Kiedy rozpoczną się wakacje? Kiedy koniec roku szkolnego? Odpowiadamy

1

Uczniowie z niecierpliwością wyczekują końca roku szkolnego 2020/2021. Myślą już tylko o tym, co będą robić w wakacje. Kiedy rozpocznie się okres odpoczynku od szkoły? Kiedy rozdanie świadectw? Odpowiadamy.

Kiedy rozpoczną się wakacje? Kiedy koniec roku szkolnego? Odpowiadamy
Wakacje 2021 (Pixabay)

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. Był on trudny, a wszystko oczywiście ze względu na pandemię koronawirusa.

Istniały obawy, że COVID-19 wymusi przedłużenie roku szkolnego. Ostatecznie nie zdecydowano się na taki ruch.

Zajęcia dydaktyczne zakończą się 25 czerwca. Właśnie tego dnia uczniowie odbiorą świadectwa. O przebiegu zakończenia roku szkolnego będą decydować dyrektorzy poszczególnych placówek.

Wakacje 2021. Od kiedy do kiedy?

Wakacje 2021 rozpoczną się 26 czerwca i potrwają do 31 sierpnia. Uczniowie będą mieli zatem nieco ponad dwa miesiące na naładowanie akumulatorów. Z pewnością wielu z nich wyjedzie w góry, nad morze, a także w różne inne zakątki Polski czy świata.

Wakacje to też dobry czas na to, by oddać się różnym pasjom i powalczyć o realizację marzeń. Przez dwa miesiące można np. nauczyć się grać na jakimś instrumencie czy też podnieść umiejętności w różnych sportach. Możliwości jest szalenie dużo.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić