Kim jest "Gwiazdor TVP"? "Mam nagranie, które potwierdza, że doszło do seksu".

49

O "Gwiazdorze TVP" świat usłyszał dzięki Piotrowi Krysiakowi. Oskarżony o gwałt anonimowy celebryta ma zostać pogrążony rzekomymi nagraniami dowodzącymi tego, że doszło do obrzydliwego czynu.

Kim jest "Gwiazdor TVP"? "Mam nagranie, które potwierdza, że doszło do seksu".
Kim jest "Gwiazdor TVP"? (Facebook, Piotr Krysiak)

O "Gwiazdorze TVP" stało się głośno za sprawą Piotra Krysiaka. Dziennikarz opisał sprawę gwałtu, do którego miało dojść podczas wyborów Miss Generation. Choć nie wymienił imienia ani nazwiska oskarżanego o gwałt celebryty, Jarosław Jakimowicz poczuł się w obowiązku do przyjęcia strategii obronnej. Prezenter zapowiedział pozew o zniesławienie oraz chce udowodnić, że do gwałtu nie doszło. A przecież nikt go o to nie oskarżał.

Sprawa poruszyła media. TVN "Uwaga" w czwartkowym wydaniu skupiło się na tym właśnie temacie. Co naprawdę zaszło podczas konkursu Miss Generation? Głos w sprawie zabrała rzekomo zgwałcona modelka. Nie chciała zdradzić swoich personaliów.

Dlaczego on wciąż kłamie, przecież w głębi serca wie, że zrobił źle. Mam nagranie, które potwierdza, że doszło do seksu. (...) Powiedziałam mu, że tego nie chcę - wyznała w reportażu "Uwagi" pokrzywdzona kobieta.

Po stosunku oprawca miał powiedzieć ofierze, że nie podobał mu się akt. Kobieta wyznała również w rozmowie z dziennikarzem, że "gwiazdor" miał jej powiedzieć, że dzięki wpływom, jakie ma w kraju, może rozwiązać każdy problem.

Zobacz także: Były wicepremier o wieku emerytalnym i 500 plus. "To nie może się dobrze skończyć"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić