Katolicki poeta oburzony. "Nie mogę patrzeć na reklamy podpasek!"

482

Katolicki poeta wyraził na Twitterze swoje zniesmaczenie telewizyjnymi reklamami podpasek i środków na potencję. Post Wojciecha Wencla wywołał falę komentarzy.

Katolicki poeta oburzony. "Nie mogę patrzeć na reklamy podpasek!"
Wojciech Wencel wyraził swoje zbulwersowanie na Twitterze. (Getty Images)

Wojciech Wencel opublikował na Twitterze post, w którym przyznał, że nie może patrzeć na telewizyjne reklamy podpasek i środków antykoncepcyjnych. - Cywilizacja, która niczego się nie wstydzi, jest chora - oznajmił.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Opinia katolickiego poety podzieliła internautów. W ciągu niespełna doby jego post na Twitterze skomentowało kilkaset osób. Niektórzy się z nim zgodzili. - Jest moda na brak intymności. Wszystko na pokaz! Takie obnażanie się - napisała jedna z internautek internautka.

Większość komentujących odpowiedziała jednak autorowi, że nie widzi w reklamach tego typu niczego złego. Dodali również, że wiele reklam emitowanych w telewizji jest nachalnych i irytujących, bez względu na reklamowany typ produktu.

A jak w sklepie są podpaski na widoku to też jest brak wstydu? - zapytała jedna z kobiet.
Kobiety mają się wstydzić, że mają okres i potrzebują produktów higieny? Papier toaletowy i mydło też są wstydliwymi obiektami na reklamach? - zapytała internautka.

Kim jest Wojciech Wencel?

Wojciech Wencel to polski poeta, felietonista, eseista i krytyk literacki. Twórca był wielokrotnie nagradzany. Na jego koncie są między innymi Nagroda Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej "Zasłużony dla Polszczyzny", czy Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W 2020 roku otrzymał również Doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie literatury.

Zobacz także: Kiedy powrót do szkół? Rzecznik rządu Piotr Müller odpowiada
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić