Kasia nie ma kontaktu z matką od 22 lat. Postanowiła ją odnaleźć

2

Katarzyna nie ma kontaktu z mamą od 22 lat. Postanowiła spróbować ją odnaleźć. Dziewczyna opublikowała na Facebooku zdjęcie kobiety z prośbą o jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanej rodzicielki.

Kasia nie ma kontaktu z matką od 22 lat. Postanowiła ją odnaleźć
Katarzyna szuka swojej mamy. (Facebook)

Na facebookowych grupach pojawiła się prośba Katarzyny, która próbuje odnaleźć swoją mamę. "Cześć, szukam swojej mamy z którą nie mam kontaktu od 22 lat. Niestety zostały jej odebrane prawa, a mnie wychowali jej rodzice" - czytamy we wpisie.

Chcąc nie chcąc przeszłość mojej mamy idzie za mną i niszczy mi życie. Na chwilę obecną wiem, że mama jakieś 6 lat temu przyszła do swojego domu rodzinnego, by naprawić swój błąd, ale odesłali ją z kwitkiem a mi nic nie powiedzieli - tłumaczy Kasia.

Dziewczyna przyznaje, że ma do swojej matki wiele pytań. "Dowiedziałam się też, że przebywa na terenie Katowic (przychodzą mandaty za bilety)" - wyjaśnia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy o dawaniu na tacę w kościele

Dziewczyna zwróciła się do mieszkańców woj. śląskiego o pomoc w odnalezieniu kobiety.

Dane kobiety: Aleksandra Makarewicz, córka Stanisława i Jadwigi, urodzona 2 sierpnia 1979 roku. "Na chwilę obecną wiem, że mama nie przebywa w żadnej noclegowni na terenie Katowic" - informuje Kasia.

Autorka postu prosi o telefon, jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Z informacji jakie zdobyła dziewczyna po publikacji wpisu wynika, że poszukiwana mama jest osobą bezdomną.

Szczegółowe dane poszukiwanej kobiety: wzrost ok. 160 cm, krótkie włosy brunetka, alkoholiczka. "Po Katowicach porusza się ze swoim partnerem wzrost ok. 185 cm, wiek między 45 a 50 lat. Partner nosi ze sobą plecak. Najczęściej są widziani na rynku, supersam, oraz dworcu PKP" - informuje Kasia.

Dziękuję też wszystkim, którzy napisali, wierzę w to, że z waszą pomocą uda mi się ją odnaleźć - podziękowała Kasia internautom.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić