Tak żyje Kinga Duda w wielkim mieście. Nie dla niej salony i blichtr

557

Kinga Duda układa sobie życie na nowo. Córka prezydenta RP mieszka w Warszawie i na pozór żyje tak, jak każda inna 26-latka.

Tak żyje Kinga Duda w wielkim mieście. Nie dla niej salony i blichtr
Kinga Duda (AKPA)

Jeszcze jakiś czas temu Kinga Duda pracowała w roli doradcy społecznego prezydenta RP. Dość szybko okazało się jednak, że tą ścieżką nie chce podążać. Córka Andrzeja Dudy obrała inny kierunek.

Teraz wiedzie samodzielne życie w Warszawie. Ostatnio została przyłapana przez fotoreportera "Super Expressu". Uwiecznił on, jak Kinga Duda udaje się do przychodni diagnostycznej, do sklepiku osiedlowego, a następnie do jednego z warszawskich apartamentowców, gdzie prawdopodobnie mieszka.

Córka prezydenta była ubrana w białe buty, legginsy i sportową kurtkę. Uwagę przykuwa też to, że nawet na chwilę nie odstępuje jej funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. Mocno dba o to, by Kinga była w pełni bezpieczna.

Co teraz robi Kinga Duda?

Kinga Duda wróciła do Polski po stażu prawniczym w Wielkiej Brytanii. Teraz zgłębia tajniki pracy adwokackiej. Chce się spełniać w tym zawodzie i oczywiście zamierza też stawiać na samodzielne życie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić