o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Kara dla posłanki Lewicy za skandaliczny wpis. "Zdarzył się błąd"

10
Podziel się

Małgorzata Prokop-Paczkowska w skandaliczny sposób odniosła się do masakry chrześcijan w Etiopii. To nie mogło ujść jej na sucho. Posłanka Lewicy została ukarana.

Kara dla posłanki Lewicy za skandaliczny wpis. "Zdarzył się błąd"
Posłanka Lewicy ukarana (YouTube)
bEhLsfuJ

Komentarz posłanki Lewicy do zabicia przeszło 750 chrześcijan w Etiopii odbił się szerokim echem. "A po co kościół katolicki się tam wpakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?" - pisała polityk. Później w drwiącym tonie dodawała, że "bóg znowu śpi".

Prokop-Paczkowska szybko skasowała te wpisy. Wiadomo jednak, że w internecie nic nie ginie. O tej aktywności polityk dowiedzieli się jej przełożeni. Nie mogli zostawić tej sprawy bez reakcji.

bEhLsfuL

Konsekwencje wyciągnięte

Sprawa posłanki była rozpatrywana w trakcie wtorkowego posiedzenia prezydium klubu parlamentarnego Lewicy. "Małgorzata Prokop-Paczkowska wzięła w nim udział. Przyznała, że to wielki błąd, który nie powinien się zdarzyć. Prezydium uznało jej zachowanie i wpis za absolutnie naganny" - przekazał w rozmowie z Interią Dariusz Wieczorek z SLD, który jest sekretarzem klubu parlamentarnego Lewicy.

Tłumaczyła się tym, że nie pomyślała, miała inną intencję. Prowadziła korespondencję i zdarzył się błąd. Zdaje sobie sprawę z tego, co się stało i doskonale wie, że to wszystko wpływa na opinię Lewicy - dodawał.
bEhLsfuR

Prokop-Paczkowska dostała naganę. Ponadto "została zobowiązana do tego, żeby takie publikacje nie pojawiały się w przyszłości".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhLsfvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
wdzivny
5 miesięcy temu
Właściwie to chyba w Etiopii katolików jest niewiele, jest kościół koptyjski od pradawnych czasów odrębny i wyizolowany. Imigranci mają np. kościół w Szwecji blisko dworca głównego
Kopiarz
5 miesięcy temu
Tych ludzi gazowano gazem, wynalezionym przez Żyda Fritza Habera i był produkowany na skalę masową w niemieckich fabrykach, np. IG Farben, której największym udziałowcem był John Rockefeller, Żyd amerykański. Wszyscy dokładnie wiedzieli, po co i na kogo jest ten gazik. Bo taki był właśnie cel Holocaustu, który w praktyczne działanie wdrożył pan Hitler, którego do władzy doprowadzili jego sponsorzy, czyli w absolutnej większości, bogaci, znani, sławni Amerykanie, w tym i wspomniany Rockefeller, a także inni, jak na przykład P. Bush, dziadek G.W. Busha, ojciec J.F. Kennedy'ego, potomkowie J. P. Morgana, ale także też na przykład H. Ford, wielki fan pana Hitlera, a nawet pan Disney i wielu, wielu innych, znanych i bogatych. Taki był cel Holocaustu - wyrżnąć biedotę żydowską, siłą rzeczy zasymilowaną z ludnością tubylczą, co było absolutnym złamaniem zasad Talmudu, a przeżyć mieli tylko cwani, bogaci i zaradni, którzy w porę uciekli, albo stać ich było na ukrywanie się. I po wojnie stali się "elitą". To był główny cel Holocaustu.
Faaaz
5 miesięcy temu
Bardzo dobrze napisała. Ale katolicki "bóg" tam się sam nie wpakował. Jego wraz z mordem, gwałtem, grabieżą, z ogniem, mieczem i zagładą, narzucili tym, którym udało się przeżyć, tak zwani katoliccy "krzewiciele wiary". Tak samo, zresztą, jak u nas, jakiś tysiąc z hakiem lat temu. Nasz mądry i zaradny król, widząc, że mu obywateli wyrzynają, grabią, mordują, niszczą i palą, zgodził się, widząc ten krwawy terror i zagładę, przystąpić do tej zbrodniczej hordy, przyjmując tak zwany "chrzest", by ratować własne państwo i swych poddanych przed wyrżnięciem w pień, bo widział, co stało się z szeregiem plemion prasłowiańskich, zwanych Wenedami, czy tam Scirami, Hirrami, Sarmatami czy Antami. Wyrżnięto w pień takich na przykład Jaćwingów, Polekszan, Dajnów, Hawelanów, Goplan, Lędzian, Pyrzyczan, Wolinian, Ślężan, Wiślan, Łużyczan, Milczan, Opolan, Golęszyców, Bieżuńczan, Dziadoszan, i tak dalej. A wszystko w "imię boże", tylko dla tego, że nie dawali sobie narzucić gwałtem i terrorem owej "wiary". Ani jeden nie uszedł z życiem, a to, co po nich zostało, zagrabiono co do sztuki.
bEhLsfvn
Pan Haak
5 miesięcy temu
nie rozumiem o co to oburzenie ??przeciesz wiadomo ze liberalowie i lewacy najchetniej by wymordowali wszystkich chrzescian i z wszystkich zrobili geyow i lezbijki
vaticano
5 miesięcy temu
W średniowieczu papież Juliusz II założył w Rzymie dom publiczny, którego personel w dzień odprawiał modły, wieczorem zaś przyjmował "dobrych chrześcijan". Dzięki mądremu zarządzaniu pozostawił po sobie pełny skarbiec papieski, który na początku jego pontyfikatu świecił pustkami
vaticano
5 miesięcy temu
W średniowieczu papież Juliusz II założył w Rzymie dom publiczny, którego personel w dzień odprawiał modły, wieczorem zaś przyjmował "dobrych chrześcijan". Dzięki mądremu zarządzaniu pozostawił po sobie pełny skarbiec papieski, który na początku jego pontyfikatu świecił pustkami
;((
5 miesięcy temu
Bóg spał jak ofiary Oświęcimia szły do pieca
aaaa
5 miesięcy temu
to fakt po co najezdzcy sie tam pakowali
Adam
5 miesięcy temu
Błąd się zdążył jak ją wybrali
DFG
5 miesięcy temu
No ale ma racje
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić