Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Klaudia Jachira bezlitośnie wkręcona. Tak zadrwił z niej internauta

55
Podziel się

"Jestem dziennikarzem BBC1" - takie słowa w słuchawce usłyszała Klaudia Jachira. Następnie posłanka przystąpiła do udzielania odpowiedzi na zadawane pytania. Nie zorientowała się, że... jest bezlitośnie wkręcana.

Klaudia Jachira bezlitośnie wkręcona. Tak zadrwił z niej internauta
Klaudia Jachira (YouTube)

Jachira aż przez 45 minut konwersowała z użytkownikiem platformy wykop.pl, który przedstawił się jako dziennikarz BBC. "Super Express" spostrzega, że najprawdopodobniej ta rozmowa odbyła się wtedy, gdy na Usnarzu Górnym zameldowali się pierwsi migranci.

Gdzie się pan tak dobrze nauczył po polsku mówić? - dopytywała Jachira.

Początkowo pojawiły się drobne problemy techniczne. Posłanka Koalicji Obywatelskiej wyszła wtedy z inicjatywą zmiany komunikatora.

Tematem "wywiadu" był sposób, w jaki polski rząd radzi sobie z sytuacją na wschodniej granicy kraju. Posłanka Klaudia Jachira przekazała, że "jest jej wstyd" widząc, jak PiS traktuje osoby, które jej zdaniem znajdują się już po polskiej stronie. Według Jachiry funkcjonariusze Straży Granicznej utrudniają posłom, medykom i przedstawicielom organizacji humanitarnych dostęp do koczowiska na Usnarzu Górnym - donosi "SE".

Rozmowa trwała około 45 minut. W trakcie "wywiadu" polityk zaznaczała, że boryka się z hejtem, ale walczy także z seksistowskimi komentarzami. Zapewniła jednocześnie, że nie ma zamiaru rezygnować z głoszenia swoich poglądów.

Zaskakujące zakończenie rozmowy

Pod koniec internauta skomplementował Jachirę. Posłanka postanowiła się zrewanżować. - To była dla mnie przyjemność porozmawiać z tak obiektywnym, rzetelnym dziennikarzem, który zadaje pytania oparte na faktach - mówiła, cytowana przez wspominane źródło.

Bardzo dziękuję za rozmowę. Jakby pan był kiedyś w Warszawie, to zapraszam do biura na kawę i osobiste poznanie - podsumowała.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
miro
7 dni temu
ŻENADA!😂😂😂
ot co!
7 dni temu
czy to jest ta co "PO"wstała z "żebra Adama" bodnara..?!! więc nic dziwnego, że Kompromitacja to jej pierwsze imię! zło rodzi zło!
tak, tak
7 dni temu
pseudodziennikarzu, skoro nie masz o czym pisać tylko wstawiasz po raz enty odgrzewany kotlet, to może zmień zawód i zajmij się czymś pożytecznym. Nie będziesz musiał zamęczać siebie i innych tymi powtarzanymi w kółko informacjami o niczym.
Nick
7 dni temu
To było bezlitosne zachowanie
Artur
1 tyg. temu
Lubię Cię.
Nemeczek
1 tyg. temu
No i co? Czy świadczy to o czymkolwiek? Kto z nas nie bawił się w: dzień dobry, czy to pan Zając, niech pan ucieka, bo polowanie
Furman
1 tyg. temu
Cała inteligencja Hahiry została obnażona w pełni, ot mądrość posła gdzieś poszła?
wik
1 tyg. temu
Odpieprzcie się od tej pani. Ona najlepiej jak umie reprezentuje swój elektorat (ktoś ją przecież do parlamentu wybrał). Ciemniaki za 500+ wybierają PISowskich aktywistów a inteligencja z więźniami (tam zawsze wygrywa PO) wybiera panią Jachirę
styx
1 tyg. temu
Takich pseudopolityków zapomina się najszybciej.
ass
1 tyg. temu
Kto ją kształcił? i dawał jej świadectwa i dyplomy???
Zula
1 tyg. temu
Jachira - to kukiełka w całym tego słowa znaczeniu. Jako pacynka pracowała w teatrze lalkowym, a teraz, jako pani "posłanka" też myśli, że Sejm - to teatr kukiełkowy i wstawia tam swoje "androny" nawet jednej kukiełki nie warte.
GORZKA PRAWDA
1 tyg. temu
,,INTELIGENTNA" inaczej !
Jaaaaaa
1 tyg. temu
Wielkie mi osiągnięcie skompromitować ubogą na duchu
ubawiony do ł...
1 tyg. temu
Ta pani powinan mieć na nazwisko KOMPROMITACJA
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić