka.

Kaczyński wyszeptał to na wizji. Wszystko się nagrało
Jarosław Kaczyński (Polskie Radio 24)

W Polsce nie brakuje polityków, którzy doskonale czują się w mediach. Do tego grona bezapelacyjnie zaliczyć można Jarosława Kaczyńskiego. Od lat szlifował on swoje umiejętności w tym zakresie.

Niewiele osób pamięta, że w 1962 roku Jarosław i Lech Kaczyńscy zagrali role Jacka i Placka w filmie "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Kto wie, może właśnie ten epizod doprowadził do tego, że prezes PiS śmielej czuje się przed kamerami.

Tym razem Jarosław Kaczyński gościł w studiu Polskiego Radia 24. Ewidentnie nie mógł doczekać się początku rozmowy. W pewnym momencie zwrócił się do dziennikarza Jerzego Jachowicza, z którym zna się od bardzo dawna.

Jurek, już! - szepnął po cichu Kaczyński.

Chwilę po tych słowach Jachowicz rozpoczął rozmowę. Kto wie, być może polityk gdzieś się spieszył i chciał jak najsprawniej przeprowadzić rozmowę. A może po prostu spostrzegł, że to właściwy moment, by dziennikarz przywitał się już z odbiorcami.

Jarosław Kaczyński niczym realizator audycji

Dokładnej przyczyny zachowania Jarosława Kaczyńskiego nie znamy. Faktem jest, że o zdarzeniu głośno zrobiło się choćby na Twitterze. Nagranie ukazujące początek rozmowy Jachowicza z Kaczyńskim udostępnił Roch Kowalski, dziennikarz RMF FM.

W radiowym świecie raczej rzadko się zdarza, żeby gość mówił prowadzącemu, kiedy rozpocząć rozmowę. Ale dziś w PR24 prezes Kaczyński występował też w roli realizatora audycji - napisał Kowalski z uśmiechem na twarzy.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jak prowadzić biznes i pozostać szczęśliwym? "Nadal żyjemy w świecie, w którym to jest trochę tabu"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić