Kilerów dwóch w rządowym spocie. Reklama z Pazurą podbija sieć

43

W sieci pojawił się nowy spot promujący akcję szczepień w Polsce. Do występującego w poprzednich reklamach Cezarego Pazury dołączył wyjątkowy gość. Fani "Kilera" nie ukrywali swojego zachwytu.

Kilerów dwóch w rządowym spocie. Reklama z Pazurą podbija sieć
Cezary Pazura zachęca do szczepień. (Twitter)

Nowy spot promujący szczepienia opublikował na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. 30-sekundowe wideo zostało nakręcone w poczekalni przychodni. Wchodzący do gabinetu szczepień Cezary Pazura mija się w drzwiach z pewnym mężczyzną. Po chwili orientuje się, z kim tak naprawdę ma do czynienia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Autorzy spotu "puścili oczko" w stronę fanów polskich komedii. Osobą, którą Pazura spotkał w drzwiach, był Sławomir Orzechowski. To właśnie ten aktor odegrał rolę prawdziwego zabójcy w filmie "Kiler" z 1997 roku.

Jakby tego było mało, w reklamie "prawdziwy Kiler" trzyma się za tę samą rękę, w którą został przez przypadek postrzelony przez komisarza Jerzego Rybę. Scena ta jest jedną z najbardziej kultowych z produkcji Juliusza Machulskiego.

Jak dotąd w Polsce podano 13 670 541 dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi. Pierwszą dawkę otrzymało 10 185 393 osób. W pełni zaszczepionych jest 3 650 119 osób.

Zobacz także: Idziesz na komunię lub wesele? Przygotuj się na kontrolę
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić