Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Katastrofa pod Zieloną Górą. Nieoficjalnie: zginął znany milioner

92
Podziel się:

Na płycie lotniska w Przylepie pod Zieloną Górą (woj. lubuskie) doszło do tragicznego wypadku lotniczego. W jego wyniku śmierć poniósł pilot. Według nieoficjalnych informacji był to jeden z najbogatszych Polaków.

Katastrofa pod Zieloną Górą. Nieoficjalnie: zginął znany milioner
Do wypadku lotniczego doszło w niedzielę 9 maja po godzinie 11:15. Pilot maszyny zginął na miejscu (Lubuska Straż Pożarna)

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", samolot wystartował przed południem w niedzielę 9 maja. Był to prywatny Tecnam P2002. Już krótko po wzbiciu się maszyny pilot zgłosił kontrolerom, że ma problemy techniczne. Postanowił zawrócić, ale próba powrotu na ziemię zakończyła się tragicznie.

Około godz. 11.00 słychać było nierówną prace silnika samolotu – relacjonował jeden ze świadków tragedii, cytowany przez poscigi.pl.

Wypadek na lotnisku w Przylepie. Nieoficjalnie: zginął milioner

Samolot rozbił się w trakcie próby lądowania, po czym stanął w ogniu. Na miejsce udało się sześć zastępów straży pożarnej oraz załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stacjonowała ona akurat na terenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Mimo pomyślnego ugaszenia maszyny, a raczej jej szczątków, pilota nie udało się uratować. Jego śmierć potwierdził st. kpt. Dariusz Szymura, rzecznik prasowy lubuskiego komendanta wojewódzkiego PSP.

Podczas próby lądowania na płycie lotniska rozbił się prywatny samolot. Nie żyje pilot – potwierdził st. kpt. Dariusz Szymura.

Według nieoficjalnych ustaleń portalu "Fakt" w wypadku lotniczym śmierć poniósł milioner z Zielonej Góry. Jego tożsamość na razie nie została podana do wiadomości publicznej, jednak ma chodzić o jednego z najbogatszych Polaków i właściciela znanej na całym świecie firmy.

Poza ratownikami medycznymi i strażakami na miejscu zdarzenia zjawili się funkcjonariusze policji oraz przedstawiciele prokuratury. Następnie przeprowadzili oni czynności na miejscu tragedii. Badanie okoliczności wypadku powierzono Państwowej Komisji ds. Badania Wypadków Lotniczych.

Zobacz także: Zobacz też: Incydent z Andrzejem Dudą. Ekspert od katastrofy w Smoleńsku zadał pytanie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(92)
patrzę na ten...
2 lata temu
Ja nie żałuję typa. Skąd ma milioner kasę?? Wykopał przez pomyłkę w ogródku? Nie! Zarobił na czyjejś pracy- źle opłacanej pracy w Polsce, na wyzysku zwykłych ludzi, bo na tym się opiera bogacenie się takich typów na całym świecie. Milioner zgarnia część z pracy wielu, wielu ludzi. A zwykli ludzie, których tacy cwaniacy dymają co....? Umierają !!!!! Ludzie pracujący dla różnej maści cwaniaków bogaczy umierają np. Zima - w pożarach, bo mają przestarzałe piece, nieszczelne instalacje, przez tlenek węgla itp. Dlkaczego umierają??? Bo taki gnojek bogacz jeden z drugim płaci tak mało, że nie stać ludzi, żeby godnie i bezpiecznie żyć. A wokół supoer mercedesy, super domy za miliony, no i... samolocik im się zachciało za milionik!!!! Źle jest na świecie przez wyzyskiwaczy bogaczy jak ten typ tutaj!! zacznijcie myśleć ludzie dlaczego brakuje pieniędzy wszędzie naokoło, gdziekolwiek nie spojrzycie brakuje kasy! a gdzie ta kasa, gdzie są miliardy brakujące na leczenie ludzi, na nowe technologie, na bezpieczeństwo, na godne życie??? Ta kasa jest u milionerów i miliarderów, którzy wykorzystali swoich niewolników i w swoich pałacach śpią! Myślcie ludzi i rozumiejcie, jak działa ten świat od samego początku!!
CiekawaTeoria...
2 lata temu
Nie ma poświęcenie które nie jest płacone krwią doświadczeń. Ci ludzie dają się zabić ryzykując własne życie by ktoś mógł żyć i spać bezpiecznie...
CiekawaTeoria
2 lata temu
ja często liczę się z tym co mówię , myślę czuję robię... Czasami to dobija, zabija człowieka od środka nie wolno dać po sobie poznać?
CiekawaTeoria
2 lata temu
Lubię się dużo uczyć nawet od przestępców nawet gdy ja ich uczę pokory i sprawiedliwości nawet gdy wiedza że to już jest koniec i całe życie może przewinąć się im przed oczyma
CiekawaTeoria
2 lata temu
Kiedyś to był człowiek nieprzewidywalny, teraz hamuje swoje zachowania. Choć wiem że może fizycznie nie doszedł do pełnej sprawności intelektualnej/ psychoruchowej. Natomiast jako człowieka którego ścigałem nie wolno mi porzucić, martwię się o jego zdrowie psychiczne fizyczne. Zbysio, Nie ważne czy rozumie czy nie jest świadom jakie decyzje podejmuje. Też jest Gangsterem który mimo że reszta pracodawców rezygnowała z jego pracy nigdy z ludzi ich zaufania darząc swoim nie rezygnował! Był bym nikim nie walcząc o rentę dla niego nawet gdy coś tam przeskrobał, dostał swoją nauczkę (ludzie gangstersko może żyją na bogato ale szybko i krótko... )
CiekawaTeoria
2 lata temu
Najbardziej Krwawym człowiekiem Biznesu w Polsce jest dawny Król Carrington, oczywiście " niepełnosprawny " i faktycznie w postrzale w 4 zamachach na niego dostał w głowę. Niestety media musiały to dostać jako wypadek rowerowy czy inny, bo takie były naciski. Jednak dostał w głowę i uszkodzenia mózgu są nieodwracalne
CiekawaTeoria
2 lata temu
Rekiny/ Gazele Biznesu teraz onaczej to się nazywa...
Ciekawa Teori...
2 lata temu
Mi opowiadano że " Barabasz" to był bardzo mstliwy człowiek wobec zdrady, ale bardzo honorowy. Kochał życie i zawsze chciał nieść pomoc ludziom nawet gdyby sam dla siebie jęki miał obciąć i na tym ucierpieć. To Stara Gangsterska Polska Zasady, Godność, Priorytet... Teraz życie nie jest waluta przetargową tylko pieniądz i to jest straszne
Ciekawa Teori...
2 lata temu
są rzeczy które trzeba zataić dla dobra śledztwa ale są takie które mogą być przestroga czy nawet ratunkiem dla innych ludzi mimo że mają "swoje za uszami" by nikt nie tracił życia na darmo, może wolał by go przesiedzieć i mieć szacunek dla życia od życia dla życia niż je tracić przez palce
Ciekawa Teori...
2 lata temu
choć to była egzekucja człowieka i są na to dowody których światło dzienne nie ujrzało
Ciekawa Teori...
2 lata temu
" Barabasz " też zginął w niewyjaśnionych okolicznościach w "wypadku drogowym"... Zarzuty?
Ciekawa Teori...
2 lata temu
i to nie są żarty!
Ciekawa Teori...
2 lata temu
w Prawie nic się nie zmieniło od ponad 30 lat że można ścigać ludzi którzy prowokują powodują wypadki celowo jak egzekucje...
Ciekawa Teori...
2 lata temu
Nie lubię wypadków... Jak ktoś ma coś komuś do wyrównania niech to zrobi oficjalnie albo w cale... Przypominają te czasy tyle wypadków biznesmenów lotniczych i drogowych czasy "Gangu Barabasza". Nie nazwał bym te wypadki ludzi możnych którym ktoś zazdrości wpływów i pieniędzy wypadkiem... To zabójstwa jak mniemam i celowe ! Łatwo upozorować teraz wypadek prawda...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić