o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Godek przypomina, co stało się w poniedziałek. Oto reakcja internautów

345
Podziel się

Kaja Godek poinformowała właśnie na prowadzonym przez siebie oficjalnym funpage'u na Facebooku, że w ubiegły poniedziałek "projekt #StopLGBT trafił do Sejmu". Internauci postanowili skomentować jej wielką radość, wytykając jej przy tym hipokryzję. Po kilku godzinach niewygodny komentarz został usunięy z funpage'a.

Godek przypomina, co stało się w poniedziałek. Oto reakcja internautów
Kaja Godek (PAP, PAP)
bELiajKJ

Kaja Godek przypomniała radośnie o tym, co miało miejsce w poniedziałek 9 sierpnia. Tego dnia jej fundacja złożyła w sejmie projekt ustawy #StopLGBT, której postulaty dla wielu Polaków są kontrowersyjne.

W zeszłym tygodniu obywatelski projekt StopL-G-B-T trafił do Sejmu. To był dobry, intensywny czas! - napisała na Facebooku Kaja Urszula Godek (pisownia oryg).

bELiajKL

Pod ustawą podpisało się aż 140 tys. Polaków. Według pełnomocnika inicjatywy Krzysztofa Kasprzaka, podpisy świadczą o "braku zgody Polaków na homorewolucję".

Dzisiejsze złożenie podpisów pod projektem "Stop LGBT" to wyraźny znak, że w społeczeństwie nie ma zgody na homorewolucję. Polacy chcą państwa, które ochroni ich i ich dzieci przed ideologią LGBT - czytamy na stronie Fundacji Życie i Rodzina.

Kaja Godek chwali się ustawą #StopLGBT, która trafiła do Sejmu. Reakcje internautów

Jeden z postulatów projektu głosi, że podpisujący ją są przeciwko "propagowania aktywności seksualnych dzieci i młodzieży przed ukończeniem 18 roku życia" (punkt "i"). To właśnie m.in. do tego punktu jedna z internautek miała zastrzeżenie i, co można wywnioskować z jej wypowiedzi, zarzuca Kai Godek hipokryzję i stosowanie podwójnych standardów.

Szkoda, że nie walczyła Pani tak mocno o to, aby ujawnić pedofilię wśród księży - napisała jedna z użytkowniczek. Niestety, po kilku godzinach jej najwyraźniej niewygodny komentarz został usunięty przez Kaję Godek lub osoby, które moderują jej profil na Facebooku.
bELiajKR

Choć informacja ta od tygodnia bardzo cieszy Kaję Godek, a także jej zwolenników, to nadal reakcje pod jej postem pokazują, że wielu z nich ma negatywny stosunek do sprawy. Widać to po reakcjach, których, na szczęście, Kaja Godek usunąć już nie może.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELiajLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(345)
spoko
2 miesiące temu
przestańcie o niej pisać -niech odejdzie w pokoju - w niepamięć
Pedagog
2 miesiące temu
Krzywi, garbaci, zezowaci nie pokazują swych wad, czy usterek organizmu!Maskują, jak się nie da naprawić. LGBT+ wynoszą się ze swą innością na ulice. Tego od dawna nie było. To dzieje się od kilkunastu lat.
ona
2 miesiące temu
A może Bóg to Natura?
bELiajLn
ona
2 miesiące temu
A może Bóg to Natura?
Majk702
2 miesiące temu
lgbt istnieje od tysiący lat, wystarczy znać historie
Jack
2 miesiące temu
LGBT+ było, jest i będzie. Tak jak będą małe kajowate downy. Tak jak będą garbaci, chorzy, nieszczęśliwi, ułomni, upośledzeni. To część upiornego świata, który stworzył Bóg. Kto walczy z biologią walczy z Bogiem. Jeśli jednak to wszystko powstało na drodze ewolucji - to walka ma jeszcze mniej sensu. Bo z Bogiem można wygrać albo Go ubłagać, a z Naturą nikt nie ma szans. Jest bezlitosna i nie wybacza błędów choc sama je popełnia. Proponuję akcję 'Stop Downom'. Stop ideologii Down+. Bo downy i inni propagują głupotę i zaszczepiają brak inteligencji w społeczeństwie. Potrzebna jest aborcja downowatych płodów.
czloax
2 miesiące temu
Podziwiam odwagę p. Godek. Jestem przekonany, że każdy z tych ją tu anonimowo szkalujących, gdyby przyszło otwarcie (jak ona) walczyć w małej grupie o sprawiedliwość społeczną, podkulił by ogon i zwiał w bezpieczne miejsce.
Abc
2 miesiące temu
Mam nadzieję że Córka tej pani przyprowadzi jej synowa i co wtedy zrobi czy też będzie tak walczyć z homofobia
niby pomoc
2 miesiące temu
dziwne bronią dziecko do poczęcia a potem jego los jest im obojętny
Gabriela
2 miesiące temu
Czy ta inkwizytorka nie wie, że to dyskryminacja i Unia za takie coś zabiera pieniądze? Ona jest antypatriotką na usługach Putina. Godek jest opłacana przez Ordo luris, a ordo luris jest opłacane przez Kreml, przez Putina i przez nią Polski nie będzie na mapie i Polska będzie częścią Rosji.
apis
2 miesiące temu
kaja godek to chodzące miłosierdzie i samarytanka - każdemu pomoże ,każdego wesprze nóż otwarty trzyma w kieszeni żeby wyjąć i wbić w każdej chwili prosto w serce bliżniego swego - tak ją wyuczył polski kościół katolicki - nienawiści i pogardy
Karolina
2 miesiące temu
Przez wybryki tej Godek o antyunijnych,, wartościach " , której jedynym celem w życiu jest homofobia i mizoginia mamy przesrane. Bo wybryki takich ludzi jak Godek, unia Europejska nie chce dawać nam kasy. Bo kasa od Unii Europejskiej zależy od przestrzegania europejskich wartości. PiS daje miliardy na propagandy w TVP i trwam u Rydzyka. Zamiast dawać na inne cele na przykład na służbę zdrowia i domy samotnej matki i aktywizację osób bezrobotnych. Ludzie dali się sprzedać za 500 + i bajeczki patriotyczne pis, jak to oni Polskę kochają i jak oni o nią dbają,kłamstwo! PiS robi z nas połączenie komunistycznej Rosji z Europą za czasów inkwizycji (obecnie kongregacja nauki i wiary). PIS nas skłócił ze sobą nawzajem i z innymi państwami. PIS nas zagdłużył i wprowadza co raz więcej podatków i co raz większą drożyznę i robi z nas ciemnogród średniowieczny. Przez ich wybryki Unia Europejska nie daje nam kasy a bez tej kasy będziemy zapaścią cywilizacyjno-gospdarczą o mentalności ze średniowiecza i będziemy ciemnogrodem jak Indie (lub gorzej Afryka). W Indiach szwaczka zarabia 30 centów. Przez PiS i inne konserwatywno religijne partie będziemy zapaścią gospodarczo-cywilizacyjną i będziemy najtańszą siłą roboczą w Europie, a nawet na świecie. Głosujcie na Lewicę i róbcie wszystko żeby Polska otrzymywała kasę od Unii Europejskiej, bo inaczej stanie się z Polską to co by się stało gdyby nie zrzekła się swojej pogańskiej kultury na rzecz chrześcijaństwa narzuconego nam przez inne państwa które teraz oczekują od nas zmian światopoglądowych. Narzucili nam chrześcijaństwo i je przyjęliśmy, więc unijne wartości też przyjmijmy. Argumentem jest odpowiedź na pytanie co by się stało gdyby Polska nie zrzekła się swojej pogańskiej kultury i słowiańskich wierzeń na rzecz chrześcijaństwa narzuconego nam przez inne państwa? Odpowiedz prosta: Te Państwa wymordowałyby Polaków i zdemolowaliby co się dało i chrześcijaństwo tak czy siak by nam narzucili i nie było by nas na mapie bo podzielili by Polskę między sobą. Te państwa, które kiedyś narzuciły nam Chrześcijaństwo, teraz oczekują od nas zmian światopoglądowych. Jak Polska nie przyjmie europejskich wartości, to będziemy zapaścią gospodarczo-cywilizacyjną i będziemy najtańszą siłą roboczą a nawet na mapie nas nie będzie. Więc głosujmy na lewicę, bo ona ma unijne wartości, więc jak będzie rządzić partia o unijnych wartościach to unia Europejska będzie nam dawać kasę i nawet będziemy dostawać jej więcej.
karol
2 miesiące temu
Wystarczy spojrzeć na te zacięte usta i już wiadomo z kim mamy do czynienia.
bELiajLf
uszatek
2 miesiące temu
trzeba ją wyeksportować do Afganistanu, talibowie już na nią czekają
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić