Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Kaja Godek nie wierzyła własnym uszom. Zgrzyt w Mediach Narodowych

310
Podziel się:

Kaja Godek przyjęła zaproszenie do telewizji internetowej Media Narodowe Extra. W pewnym momencie doszło do małego zgrzytu między nią a prowadzącą. Wszystko przez to, że prowadząca postanowiła, że "będzie się czepiać" terminu "ideologia".

Kaja Godek nie wierzyła własnym uszom. Zgrzyt w Mediach Narodowych
Kaja Godek udzieliła wywiadu, w którym wyjaśniła, co dla niej oznacza pojęcie "ideologia" (Getty Images)

Dziennikarka, która rozmawiała z Kają Godek, zwróciła uwagę na różne konotacje słowa "ideologia". Wyraziła przypuszczenie, że nie zawsze są one negatywne, co podkreślają również osoby identyfikujące się jako konserwatywne. Poprosiła, aby jej rozmówczyni ustosunkowała się do tego i podała definicję sformułowania, którym się posługuje w odniesieniu do społeczności LGBT.

Godek słuchała tego wszystkiego, aż w końcu powiedziała ze zdziwieniem: - Nie wiem, jaki jest zarzut - że ideologia LGBT nie jest ideologią?

Prowadząca szybko odparła: - Nie, nie. Mówię w kontekście ogólnym terminologii ideologii. Lobby LGBT czy aktywiści lewicowi zawłaszczyli również to pojęcie. No bo my mówimy o ideologii LGBT jak o czymś złym i tutaj nie ma sporów. (...) Natomiast chodzi mi o samo pojęcie ideologii.

Kaja Godek o "ideologii". Aktywistka antyaborcyjna przedstawiła własną definicję tego słowa

Godek wyjaśniła, że według niej pod pojęciem "ideologia" nie kryje się opisywanie świata, lecz przekształcanie. Kaja Godek powołała się na przykład – jak określiła – ideologii LGBT, zarzucając osobom walczącym o prawa mniejszości seksualnych bycie "pożytecznymi idiotami", którzy dostają pieniądze za swoją działalność.

Ideologia świata nie opisuje i nie uczy o świecie. Ideologia świat przekształca według jakiś wytycznych. Ponieważ ostatecznym celem aktywistów LGBT czy środowisk LGBT, uświadomionym bądź nie, bo bardzo często jest tak, że część tych ludzi wykonuje zadania na zasadzie "pożytecznych idiotów"... Po prostu dostając pieniądze za robienie jakiś akcji, nie wiedząc, do czego te akcje prowadzą – mówiła Godek na kanale Media Narodowe Extra na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Andrzej Piaseczny sugeruje Kai Godek WIZYTĘ U SPECJALISTY. "Może jest niekochana?"

Pod koniec odcinka prowadząca wyraziła przypuszczenie, że "ideologia" LGBT ma największy wpływ na dzieci i młodzież, a dorośli są w miarę odporni na jej rzekome działanie. Kaja Godek zakwestionowała jednak to stanowisko, argumentując, że osoby walczące o prawa mniejszości seksualnych szybko doprowadzą do powstania totalitaryzmów.

Ale to też tylko chwilowo, bo ideologia ma to do siebie, że bardzo szybko zamienia się, można powiedzieć, w rodzaj totalitaryzmu. My, dorośli, też będziemy zmuszani do tego, żeby mówić określone rzeczy, na przykład żeby przeczyć temu oczywistemu faktowi, że płcie są dwie – mówiła Kaja Godek na kanale Media Narodowe Extra.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(310)
Pragmatyk I.
rok temu
Możliwe, że aktywiści LGBT+ dostają pieniądze (od kogo?), jednak z twierdzenia Pani Godek wnoszę, że on także dostaje pieniądze za swoje wypowiedzi. Płaci jej rząd lub kuria, a może Ordo Juris?
Lewicowa Ania...
rok temu
Godek jest opłacana przez Ordo luris. A ordo luris jest opłacane przez Kreml. Przez wybryki takich fanatyków i ciemnogrodu jak Godek, unia Europejska nie daje nam kasy a bez tej kasy będziemy zapaścią cywilizacyjno-gospdarczą. Leszek Kołakowski w tekście o tolerancji powiedział, że grupy wyznaniowe i ideologiczne będące wrogiem wolności równości i tolerancji powinny być zdelegalizowane i wyłączone spod ochrony prawnej. Jak czytam o tej Godek, to go popieram. Godek trzeba zdelegalizować i wyłączyć spod ochrony prawnej. Nie każdego i nie wszystko należy tolerować, a Godek jest tego przykładem.
Grzewal
rok temu
Godek, synonim wyciągania kasy za bycie mało rozgarniętym, ale cwanym.
mały
rok temu
Tak reasumując pokazywanie wypowiedzi Godek gdziekolwiek powinno być surowo karane.
mały
rok temu
Godek odwraca kota ogonem bo się boi... Sama już nie wie co to ideologia.
LLLLLLLL
rok temu
Pokazywanie takie coś, powinno być karane.
Mason
rok temu
Media nie powinny promowac ludzi nie madrych...delikatnie mowiac
Aliavi
rok temu
JAKICHŚ! Nie "jakiś"!
ddd
rok temu
nie jestem homo, jestem singielką, nie mam męża ani dzieci i nie planuję zwiększyć populacji narodu. Jaką jestem ideologią?
Jack
rok temu
"Prawo do życia bez prawa do śmierci oznacza obowiązek cierpienia niezależnie od jego wymiaru. - Zielony Smok"
czytelnik
rok temu
Wszyscy, którzy są za małżeństwa jednopłciowymi, za ideologią LGBT, itp, itp. Opanujcie się ludzie. W jaki sposób !!! zwiększycie populację narodu. Naród to państwo. Dzieci się rodzą dzięki dwóm płciom !!!!! Co będzie gdy zostaną sami homo? I naprawdę to nie jest winny PiS. Niemcom i Rosji zależy bardzo na tym, żeby nasz kraj unicestwił się sam. Śmieszek i Biedroń mówią o prześladowaniu - a kto ich wybrał do Europarlamentu. Polacy. Stąd apel. Ludzie opanujcie się, włączcie myślenie.
KATO=PATO
rok temu
KATOLICYZM to NIE LUDZIE, i żadnymi kłamstwami nie wmówicie mi, że to LUDZIE. TO IDEOLOGIA, która od 2000 lat morduje, pali na stosie, torturuje tych, którzy nie wierzą W GUSŁA I BZDURY O ANIOŁKACH, służące PASIENIU BRZUCHÓW KLERU.
kuba
rok temu
Najgorsza jest ideologia rzymskokatolicka.
stan
rok temu
Pani godek niech zatrudni się jako wolontariuszka w hospicjum i zobaczy jak to jest oprócz klepania bzdur
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić