Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Kinga Duda przyłapana na gorącym uczynku. Wyszło szydło z worka

734

Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów na "dymku". Absolwentka studiów prawniczych i córka prezydenta Andrzeja Dudy od kilku lat zmaga się z uzależnieniem od papierosów. Sam prezydent wielokrotnie mówił, że córka chowa się przed nim z paleniem.

Kinga Duda przyłapana na gorącym uczynku. Wyszło szydło z worka
Kinga Duda przyłapana na paleniu.

Kinga Duda od początku pokazywała, że jest osobą ambitną i nie zamierza robić kariery dzięki ojcu. Skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim i rozpoczęła pracę w zawodzie. Przez chwilę była także doradcą społecznym prezydenta, za co nie pobierała wynagrodzenia.

Mało kto wie, że wśród tych wszystkich zalet, jest także drobna wada. Córka prezydenta od lat zmaga się bowiem z nałogiem palenia papierosów. Już kilka razy została przyłapana przez paparazzi jak wychodziła "na dymka".

Kinga Duda i jej nałóg

W poniedziałek, pod warszawską kancelarią prawniczą, fotoreporterzy znów uchwycili Kingę Dudę podczas palenia. Córka prezydenta podgrzewała tytoń w modnym urządzeniu i przeglądała swój telefon.

Zobacz także: Andrzej Duda nie będzie zadowolony. "Wielkim prezydentem nie zostanie"

Andrzej Duda wyznał kiedyś, że córka chowa się przed nim z paleniem. Sam także był palaczem, ale cztery lata temu udało mu się zerwać z nałogiem.

Uśmiecham się pod nosem, bo jeszcze kilka miesięcy temu byłem palaczem, ale działalność niektórych spośród państwa doprowadziła do tego, że w styczniu z sukcesem palenie rzuciłem - wyznał prezydent w 2017 roku.

Warto na koniec przypomnieć, że według nowych przepisów, należy zasłaniać nos oraz usta w każdej przestrzeni publicznej. Nie można zdejmować maseczek nawet do jedzenia, picia czy właśnie palenia. Jeśli jednak ktoś dostanie mandat, może się odwołać w sądzie, ponieważ te uznają noszenie maseczek za niekonstytucyjne. Ale prawniczka Kinga Duda prawdopodobnie o tym wie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić